Soha többé kijelzőtörés vagy karcolódás?

Nagy Donát 2020-07-27 10:50:58
Az új Gorilla Glass üveg megalkotói azt mondják, most már nyugodtan zsebre vághatjuk a telót akár a kulcscsomónk mellé is.

Kétéves az Ugytudjuk.hu, hogy megajándékozhassunk, olvasd el figyelmesen a cikket! 

Az eddigi legerősebb kijelző-védelmet jelentette be a Corning, a Gorilla Glass Victust, az okostelefonok új típusú megerősített üvegét - adta híról a HVG Tech.

Izgalmas felvetéssel indult útjára az új Gorilla Glass Victus.

Ahelyett, hogy a szokott megközelítésünket követve arra kértük volna a technikusainkat, hogy egyetlen célra összpontosítsanak (vagy a törés, vagy a karcolódás elleni védelemre), ezúttal azt szerettük volna, ha mindkét cél egyaránt fontossá válhatna. Ezt nehezebb megvakóstínai, de sikerült. Íme az eredmény: a Gorilla Glass Victus

- jelentette be John Bayne, a Corning mobil fogyasztói elektronikáért felelős vezetője 

Corning® Gorilla® Glass Victus™

Corning™ Gorilla™ Glass Victus™ is the toughest Gorilla® Glass yet, with significant improvement in drop and scratch performance, for the first time ever. #T...

A Gorilla Glass Victus kemény, durva felületre esve – a Corning szavaival élve – kétméteres teljesítményt ért el (az elődjénél ez 1,6 méter volt). Bár ebben a vonatkozásban a teljesítmény kifejezés kissé homályos, valószínűleg arra utalhat, hogy a repedések csak ilyen magasságból történő esés után jelennek meg. A vállalat szerint a konkurens üvegeknél ez a bizonyos „teljesítmény” 0,8 méter körüli. Nem, én vagyok az apád!

A karcolásokkal kapcsolatban a Corning szerint a Victus akár kétszeres javulását kínál a 2018-ban bevezetett Gorilla Glass 6-hoz képest, és négyszer jobban teljesít, mint a versenytársak megerősített üvege.

Valami oda nem illőt olvastál a cikkben? Ez csakis EZÉRT lehetett.  

Forrás: HVG

Szólj hozzá!

Holnaptól egy hónapig tartó vidámparkot nyitnak Bükfürdőn

Légvár, kisvasút, dodgem, és még sok minden más.

Ropiként törte a fákat Kőszegen a tegnap esti vihar

Balesethez és vihar következtében kilenc fakidőléshez riasztották a Vas vármegyei tűzoltókat tegnap.

A napelemes rendszerek rejtett költségei

A napelemes rendszerek egyre népszerűbbek Magyarországon, hiszen a környezetkímélő hatásuk mellett hosszú távon jelentős megtakarítást biztosítanak.

Pintér Bence a sajtónak is bemutatta alpolgármester-jelöltjét

Szerinte van rá esély, hogy a pénteki közgyűlésen megválasztják Balog-Farkas Renátát.

Ismét járnak a vonatok Győr és Mosonmagyaróvár között

A késések fokozatosan csökkennek, a menetrend a győri fővonalon délután állhat helyre.

5 gyakori hiba áramláskapcsolók telepítésekor

Hiába a precíz technológia, ha a telepítés során hibák csúsznak a kivitelezésbe.

Nyári locsolás kisokos

Nem mindegy, hogy mikor és mennyit öntözünk. 

Ma debütál a világ legdrágább filmje

Brad Pitt és az F1 a nyári sláger a  mozikban.

Szervezzetek kétnapos esküvőt!

Míg régebben a hajnalig tartó, egynapos ceremóniák voltak jellemzőek, addig ma már sokkal gyakrabban szerveznek kétnapos esküvőket. Hogy ennek mi az oka? Tarts velünk, és eláruljuk!

Idén nagykorú lett a Győrkőcfesztivál 

„A játék az különös, gömbölyű és gyönyörű…”