Táncos műsorban tér vissza a képernyőkre Carole Baskin, a Tiger King főgonosza

Fehér Buda 2020-09-08 11:40:10
Elég nagy lesz a váltás.

A Dancing with the Stars című amerikai műsor 29. évadában tér vissza a képernyőkre Carole Baskin, a Tiger King egyik hírhedt főszereplője, írja a TMZ. Baskin neve azután lett világhírű, hogy a Netflix doku-sorozatában bemutatták, hogy milyen rejtélyes körülmények között tűnt el a nő milliomos férje. A sorozat premierje után aztán az egész világ arról kezdett el tanakodni, hogy vajon a nő ölhette-e meg a férjét, az ügyre a mai napig nem derült fény. 

Baskin a sorozat megjelenése után nyilvánosan kritizálta a készítőket, a tigrisek megmentésével foglalkozó nő szerint ugyanis a forgatáskor félrevezették, a sztorija teljesen más megközelítést kapott, mint amiben megállapodtak. Baskin viszont nem zárkózik el a rivaldafénytől, heteken belül felköti a tánccipőjét. 

Carole egyébként már gőzerővel készül a táncos műsorra, sőt, már azelőtt nekiállt táncolni, hogy hivatalosan is megerősítették volna, hogy benne lesz az idei felhozatalban. Baskin a Youtube-hoz fordult segítségért, onnan nézett el néhány trükköt. Sőt, az általa vezetett Big Cat Rescue-ban is segítségre talált, az igazgatótanács egyik tagja, Lynda Licht ugyanis tánctanár, aki állítólag segített is Carole-nak.

Baskin nemrég a Good Morning America című reggeli műsorban is feltűnt, ahol a műsorvezetőknek azt mondta, a Tiger King pont azokat az állatkínzókat tüntette fel jó fényben, akik ellen ő keményen harcol. Mindeközben a készítők ráaggatták a főgonosz szerepét, ami miatt becsapva érezte magát. Baskin most abban reménykedik, hogy a Dancing with the Stars nézői rájönnek, hogy nem egészen az a gonosz nő, mint akit a doku-sorozatban láthattak, és a figyelem visszaterelődik majd a fogságban élő nagymacskák kiszabadítására.

Carole most éppen Los Angelesben tartózkodik, a táncpartnerével már keményen folynak a próbák. Baskin persze mindenhova szájmaszkban megy, ráadásul egy olyanban, amit macskabajusszal díszítettek. A próbákból már nincs sok hátra, a botrányhős szeptember 14-én tűnik majd fel az amerikai tévék képernyőjén.

Szólj hozzá!

Nem a napot lopják a szombathelyi Dolgozók útjának felújítása közben, csak hát, száradnia kell a betonnak

A kivitelezésért felelős Magyar Közút vezetője avatott be a részletekbe.

Művelődési házaktól közösségi hubokig – Mit olvashatunk ki a TISZA programjaiból? 1. rész

A közművelődés nem önálló szakpolitikai fejezetként jelenik meg a TISZA programjaiban, mégis több fontos területen felbukkan: a kultúra, az önkormányzatiság, a civil társadalom, a vidékfejlesztés és a helyi közösségi élet metszéspontjában.

Már a KDNP-nek is kellemetlen a Fidesz

2029-ben már külön pártként indulnának az Európa Parlamenti és az önkormányzati választáson is.

Orbán Viktor kiállt Szakács István mellett

A Védvonal biztosítja az influenszer a jogi védelmét.

Kiderült milyen vendéglátó lesz a szombathelyi Pannónia Házban

A korábban itt üzemelő étterem a Pelikán Hotelbe költözött.

Hogyan érhetjük el a vágyott csúcsélményt?

Eszébe jutott-e már, hogy milyen nagy szerepet játszik a tudatállapot a szexuális élmények megélésében?

Megmutatják a megyei adatok, hol növelik leginkább a halálozást a hőhullámok

A nyugati országrészekhez mértek, kiugró adatot produkál Győr-Moson-Sopron megye.

Pucér képeket ígért bankkártya adatokért cserébe egy sárvári nő

A történet végét valószínű mindenki ki tudja találni.

Saját kisfiát ütötte el tolatás közben egy édesapa, a győri ügyészség megrovásban részesítette

A négyéves gyermek súlyosan megsérült a Mosonmagyaróvár melletti településen történt balesetben, az eljárást végül megszüntették.

Lampionok, hajók, jet-ski verseny és kacsaúsztatás: másodszor érkezik a különleges vízi fesztivál Győrbe július 18-án

A II. Lampionos Hajós Felvonulás látványos programokkal, Európa-bajnoki bemutatóval és jótékonysági eseménnyel tölti meg a város folyóit.

Megsérült V.Németh Zsolt

Hetek óta bekötött kézzel jelenik meg mindenhol a fideszes képviselő.

Magyar Péter: a Fidesz és az MSZP hetven-harminc arányban lopta el az országot

A miniszterelnök szerint korábban így osztották fel az országot.

Takács Tibor lehet Vas megye új rendőr főkapitánya

Július közepén tartanak állománygyűlést, itt jelenthetik be az új főkapitányt.

Harminc év után újul meg a győri buszpályaudvar környékének egyik legrosszabb útszakasza

Július 6-án kezdődik a Zrínyi utca és a Hunyadi utca felújítása, a munkálatok idején forgalomkorlátozásokra is számítani kell.

Republikon: közel háromszoros a TISZA Párt előnye a Fidesz előtt

A június végi felmérés szerint tovább nőtt a különbség a két legnagyobb politikai erő között, miközben a kisebb pártok támogatottsága érdemben nem változott.