Még a közeledő autókat is nehezen lehetett meglátni.
Az MTI fotósa örökítette meg, hogy milyen áthatolhatatlanul vastag köd szállt le ma hajnalban Zala megyére, Nagykanizsa közelében, az M7-es autópályán, hosszú expozíciós idővel készült felvételeken jól látni, hogy az elhaladó járművek fényszórói is alig bírják felvenni a harcot a köddel.

Örülünk, hogy nem kellett itt vezetnünk ma reggel.
Szólj hozzá!
Borneói kormányzati delegáció járt Győrben
Sarawak miniszterelnök-helyettese vezetésével érkezett 27 fős küldöttség a városba, hogy a térségfejlesztés és a nemzetközi együttműködések tapasztalatait tanulmányozza.