Úgy néz ki, hogy az avatás és a projekt bejelentés a fideszes politikusok alapvető szükséglete

Farkas Bazsi 2020-04-11 18:36:00
Máskülönben bajosan férne bele a kijárási korlátozás kivételeibe ennek okán a lakhelyelhagyás.

Amíg más átlag polgárnak meglehetősen unalmas volt a hét, hiszen a négy fal között ült többségében mindenki. Addig a Vas megyei fideszes parlamenti képviselőknek bőven akadt munkája. 

Hende Csaba egy 17 millió forintos utca aszfaltozást kellett bejelentenie Toronyban, Ágh Péternek pedig 60 parkolót kellett avatnia Kőszegen. 

Fotó: Hende Csaba Facebook

És, nehogy ezekről bárki is lemaradjon, alaposan ügyeltek arra, hogy a holdudvarhoz tartozó szócső portálok fotóssal, újságíróval legyenek jelen a nemes eseményeken.

Március 28-tól vezették be a kijárási korlátozást, ami kimondja, hogy csak és kizárálóag munkavégzés vagy alapvető szükséglet kielégítése miatt hagyhatjuk el az otthonunkat. 

Fotó: Ágh Péter Facebook

A kérdés tehát adott: 

Hende Csabának és Ágh Péternek vajon a munkája az avatás, vagy alapvető szükségletük?

Viszont ha egyik sem, akkor megszegték a korlátozást. 

 

Szólj hozzá!

Megkezdődött a Szombathelyi Kézilabda Klub és Akadémia pénzügyi átvilágítása

Az egyesület akkor kaphatja meg az önkormányzat 40 millió forintos támogatását, ha a vizsgálat mindent rendben talál.

Megbüntette a bíróság azt a férfit, aki tévéket dobott ki a szombathelyi Erdei iskola úton

A készülékekből akár nehézfémek is a talajba kerülhettek volna.

Szombathelyi szupermarketből akart rabolni 2 férfi

Szeszesitalt és csoki szemeltek ki zsákmányul.

Az autófóliázás egy közkedvelt marketingeszköz

Ugyan az utóbbi években az online marketing pörgött fel a leginkább, egyre több vállalkozás található meg a digitális térben, de ez közel sem jelenti azt, hogy fizikai, “offline” promóciók már kevésbé lennének hatékonyak, sőt! Néhány okos megoldással még költséghatékonyabban érhetjük el a potenciális vásárlókat.

Nem jelenthető ki egyértelműen, hogy Bábolnán soha többé nem földelnek el fertőzött állati tetemeket!

Nagy István nem tudott határozott válasszal felelni a kérdésre a zárt ajtók mögött tartott szakmai értekezleten.

Hiányoltad már a szalagvágást? Pedig Sárváron tegnap nyisszant az olló

A Nádasdy-vár kapott macskakövek közé szorított új fákat. Szegények.

Nem ülhet le az Egis Körmend kispadjára a pénteki meccsen Forray Gábor

Vezetőedző nélkül kell helytállnia a Rába-partiaknak a Szolnok ellen.

A mese szerepe gyermekkorban

Folyamatosan hallhatjuk a híreket arról, hogy a gyerekek manapság túl kevés mesét hallanak, helyette mindig a képernyőt nézik. A hírek középpontjában ennek a jelenségnek a káros hatásai állnak. De mit tehet a szülő, ha szeretne ezen a helyzeten javítani?

Pénteken újabb alpolgármester csatlakozhat a győri városvezetéshez

A pletykákkal ellentétben Antal Imre nem lesz jelölt.

Nem maradtak némák a bábolnaiak

Nagy István agrárminiszter szerint a szigetközi magas talajvíz miatt hoztak Bábolnára több ezer leölt szarvasmarhát.

Hogyan szerezhető be gyorsan és egyszerűen a cégkivonat?

Sürgős ügyintézés vagy vásárlás kapcsán gyakran merül fel az igény, hogy gyorsan és egyszerűen hozzáférjünk a szükséges dokumentumokhoz.

Megszavazták, marad a forgalmi rend változás a szombathelyi Kiskar utcában

A volt Sylvester János nyomda átépítése miatt kellett plusz kanyarodó sávot kialakítani.

Új tulajdonosa van a szombathelyi ISIS Hotelnek

Az elképzelés szerint lakásokat alakítanak ki az épületben. A változás a Móló Éttermet is érintheti.

A napelemes rendszer bővíthető

A hírek tele vannak a napelem rendszer bővítésével kapcsolatos tudnivalókkal.

Autós üldözés volt Győrben

Hosszas autósüldözés Győr belvárosából az M1-es autópályáig tartott.

Meghalt Ferenc pápa

A katolikus egyház első emberét húsvéthétfőn, 88 éves korában érte a halál.