Szombathelyen járt Havasi Gábor, a főváros egészségügyi tanácsnoka

ugytudjuk.hu 2020-02-05 13:59:00
És ha már itt volt, részt vett egy kerekasztal beszélgetésen.

Kedden este tartott nyílt beszélgetést Havasi Gábor, Budapest egészségügyi tanácsnoka.

A civilben mentőstisztként dolgozó egészségpolitikus az érdeklődő fiatalokkal arról társalgott a Merre tovább, Dr. Egészségügy? c. eseményen, hogy mi történt az ágazatban az elmúlt években, miért olyan rosszak a betegek tapasztalatai az egészségügyi ellátásban, és miért nem nyúlt a rendszerhez lényegesen tulajdonképpen egyik kormány sem.

Az este folyamán Dúl Zoltán, fogorvos és egészségügyi menedzser segítségével arról is beszámoltak, szakmabeliként hogyan látják belülről a rendszer hiányosságait, és merre kéne elindulni egy jobb ellátás reményében.

Havasi Gábor

Szombathelyen jártam, ahol meglátogattam egy fővárosi fenntartású ... idősotthont, majd este helyi momentumosokkal találkoztam. Arról beszélgettünk, hogy hol tart a mai magyar egészségügy és mit kell tennünk ahhoz, hogy 21. századi egészségügyet, 21. századi Magyarországot építsünk. Nem elégedhetünk meg a győzelemmel néhány városban, nem beszélhetünk csak a 2022-es terveinkről és az ellenzéki összefogásról.

Szólj hozzá!

A polgármester vállalta, hogy a január végi határidőre tető alá hozzák a győri Rába Quelle új közbeszerzésének kiírását

A fürdő sztorija már nem csak hosszában, hanem stílusában is kezd a dél-amerikai szappanoperákra hasonlítani. 

Borsi Róbert javaslatára bizottság alakult a győri parkolási botrány kivizsgálására

Pintér Bence polgármester szerint a TSZV áll a vizsgálat elé, mert az “igazság náluk van!”

Leköpték Bódis Krisztát

Magyar Péter szerint ide vezet Orbán Viktor gyűlöletkeltése.

Megugrott a Rába Nyrt. adózott eredménye az év első három negyedévében

Ingatlanértékesítések nélkül viszont 615 millió forintos mínuszban lenne a cég. 

Elkészült az új szombathelyi egyházmegyei bölcsőde

720 millió forintba került. Az unió és az állam felesben fizette a költségeket.

Néher András Marcalvárosból Londonig jutott, de visszahozta magával a tenni akarást a győri régióba

A TISZA jelölt saját családján keresztül is érzi a térség minden problémáját, és azt, hogy itt az ideje a változásnak.

Diószegi Judit évtizedek óta a gyerekekért, a közösségekért és Győrért dolgozik

Elhivatott lokálpatriótaként javítaná ki a rendszerváltás hibáit. 

„A szeretet nem fáj” – Borsi Róbert a nők elleni erőszakról posztolt

Vannak alkalmak amikor a képviselő minden szavával egyet lehet érteni. 

Újabb öreg harcost küld nyugdíjba Orbán - Vigh László helyett Szilasi Gábort indítja a Fidesz Zalaegerszegen

Vigh 3 cikluson keresztül volt a Zala 01-es választókerület parlamenti képviselője.

Jogtalanul végzett ügyvédi tevékenységet egy nő Győrben

Ruhaneműk értékesítésével csalást is elkövetett.

Légimentő-bázist hoznak létre Nyugat-Magyarországon

A Parlament Népjóléti Bizottsága egyhangúlag szavazta meg.

Az MNB megszüntette a Magyar Péter ellen indított eljárásokat

Újabb fideszes hazugság dőlt meg: a Tisza elnöke sem bennfentes kereskedelmet, sem piacbefolyásolást nem követett el. 

Matthias Zollner az Egis Körmend régi/új vezetőedzője

Kocsis Tamás és Érsek Marcell segítik Zollner munkáját.