Szombaton adják át Szombathelyen a Holdbéli Csónakos Díjat

ugytudjuk.hu 2019-09-19 19:39:00
Közös fagyizással kezdődik, díjátadó ünnepséggel és kérdezz-felelek játékkal folytatódik, végül a Mágikus Mintha színészzenekar koncertjével zárul a szombati Színházak éjszakájának programja Szombathelyen.

A Weöres Sándor Színház honlapján is közzétett programismertető szerint szeptember 21-én este adják át nyolcadik alkalommal a Holdbéli Csónakos Díjat amelyet minden évben egy színművész és egy technikai dolgozó kaphat meg.

A díjátadó után egy fotókiállítás nyílik, az elmúlt évadok előadásairól készített felvételek megvásárolhatók, a bevételt jótékony célra fordítják.

Késő este a színház nagytermében indul majd a "Nagy Színház Szombat", amelynek keretében a színház művészei a nézők kérdéseire válaszolnak, ezt követően pedig a Krúdy Klubban a Mágikus Mintha színészzenekar koncertjével zárul a Színházak éjszakájának szombathelyi programja.

(MTI)

Szólj hozzá!

A 21 Kutatóközpont szerint 40-28-ra vezet a TISZA a Fidesszel szemben

Ez a teljes népesség leképezésében jött eredmény. A friss felmérés szerint 2 párti parlament lehet a következő ciklusban.

Király Gábor 50 éves

Április elsején, a bolondok napján született a 108-szoros válogatott labdarúgó.

Pintér Bence feljelenti mint bűnszervezetet és kezdeményezi a fekete pufajkások kitiltását Győrből

Feljelentéséhez csatolta azokat a felvételeket, amelyek alapján a nyomozó hatóság beazonosíthatja az elkövetőket.

3 és félmillió forint értékben elkövetett internetes csalás miatt kell bíróság elé állnia egy férfinak és egy nőnek

Nem létező árúkat kínáltak eladásra. Körmendi és Szentgotthárdi vásárlókat is megkárosítottak.

Kósa Roland a MÁV vezetőivel egyeztetett: több győri vasúti ügyben is előrelépést ígérnek

Az alpolgármester szerint az aluljáró takarításától az akadálymentesítésen át a zajvédelemig több konkrét kérdésben is sikerült eredményt elérni.

Több mint 100 millió forinttal támogatja Győr a civil szervezeteket

A városházán megkezdődött a támogatási szerződések aláírása, a 2026-os költségvetésben több fontos területre is jut pénz.

Magyar Péter reagált Szijjártó kijelentésére: „Magyarország helye Európában van” 

A TISZA elnöke szerint elfogadhatatlan, hogy bárki az EU-n kívül képzelje el az ország jövőjét.

Betondarabokkal dobálta meg apósát egy rábapordányi férfi

Szóváltásba keveredtek, most garázdaság és rongálás a vád. 

Kósa Roland a győri események után üzent a rendőrsének: bízik benne, hogy tanultak a 2006-os hibákból

Az alpolgármester szerint a múlt és a jelen ijesztően hasonlít egymásra.

A Savaria tér lesz Orbán Viktor szombathelyi látogatásának helyszíne

Csütörtökön 19 órakor mond beszédet a kormányfő.

700 millió forintos adózás előtti nyereséggel zárta 2025-öt a SZOVA

Csak a hulladékkezelés 2 milliárd foritnyi bevételt hozott.

Megint feljelentették a Bűnvadászokat

Ezúttal Kőszegen jártak el a rendőrök.