A korábbiakkal ellentétben ebben semmi rossz nincs, és a kávézótulajok is örülhetnek.
Egyre több olyan poszt jelenik meg a Facebook hírfolyamban, ahol ismerőseink kávézni invitálnak minket.
Az Iszol velem egy kávét? kihívás lényege, hogy jövőre minden hónapban minimum egy baráti és őszinte beszélgetést kell összehozni azokkal, akik erre a leghamarabb jelentkeznek.

Borneói kormányzati delegáció járt Győrben
Sarawak miniszterelnök-helyettese vezetésével érkezett 27 fős küldöttség a városba, hogy a térségfejlesztés és a nemzetközi együttműködések tapasztalatait tanulmányozza.