Több napig feküdt holtan a kocsijában egy férfi, mire rátaláltak a Bakonyban

Fehér Buda 2020-05-13 10:49:00
A férfi Győrbe indult, de nem ért haza.

Letért az úttestről és közel száz méterre az úttól állt meg egy autó, a Tés és Jásd közötti szerpentin melletti erdőben, írja a deltahírek.hu a Facebook-oldalán. A kocsit vasárnap este találták meg, a benne ülő, 40 év körüli férfi akkor már napok óta nem élt. A lap úgy értesült, hogy

a férfi pár nappal korábban Győrbe indult, ám nem érkezett haza.

A férfit azonnal keresni kezdték, de csak jóval később találtak rá az egyik kanyarban egy útról letérő keréknyomra, ami végül elvezetett a kocsiig. A férfi valószínűleg rosszul lehetett, ezért hajthatott a több méter mély szakadékba autójával. A kocsi ezután még közel 100-150 métert haladt a meredek dombon keresztben lefelé, közben több kisebb fát kidöntött, végül egy bokros területen állt meg.

A deltahírek úgy tudja, az utastérben kisebb tűz is keletkezett, de az hamar kialudt, ugyanis a jármű összes ajtaja és ablaka zárva volt. Az autót a móri tűzoltók csörlő segítségével vontatták fel az úthoz, majd egy darus autómentővel emelték az útra. 

Fotó: Móri Önkormányzati Tűzoltóság

Tisztújítást tart ma a Szombathelyi Fidesz

Új elnöke, és elnöksége lehet a városi szervezetnek.

Ismét kikerült egy telefonszám az eladó tábla mellé a szombathelyi Nagyszállón

Most már nincs akadálya annak, hogy a jövőbeli lehetséges vevő, felhívja az eladót.

Nyarat idéző hétvégére hoztunk egy óriási csokor győri programot

Beindult a fesztiválszezon, csak úgy tobzódunk a helyi eseményekben. 

A zöldebb városok ára – szakértők szerint a környezetbarát városfejlesztések önmagukban nem oldják meg a társadalmi problémákat  

Megfelelő állami beavatkozás nélkül éppen az alacsonyabb jövedelműek kerülhetnek hátrányba.

Szombaton megint fut a város Szombathelyen

Reggel fél 8 órától indul a nevezés.

Betiltja az EU a hamis intim és gyermekpornográf tartalmakat generáló mesterséges intelligenciákat

Újabb szigorításról állapodtak meg Brüsszelben, az Európai Unió tovább erősítené az AI-rendszerek szabályozását.

Öt templom, öt felekezet, egy közösség – újra megtelik élettel Győr-Újváros

Május 7-én kezdődik az Öt Templom Fesztivál, ahol koncertek, színházi előadások és kulturális programok várják az érdeklődőket egészen vasárnapig.

Győrben is segíthetünk: ismét országos élelmiszergyűjtést szervez az Élelmiszerbank

A győri áruházakban is várják a tartósélelmiszer-adományokat május 8-án és 9-én.

Közösen tárgyal az Audival Pintér Bence és Hajtó Péter a péri repülőtér jövőjéről

A Városstratégiai Bizottság döntése alapján ketten képviselik majd Győr érdekeit az egyeztetéseken.

Kósa Roland: Győr biztonsága elképzelhetetlen a tűzoltók és rendőrök munkája nélkül

A TSZV-frakció idén is anyagi és erkölcsi elismeréssel jutalmazza a kiemelkedő szolgálatot teljesítő tűzoltókat és rendőröket.

Súlyosabb büntetést kér a győri ügyészség a lányát zaklató és feleségét bántalmazó férfira

A Győri Fellebbviteli Főügyészség szerint a 12 év fegyház nem áll arányban a férfi által elkövetett bűncselekmények súlyával.

Kártyákra nyomták a Falco játékosait!

Kálmán Lászlóról, Perl Zoltánról, Váradi Benedekről, és Keller Ákosról készültek prémium kosaras kártyák. Van olyan relikvia amiből mindössze egyetlen darab. 

Márciusban tovább csökkent a Győr+ online olvasottsága

Az Ugytudjuk.hu-t négyszer annyian olvassák, mint a győri városi médiát.