Hagyományosan idén is a Szombathelyi Hivatásos Tűzoltó-parancsnokság tűzoltóival együtt díszítették fel a tűzoltóság épülete előtt lévő fenyőfát az ARANYHÍD Nevelési-Oktatási Integrációs Központ tanulói csütörtökön, olvasható a Vas Megyei Katasztrófavédelmi Igazgatóság honlapján.
A diákok sajátos készítési díszekkel készültek, amit tanáraikkal közösen hoztak el a tűzoltóságra, majd a tűzoltókkal együtt, létrás tűzoltóautó segítségével helyezték el azokat az épület előtt álló fenyőfán. A gyerekek karácsonyi énekekkel mondtak köszönetet a tűzoltóknak a nem mindennapi élményért, majd közösen megnézték a tűzoltóság szertárát és gépjárműparkját.
2025 I. negyedévében a gazdaság teljesítménye stagnált a 2024. I. negyedévihez képest.
A lakók véleményét is kikérik ebben a kényes témában.
A megyei napilap szellőztette meg a hírt, hogy a SZOVA eladná a területet. Maga a polgármester cáfolta meg a híresztelést.
Mutatjuk a programokat.
Produkcióját a bíróság fogja zsűrizni.
700 eurót tett el két nő, aztán megléptek.
A maximális időtartamú üzletzárás mellé maximális mulasztási bírságot is kiszabott a Nemzeti Adó- és Vámhivatal.
Az iskolák támogatása kapcsán sikerült alternatív módon értelmezni az igazmondást.
130 ezer forint kárt okozott az elkövető.
Hosszú hónapok vitáját sikerült pozitívan lezárni, jövőbe mutató tanulságokkal.