A játékosok döntötték el, milyen legyen a magyar válogatott új meze

Vágvölgyi Bálint 2018-09-03 18:20:00
Ilyen.

Az '54-es vb-döntő sikerei előtt tiszteleg az adidas új, klasszikus meggypiros árnyalatot modern mintázattal ötvöző válogatott meze. A 2018-as szerelést 3 változat közül, egyhangú szavazással választották ki a magyar labdarúgó-válogatott játékosai, írja az MLSZ honlapja.

Az Aranycsapat által is viselt meggypiros mezeket idézi a magyar labdarúgó-válogatott új szerelése. A felsőrészek tervezésekor a márka szem előtt tartotta, hogy a magyar közönség inkább a tradicionális viseletet részesíti előnyben a pályán, ezért is ötvözték a korábbi adidas mezeknél is használt piros-fehér-zöld színösszeállítást az új textilek fiatalosabb, dinamikus motívumával. Újdonságként került a mezekre a nemzeti címer mellé az 1901-ben alapított Magyar Labdarúgó Szövetség emblémája, amely a szerelések hamisíthatóságát hivatott minimalizálni.

„Büszkék vagyunk arra, hogy – kisebb magszakítással ugyan – de már 54 éve támogathatjuk mezeinkkel a labdarúgó-válogatott sikereit, és arra is, hogy egyre több játékos szavaz bizalmat az adidas futballcipőinek is a pályán. Célunk, hogy minőségben és megjelenésben egyaránt maximális élményt nyújtsunk a focistáknak, ezért folyamatosan fejlesztjük a termékeinket és igyekszünk évről-évre valamilyen innovációt csempészni a szereléseinkbe” – hangsúlyozta Oláh Ildikó, az adidas sportmarketing-vezetője.

A válogatott csapatot három különböző mezvariációval keresték meg 2017 év végén, melyek közül a játékosok szavazással választhatták ki a nekik leginkább tetsző változatot.

A csapattagok ellenszavazat nélkül, teljes egyetértésben döntöttek a most bemutatott mez mellett.

 „Nagyon örülök, hogy az adidas nem csak profi cipőt, hanem teljes szerelést is biztosít számunkra a pályán. Megtisztelő, hogy olyan mezben játszhatunk már a Nemzetek Ligája meccseken is, melyet az Aranycsapat sikerei ihlettek. Fontos feladatnak tartom, hogy őrizzük Puskásék emlékét.” – mondta Lovrencsics Gergő, a magyar labdarúgó válogatott játékosa.

Fotók: mlsz.hu

Szólj hozzá!

Holnaptól egy hónapig tartó vidámparkot nyitnak Bükfürdőn

Légvár, kisvasút, dodgem, és még sok minden más.

Ropiként törte a fákat Kőszegen a tegnap esti vihar

Balesethez és vihar következtében kilenc fakidőléshez riasztották a Vas vármegyei tűzoltókat tegnap.

A napelemes rendszerek rejtett költségei

A napelemes rendszerek egyre népszerűbbek Magyarországon, hiszen a környezetkímélő hatásuk mellett hosszú távon jelentős megtakarítást biztosítanak.

Pintér Bence a sajtónak is bemutatta alpolgármester-jelöltjét

Szerinte van rá esély, hogy a pénteki közgyűlésen megválasztják Balog-Farkas Renátát.

Ismét járnak a vonatok Győr és Mosonmagyaróvár között

A késések fokozatosan csökkennek, a menetrend a győri fővonalon délután állhat helyre.

5 gyakori hiba áramláskapcsolók telepítésekor

Hiába a precíz technológia, ha a telepítés során hibák csúsznak a kivitelezésbe.

Nyári locsolás kisokos

Nem mindegy, hogy mikor és mennyit öntözünk. 

Ma debütál a világ legdrágább filmje

Brad Pitt és az F1 a nyári sláger a  mozikban.

Szervezzetek kétnapos esküvőt!

Míg régebben a hajnalig tartó, egynapos ceremóniák voltak jellemzőek, addig ma már sokkal gyakrabban szerveznek kétnapos esküvőket. Hogy ennek mi az oka? Tarts velünk, és eláruljuk!

Idén nagykorú lett a Győrkőcfesztivál 

„A játék az különös, gömbölyű és gyönyörű…”