Nem telt el még egy hónap sem azóta, hogy a Szombathely belvárosában (a Március 15. tér aszfaltján) kialakult szép, dúsan zöldellő rétről írtunk. Most egy újabb csuda dologba futottunk bele, ezúttal a fent említett épület udvarában, a Berzsenyi Dániel Könyvtár melletti kavicsos parkolóban.
Az már szinte megszokott látvány, hogy a parkoló autók között termetes csalánerdő „díszeleg”, de most, hogy a gaz kisebb lett, előkerült egy – decembertől, jobb esetben januártól ez idáig magát kiválóan álcázó - fenyőfa karácsonyfa. Az nem teljesen világos, hogy miért nem szállították el, lehetséges úgy voltak vele, hogy jó helyen lesz ott a "zöldben".

Igaz, szegényke lemaradt a tavalyi fuvarról, de már nem kell sokat várnia, hiszen 110 nap múlva érkezik az új remény: a szeretet ünnepe.

Szakértő szerint a rövid távú előnyök felülírták a stratégiai gondolkodást, miközben a kitettség alig csökkent.
Az alpolgármester szerint nem a hiányzás a gond, hanem a kamu-szagú indoklás.
A kontaktlencsék az elmúlt évtizedekben jelentős fejlődésen mentek keresztül.
A Publicus végzett friss kutatást.
Választás, népszavazás, népi kezdeményezés és az európai polgári kezdeményezés rendje elleni bűntett gyanúja merült fel.
Senki sem jelezte, hogy visszalépne. A határidő ma délután 16 órakor járt le.
Zsíros kenyérrel és DJ-kkel várják a választási estét a Rómer Házban Pintér Bencéék.
A KSH friss adatai szerint februárban a boltok forgalma bővült, az ipari termelés viszont visszaesett, márciusban pedig tovább drágult az élet.
Interaktív kiállítás nyílik a rendház és a templom tetőterében, ahol szó szerint új nézőpontból ismerhetjük meg a múltat.
A vádirat szerint több mint 758 millió forintos vagyoni hátrány érhette a győri önkormányzati céget.
A párt feljelentést tesz, és azt állítja, hogy országos kampány indult ellenük impresszum nélküli röplapokkal.
A TISZA Párt elnöke a kampány hajrájában érkezik a folyók városába, 3 nappal a választás előtt.
Pénteken végre a gyerekek is birtokba vehetik az új játszóteret.
A friss felmérés szerint jelentős előnnyel vezetnek a választások előtt 4 nappal.
Vezetett séta, irodalmi est, tárlatok és történelmi előadás is várja az érdeklődőket Győrben.
