Súlyosan beteg kosarasnak rendeznek véradást Körmenden

ugytudjuk.hu 2019-05-27 09:11:00

A KSC Szekszárd és a magyar női válogatott 19 éves játékosa, Gereben Lívia leukémiával küzd, a gyógyuláshoz vérre van szüksége. Az Egis Körmend a Facebook-oldalán azt írja, hogy aki szeretne segíteni, az Körmenden is megteheti, hiszen május 30-án véradás lesz a Szociális Szolgáltató és Információs Központban (9900 Körmend, Thököly u. 46.).

Az Egis Körmend szurkolói csoportjainak tagjai kezdeményezték ezt a felhívást, akik ezen a napon irányított véradással segítik Lívi gyógyulását. Lívi vércsoportja 0+, így 0-ás vércsoportúak adhatnak számára vért. Az irányított véradáshoz az alábbi adatokra lesz szükség a helyszínen:

  • Név: GEREBEN LÍVIA
  • Születési hely, idő: KECSKEMÉT, 1999.11.05.
  • TAJ szám: 116614609
  • Intézmény: DÉL PESTI CENTRUMKÓRHÁZ ORSZÁGOS HEMATOLÓGIAI ÉS INFEKTOLÓGIAI INTÉZET BUDAPEST, SZENT LÁSZLÓ KÓRHÁZ, 22 ÉPÜLET 1097 ALBERT FLÓRIÁN ÚT 5.

Egis Körmend Hivatalos

Kedves Szurkolótársaink, Barátok, Ismerősök! A kosárlabdát szeretők körében ismert, hogy a KSC Szekszárd és a magyar női válogatott 19 éves játékosa, Gereben Lívia leukémiával küzd. A sportolónak a...


Szólj hozzá!

Elismerte bűnösségét a győri ámokfutó

Őszinte részvétét fejezte ki a családnak a sofőr, akinek négy hónapra elrendelték a bűnügyi felügyeletét.

Hőlégballonos élmény: az ég csodáinak élvezete

A hőlégballonozás olyan élményt nyújt, amely kortól függetlenül emlékezetes lehet.

Február második felében is sűrű programkínálattal vár a győri Rómer Múzeum

A mézeskalácstól Toszkánáig, a cserépkályháktól a kávéig. 

Irodát nyitott Szombathelyen a Mi Hazánk

Az Apáczai-házban működő helyiséget, Danka Lajos országgyűlési képviselőjelölt hozzájárulásából bérli a párt.

Megjelent a Fidesz-KDNP 2026-os országos listája

A lista élén Orbán Viktor, őt Semjén Zsolt követi. Kara Ákos a 67., Ágh Péter a 79. Sem Fekete Dávid, sem Szeles Szabolcs, sem Vámos Zoltán, és V.Németh Zsolt sincs a névsorban.

Az erdő sokkal több, mint fa

Mit adhat nekünk egy természetközelibb erdőkezelés?

A kávé izgalmas múltja és jelenkori forradalma

A kávé, amit ma már világszerte kortyolgatunk, kalandos úton jutott el hozzánk. Kezdetben Etiópia magas hegyei között élvezhették az emberek a kávécserje bogyóit, és ez az egyszerű bogyó hamarosan egy egész kultúra részévé vált.

Plakátkészítés: hogyan legyél hatékony és jogszerű?

Gondoltál már arra, hogy a plakátkészítés mennyire kreatív és technikai kihívás lehet?

Jövő héten Körmendre érkezik Magyar Péter

Országjárára indul a TISZA-párt elnöke.

Vámos Zoltán beleszállt Rápli Róbertbe

A fideszes képviselőjelölt szerint ugyanis a tiszás jelölt hiába állítja, a Fidesz nem akar Szombathelyre akkugyárat létesíteni. 2023-ban a szombathelyi Fidesz-KDNP frakció nem szavazta meg, hogy Szombathely elutasítja az akkugyárakat.

Toscana és a Dolomitok képeken és történeteken keresztül Győrben

Diavetítéssel egybekötött útiélmény-beszámolóra várják az érdeklődőket február végén a Rómer Házban.