2017. október 15-től technikai okok miatt zárva - többek között ez, és a közelben található többi posta címe és nyitvatartási ideje olvasható a szombathelyi hármas posta bejáratára kiragasztott közleményben.
Egy évvel ezelőtt a Posta azt közölte, hogy ideiglenesen szünetel csak a nyitvatartás. A hivatal fűtési rendszere a szomszédos óvodával van egy rendszeren. Ennek vált szükségessé a korszerűsítése, ami miatt pedig be kellett zárni a postahivatalt. Legalábbis a Posta ezt közölte, még egy évvel ezelőtt.
A tél elmúlt, kitavaszodott, dög meleg lett, a szombathelyi hármas posta azonban csak nem nyitott ki újra. Az atlatszo.hu cikke szerint nem is biztos, hogy a fűtési rendszer, sokkal inkább a munkaerőhiány állhat a posta zárva tartás mögött. Akkor a Posta ezt a közleményt küldte a lapnak:
“A Szombathely 3-as posta fűtési rendszerének átalakítása miatt továbbra is folyamatban van az egyeztetés az önkormányzattal, a postahely újranyitásáról csak az egyeztetések lezárultát követően tudunk tájékoztatást adni.”
A Posta ugyan nem említi a munkaerőhiányt, a szombathelyi kettes postán azonban ez a hirdetés fogadja az arra járókat.
Bár talán nem is az a fontos, hogy miért nem nyitott még ki a Laky Demeter utcai posta, hanem az, hogy most már több, mint egy éve a környék lakóinak máshová kell mennie levelet vagy csekket feladni, esetleg csomagot átvenni. Pedig a hármas postát sokan pont azért szerették mert gyorsan lehetett ügyet intézni, ráadásul a parkolással soha sem voltak gondok.
Szólj hozzá!
Állítja Magyar Péter.
Nagy István agrárminiszter “sohavégetnemérős” sztorija az el nem készülő projekttel.
Egyelőre nem tudni mennyi pénzbe is kerül ez az adófizetőknek.
Pintér Bence szerint a 2026-os büdzsé jelentős többletforrást biztosít a város kulturális intézményeinek és programjainak.
Kósa Roland a történelmi helyszínre hívja a győrieket, ahol egész napos családi programokkal idézik fel az 1848-as eseményeket.
Március közepétől koncertek, kiállítások és családi programok várják az érdeklődőket a város több pontján.
Igencsak befolyásosak a Sárváriakért Egyesület tagjai, ha ezt el tudják intézni.
A kutasoknak ráadásul fel kell jegyezniük a rendszámot vagy a forgalmi vonalkódját, az adatokat pedig a NAV felé is továbbítani kell.
A város több intézménye is megnyitja kapuit a szülők és a gyerekek előtt.
Forradalmi történetek, költészet, művészet és vallási emlékek.
Torna- és tantermek illetve eszközök korszerűsítésére jutott támogatás több intézményben, a tavaly sikeres program idén is folytatódik.
A TISZA elnöke a választások előtt komoly lejárató kampányra számít a kormány részéről.
AI orosz katonák kerültek Szombathelyre a politikus legutóbbi posztjában.
A lakosság is bekapcsolódhat, sőt, várják a segítségüket.
Nem volt jó ötlet.
Vezetés közben bántalmazta, veszélybe sodorva ezzel a többi utast is.
A benzin 595 forint, a gázolaj 615 forint lesz fixen.
A különleges jogrend mára a mindennapi kormányzás eszközévé vált.
Kósa Roland szerint egyre több részlet derül ki abból, hogyan működött a városi cég abban az időszakban, amikor eltűnt az 1 milliárd 700 millió forint.
