Dézsi Csaba András fideszes polgármester két alpolgármesterével együtt kereste fel az ugyancsak győri származású külügyi és külgazdasági minisztert.
„Egyszerre munka és nosztalgia: győri fejlesztések napirenden.
(null)
A jövő Győrben épül, én pedig végtelenül büszke vagyok arra, hogy ezt a jövőt azok a barátok, kollégák építik, akikkel anno együtt kezdtem közügyekkel foglalkozni: Dézsi Csaba András polgármester, Radnóti Ákos és Szeles Szabolcs alpolgármesterek” – írta a miniszter a Facebook-oldalán.
Szólj hozzá!
A modern mosdók gépi evolúciója
Az innováció korában a mosdók már nem csupán a higiénia kérdését szolgálják, hanem komplex élményt kínálnak. Ezt a trendet a nagy forgalmú létesítmények, mint például egy szálloda vagy bevásárlóközpont egyaránt magukénak érzik.