Tagadja az amerikai kongresszus egy tagja, hogy élő adásban fingott volna egy hatalmasat

ugytudjuk.hu 2019-11-19 16:38:00
Pechjére elég meggyőző a videó.

Eric Swalwell, az amerikai kongresszus egyik demokratája nemrég az MSNBC híradójának nyilatkozott. A politikust élőben kérdezte a műsorvezető a Trump ellen készülődő eljárásra, ám amikor Swalwell éppen átvette a szót, elég furcsa hangokat hallottak a nézők:

A demokrata képviselőt ezután a Buzzfeed kereste meg, akiknek SMS-ben annyit írt, hogy nem ő volt a galamb eleresztője, egyébként meg annyira a bejelentkezésre fókuszált, hogy meg sem hallotta a bomba erejű szellentést.

Swalwell azért bevallotta, hogy jót nevetett a videón. Az MSNBC műsorvezetője pedig később azt nyilatkozta, hogy valószínűleg tőle jött a hang, mert két kérdés között inni akart egy korty vizet a bögréjéből, amit előtte végighúzott az asztalon.

Az amerikaiaknak azonban nem jön be a magyarázat, annyira izgalomba jöttek a szellempuki hallatán, hogy azóta is a Twitter egyik legfelkapottabb témája lett Swalwell bejelentkezése.

Szólj hozzá!

Uniós és hazai forrásból, 170 millió forintból fejlesztette telephelyeit a Velekey Kft. Szombathelyen

Európai uniós és hazai költségvetési támogatásból fejlesztette telephelyeit a lemeztermékek lézervágásával, élhajlításával és szerelvények gyártásával foglalkozó Velekey Kft. Szombathelyen. .

Spanyol, lengyel és német ellenféllel találkozik a Falco

A “K” jelű csoportban folytatják a sárga-feketék.

A DK nyerte a családi pótlék-emelés licitversenyét

Dobrev Klára drasztikus emelést ígér. 

Kormánydöntés született a szombathelyi Oladi Iskola felújításáról

Elsőként azt vizsgálják meg, hogy mennyibe is kerülne ez a mutatvány.

A kollagénről egyre többet hallani, és ez nem véletlen

Az elmúlt években a kollagén igazi hívószóvá vált az egészségtudatos életmód világában. Egyre gyakrabban találkozhatunk vele a hírekben, szakmai cikkekben és a táplálékkiegészítők kínálatában is – de miért ekkora az érdeklődés iránta?

Közös döntések születtek a győri GYHG és a szakszervezetek egyeztetésén

A béren kívüli juttatások emelésében, a 2026-os bérrendezés keretrendszerében és több szakmai kérdésben is egyhangú megállapodás született.

Nem nyúlt az alapkamathoz az MNB Monetáris Tanácsa

Marad a szigorú pénzügyi politika, az inflációs kockázatok miatt továbbra is óvatosságra int a jegybank.

Már nem Fűzy András az UNI-Győr Basket Zrt. vezetője

Az elmúlt hónapok sok nehézséget és bizonytalanságot jelentő eseményeit követően Dúl Norbert lett a cég vezérigazgatója.

Óvodai eszközbeszerzés és járdafelújítás - a Fidesz képviselői nem jelentek meg a költségvetési egyeztetésen

A polgármester szerint a kormánypárti bizottsági tagok saját maguk által kért információk átadásánál sem működtek együtt.

Győr is kékbe öltözik a Gyermekjogok Világnapján

Idén a Városháza és a Jedlik Ányos híd kap díszkivilágítást a gyermekjogokra való figyelemfelhívás jegyében.

Utazóágyak: Miért fontos a megfelelő választás?

Az utazóágy kiválasztása rendkívül lényeges, hiszen a gyermek alvásának minősége közvetlen hatással van pihenésére és egészségére.

Dunántúlon fosztogatott a bűnbanda - letöltendő szabadságvesztést kért rájuk az ügyészség

A 9 tagú galeri 19 ingatlanba tört be, több tíz milliós kárt okozva ezzel. 

Ők a Győr 01 választókerület tiszás jelölt-jelöltjei

Bóka Zsolt, Diószegi Judit és Markó Tímea szállnak ringbe. Fideszes kihívó még mindig nincs. 

Fedezd fel a rejtett fehérjeforrásokat

A táplálkozásban a fehérjék fontos szerepet játszanak.

Ők indulnak a Tisza végső jelöltségéért Csornán

Bóna Szabolcs, Kovács-Rosta Krisztina, Puskás György.