A Goldfinger Produkció az ország összes városában táncos-zenés fesztiválok szervezésével foglalkozik. December hetedikén is ők szervezték Budapesten Korda György 80 éves jubileumi koncertjét. A retro rendezvények a vérükben vannak, többek között olyan sztárokkal dolgoznak együtt, mint a Neoton Família, a TNT, a Kozmix, a Desperado, Zoltán Erika, valamint Korda György és Balázs Klári.
A technikai okok miatt új időpontban megrendezésre kerülő eseményre korábban megváltott jegyek továbbra is érvényesek. A résztvevőknek mindössze annyi plusz dolgot kell csinálniuk, hogy felhívják a PKK jegyirodát és kiválasztják, hogy melyik nap szeretnének bulizni egyet.

Ha most azon gondolkozol, hogy mennyire kár, hogy nem vettél jegyet semmi baj, ugyanis új résztvevők is megválthatják belépőjüket. Ha most karácsonyi ajándék gyanánt azon agyalsz, hogy rokonodat vagy barátnődet, barátodat, esetleg a szüleidet megleped egy ilyen élménnyel, de azon aggódsz, hogy valószínűleg mások is megrohamozzák a jegypénztárakat, sincs semmi baj.
A szervezők felkészültek erre a lehetőségre is és teltház esetén ugyancsak január 3-án és 4-én délután négy órai kezdettel is tombolhattok a Mamma Maria-ra. A koncertek alatt ruhatár és büfé várja a résztvevőket, akiknek meglepetéssel is készülnek a szervezők. Goldfinger Dávid, a Goldfinger Produkció tulajdonosa elmondta, hogy a koncertek mindig hatalmas sikerrel zárulnak.

A fellépők ugyanis szívüket-lelküket beleteszik a fellépésekbe és ők is baráti kapcsolatot ápolnak az előadókkal. A bulik különlegessége, hogy a Korda házaspár egy plusz extrával készül a hallgatóságnak, amit eddig csak a fentebb említett 80 éves jubileumi koncerten hallhattak az emberek. Az biztos, hogy aki ellátogat a rendezvényre, egy életre szóló élménnyel fog távozni.
Szólj hozzá!
Valamint kalcium-kloriddal locsolnak le 20 négyzetméternyi területet.
Az egyik idei húzónév a Beton.Hofi lesz. A karneválszínházat ezúttal a miskolci színház társulata játssza.
Az épület homlokzatán megjelent telefonszám végén bejelentkező ingatlanos nem érti, hogy miért érdekel egy újságot, hogy mi az ára a patinás épületnek.
A TISZA Párt gazdasági és energetikai miniszterjelöltje szerint diverzifikálni kell az energiaforrásokat, miközben átláthatóbb gazdaságot és korrupcióellenes fellépést ígért.
Valahol mélyen mindannyian arra vágyunk, hogy valaki életének középpontjában legyünk.
Gyermekprostitúció miatt kell felelnie.
A társadalmi összefogással létrehozott platform biztonságos fészkelőhelyet nyújthat a drasztikusan megfogyatkozott sirály- és csérféléknek.
A vádlottak egy kiszolgáltatott helyzetben élő férfit használt ki.
Igaz, egy kicsit a kurv@ anyázás zavarja a képviselőt.
Most már nincs akadálya annak, hogy a jövőbeli lehetséges vevő, felhívja az eladót.
Gyűjtés indult az országos fesztivál megmentésére.
Beindult a fesztiválszezon, csak úgy tobzódunk a helyi eseményekben.
A munka hétfőn kezdődik és október végén fejezhetik be.
Megfelelő állami beavatkozás nélkül éppen az alacsonyabb jövedelműek kerülhetnek hátrányba.
Többek között azbeszt mérőket is fognak vásárolni ebből az összegből.