Széll Kálmán megerősítette, hogy Balázsy Péter az édesanyjával él, de szerinte nem helyes őt ezzel támadni

ugytudjuk.hu 2019-08-04 15:16:00
Szombathely köztiszteletben álló, konzervatív díszpolgára is megszólalt a témában.

A Fidesz 33 éves szombathelyi polgármester-jelöltjéről egy ideje az az információ terjed a Facebookon, hogy még mindig édesanyjával él együtt. Ezzel kapcsolatban még egy oldal is létrejött a közösségi felületen .

Ma dr. Széll Kálmán szintén a Facebookot választotta, hogy megszólaljon a témával kapcsolatban. Szombathely köztiszteletben álló, konzervatív díszpolgára bejegyzésében lényegében elismeri, hogy Balázsy az édesanyjával él együtt, ám szerinte ennek a felhánytorgatása unalmas és fantáziaszegénységre vall.

Az orvosprofesszor szerint nem probléma, ha egy nőtlen felnőtt férfi nem önálló életet él, hanem a szüleivel együtt lakik, hiszen régen a nagycsaládoknál is ez volt a szokás. Az aktuálpolitikai kérdésekben ritkán felszólaló, ám köztudottan jobboldali Széll végül azt kéri, hogy kulturált módon, az emberi méltóságot tiszteletben tartva folyjék a kampány.

Szólj hozzá!

Rendőrség: A választási gyűlések rendjének fenntartása a szervező felelőssége

Közleményt adott ki a testület az elmúlt napok eseményei után.

Magyar Péter: aki nem a lakcímén voksolna, annak április 2-án 16 óráig lépnie kell!

Fontos határidőre figyelmeztet a TISZA Párt: csütörtök délutánig lehet átjelentkezni a szavazáshoz.

Idén nyáron végre felújítják a Hecsei úti felüljárót Győrben

A város egyik legfontosabb közlekedési útvonalán júniustól indulnak a munkák, időszakos lezárásokra is készülni kell.

A 21 Kutatóközpont szerint 40-28-ra vezet a TISZA a Fidesszel szemben

Ez a teljes népesség leképezésében jött eredmény. A friss felmérés szerint 2 párti parlament lehet a következő ciklusban.

Király Gábor 50 éves

Április elsején, a bolondok napján született a 108-szoros válogatott labdarúgó.

Pintér Bence feljelenti mint bűnszervezetet és kezdeményezi a fekete pufajkások kitiltását Győrből

Feljelentéséhez csatolta azokat a felvételeket, amelyek alapján a nyomozó hatóság beazonosíthatja az elkövetőket.

3 és félmillió forint értékben elkövetett internetes csalás miatt kell bíróság elé állnia egy férfinak és egy nőnek

Nem létező árúkat kínáltak eladásra. Körmendi és Szentgotthárdi vásárlókat is megkárosítottak.

Kósa Roland a MÁV vezetőivel egyeztetett: több győri vasúti ügyben is előrelépést ígérnek

Az alpolgármester szerint az aluljáró takarításától az akadálymentesítésen át a zajvédelemig több konkrét kérdésben is sikerült eredményt elérni.

Több mint 100 millió forinttal támogatja Győr a civil szervezeteket

A városházán megkezdődött a támogatási szerződések aláírása, a 2026-os költségvetésben több fontos területre is jut pénz.

Magyar Péter reagált Szijjártó kijelentésére: „Magyarország helye Európában van” 

A TISZA elnöke szerint elfogadhatatlan, hogy bárki az EU-n kívül képzelje el az ország jövőjét.

Betondarabokkal dobálta meg apósát egy rábapordányi férfi

Szóváltásba keveredtek, most garázdaság és rongálás a vád.