Szívmelengető Jóbarátok cameót láthattak az online Emmy-gála nézői

Nagy Donát 2020-09-21 17:54:37
Jennifer Aniston készült némi meglepetéssel.

Bár az HBO Max kétszer is elhalasztotta a Jóbarátok visszatérését, a járvány miatt online megrendezett 72. Emmy-gála azért összehozta a női szereplőket - szúrta ki a HVG.

A cikk szerint Jennifer Antistont (a kultikus sorozatban Rachel karakterét játszó színésznő) a The Morning Show-ban nyújtott alakításáért jelölték a legjobb drámai színésznő kategóriában, és mivel a jelöltek otthonról jelentkeztek be, Aniston egy kis meglepetéssel is készült.

Miután beköszönt, leült mellé Courteney Cox (a Jóbarátokban Monica megformálója), aki a műsorvezető kérdésére - hogy miért is van ott -, lazán csak azt válaszolta:

persze, hogy itt vagyok, együtt élünk.

Aztán ANiston azzal kontrázott, hogy

1994 óta szobatársak vagyunk.

Mire már épp folytatódhatott volna a műsor, Lisa Kudrow (azaz Phoebe) is leült a kamera elé, majd ő is azt válaszolta: hol máshol lakna, ha nem itt?

Jennifer Aniston, Courteney Cox & Lisa Kudrow Really Live Together!

Jimmy checks in with Jennifer Aniston at home during the #Emmys, only to find out that she actually lives with her 'Friends' co-stars Courteney Cox and Lisa ...

A díjat végül nem Aniston, hanem a 24 esztendős Zendaya kapta az Eufóriában nyújtott alakításáért.

Szólj hozzá!

Hogyan érhetjük el a vágyott csúcsélményt?

Eszébe jutott-e már, hogy milyen nagy szerepet játszik a tudatállapot a szexuális élmények megélésében?

Megmutatják a megyei adatok, hol növelik leginkább a halálozást a hőhullámok

A nyugati országrészekhez mértek, kiugró adatot produkál Győr-Moson-Sopron megye.

Pucér képeket ígért bankkártya adatokért cserébe egy sárvári nő

A történet végét valószínű mindenki ki tudja találni.

Saját kisfiát ütötte el tolatás közben egy édesapa, a győri ügyészség megrovásban részesítette

A négyéves gyermek súlyosan megsérült a Mosonmagyaróvár melletti településen történt balesetben, az eljárást végül megszüntették.

Lampionok, hajók, jet-ski verseny és kacsaúsztatás: másodszor érkezik a különleges vízi fesztivál Győrbe július 18-án

A II. Lampionos Hajós Felvonulás látványos programokkal, Európa-bajnoki bemutatóval és jótékonysági eseménnyel tölti meg a város folyóit.

Megsérült V.Németh Zsolt

Hetek óta bekötött kézzel jelenik meg mindenhol a fideszes képviselő.

Magyar Péter: a Fidesz és az MSZP hetven-harminc arányban lopta el az országot

A miniszterelnök szerint korábban így osztották fel az országot.

Takács Tibor lehet Vas megye új rendőr főkapitánya

Július közepén tartanak állománygyűlést, itt jelenthetik be az új főkapitányt.

Harminc év után újul meg a győri buszpályaudvar környékének egyik legrosszabb útszakasza

Július 6-án kezdődik a Zrínyi utca és a Hunyadi utca felújítása, a munkálatok idején forgalomkorlátozásokra is számítani kell.

Republikon: közel háromszoros a TISZA Párt előnye a Fidesz előtt

A június végi felmérés szerint tovább nőtt a különbség a két legnagyobb politikai erő között, miközben a kisebb pártok támogatottsága érdemben nem változott.

A víz jövőjéről tanácskoztak Győrben - jubileumi konferencia a fenntartható megoldásokért

Ötödik alkalommal rendezték meg, a „Víz, amit akarunk” konferenciát, ahol a klímaváltozás és a biztonságos vízgazdálkodás állt a középpontban.

Kedvezőbb megoldást kínál a GYHG az építési törmelék leadására Győrben

Országosan fizetőssé válik a hulladékudvari leadás, városunkban azonban továbbra is elérhető egy jóval olcsóbb lehetőség.

Tárlatvezetések és különleges kiállítások várják a látogatókat a győri Rómer Múzeumban, a kánikulában és utána is

A hétvégén is érdemes betérni az Esterházy-palotába, ahol az első kínai császár legendás agyagkatonái mellett több időszaki tárlat is várja az érdeklődőket.