Szörnyű részletek derültek ki a tatabányai családirtásról (18+)

ugytudjuk.hu 2020-02-11 08:31:00
Valóságos vérfürdő fogadta a rendőröket.

Miután két kisfiát egy vascsővel agyonverte, a felesége pedig az utcára menekült előle, M. Ferenc meghozta élete utolsó döntését: semmiképp sem kerül rendőrkézre. A férfi gyors és biztos módját választotta a halálnak - írja a Bors.

A lap szerint a családfő egy vascsővel verte agyon 7 és 9 éves kisfiait, majd hazaérkező felesége életére tört. Neki azonban sikerült kimenekülnie a házból, a sikoltozására pedig a szomszédok figyeltek fel, akik kihívták a rendőrséget.

Két gyermekét megölte egy férfi, majd saját magával is végzett Tatabányán

Nagy Donát Családi tragédia történt. Megölte két gyermekét, majd magával is végzett egy férfi Tatabányán - közölte pénteken, kora délután a honlapján a rendőrség. Az apa az otthonukban ölte meg 7 és 9 éves gyermekét, majd magával is végzett. A Komárom-Esztergom Megyei Rendőr-főkapitányság pénteken fél 12-kor kapott bejelentést családi veszekedésről, a helyszínen azonban már csak a tragédia beálltát tudták megállapítani.

Ekkor maradt magára a házban M. Ferenc, miközben halott kisfiai a földön feküdtek.  A férfi vélhetően ekkor vette magához a kést, berohant a fürdőszobába, beült a fürdőkádba, majd egy hatalmas metszéssel átvágta a saját torkát.

Az MTI szerint a családfő pszichiátriai kezelés alatt állt, ezt a család nem tudta megerősíteni.  Az apa zenekara szombaton koncertezett volna egy újbudai rockklubban, a férfi büszkén mutogatta fiai képét a koncertek előtt, mindenki úgy látta, hogy a házaspár nagyon szereti egymást, a koncertjeire felesége is gyakran elkísérte.

A férfi felesége a pénteki ámokfutás egyetlen túlélője. 

Szólj hozzá!

Nem árulják el mennyibe került a szombathelyi Nagyszálló

Az épület homlokzatán megjelent telefonszám végén bejelentkező ingatlanos nem érti, hogy miért érdekel egy újságot, hogy mi az ára a patinás épületnek.

Kapitány István: nem válunk le az orosz energiáról, és marad a rezsicsökkentés

A TISZA Párt gazdasági és energetikai miniszterjelöltje szerint diverzifikálni kell az energiaforrásokat, miközben átláthatóbb gazdaságot és korrupcióellenes fellépést ígért.

Ezt jelzi, ha csak egy „B opció” vagy a másik életében

Valahol mélyen mindannyian arra vágyunk, hogy valaki életének középpontjában legyünk.

Úszó költőszigetet kapott a győri Marcal-tó – így próbálják megmenteni a veszélybe került vízimadarakat

A társadalmi összefogással létrehozott platform biztonságos fészkelőhelyet nyújthat a drasztikusan megfogyatkozott sirály- és csérféléknek.

V. Németh Zsolt szerint érdemes Vadhajtásokat olvasni

Igaz, egy kicsit a kurv@ anyázás zavarja a képviselőt.

Tisztújítást tart ma a Szombathelyi Fidesz

Új elnöke, és elnöksége lehet a városi szervezetnek.

Ismét kikerült egy telefonszám az eladó tábla mellé a szombathelyi Nagyszállón

Most már nincs akadálya annak, hogy a jövőbeli lehetséges vevő, felhívja az eladót.

Nyarat idéző hétvégére hoztunk egy óriási csokor győri programot

Beindult a fesztiválszezon, csak úgy tobzódunk a helyi eseményekben. 

A zöldebb városok ára – szakértők szerint a környezetbarát városfejlesztések önmagukban nem oldják meg a társadalmi problémákat  

Megfelelő állami beavatkozás nélkül éppen az alacsonyabb jövedelműek kerülhetnek hátrányba.

Szombaton megint fut a város Szombathelyen

Reggel fél 8 órától indul a nevezés.

Betiltja az EU a hamis intim és gyermekpornográf tartalmakat generáló mesterséges intelligenciákat

Újabb szigorításról állapodtak meg Brüsszelben, az Európai Unió tovább erősítené az AI-rendszerek szabályozását.

Öt templom, öt felekezet, egy közösség – újra megtelik élettel Győr-Újváros

Május 7-én kezdődik az Öt Templom Fesztivál, ahol koncertek, színházi előadások és kulturális programok várják az érdeklődőket egészen vasárnapig.

Győrben is segíthetünk: ismét országos élelmiszergyűjtést szervez az Élelmiszerbank

A győri áruházakban is várják a tartósélelmiszer-adományokat május 8-án és 9-én.