Siófoki edzőmeccs helyett minitorna vár holnap a Halira

Vágvölgyi Bálint 2020-07-07 15:01:00
A házigazdák mellett a Péccsel is játszanak a zöld-fehérek.

Változott a Szombathelyi Haladás szerdai, siófoki edzőmérkőzés programja. Eredetileg egy meccset játszottak volna a szombathelyiek a másodosztályú Siófokkal, zárt kapuk mögött a Balaton-partiak edzőközpontjában. Végül egy háromcsapatos – szintén zárt kapus – minitornán vesz részt a csapat. Tizenhat órától a Siófokkal vívnak egy 45 perces meccset, 17 órától pedig a szintén NB II-es Péccsel játszanak Mátyus János tanítványai. Ezután a Pécs–Siófok találkozóval zárul a torna.

- Remekül szolgálja a felkészülésünket a minitorna - mondta Mátyus János, a Szombathelyi Haladás vezetőedzője a klubhonlapnak. - Huszonkét fős kerettel utazunk, a viadalon kiváló alkalom nyílik felmérni játékosaink állapotát, bízom bent, hogy két jó csapat ellen két jó meccset vívunk. Schuster Ronald vállsérülése miatt még nem bevethető, de a többiekre számíthatok. A felkészülési időszakban nem az eredményen van a hangsúly, ám én olyan típus vagyok, hogy mindig nyerni akarok. Még akkor is, amikor a Balatonon lábteniszezünk. Télen és tavasszal kevés időnk maradt ütőképes csapat kialakítására, ezúttal több időnk jut erre - két játékrendszert szeretnék elsajátítani csapatommal. Ilyen szempontból a taktikai rész fontosabb szerdán, mint az eredményesség. De mint említettem, én mindenhol győzni akarok.

Szólj hozzá!

Pődör Zoltán, az SZKKA ügyvezető elnöke szerint az egyetemnek mindig előre fizették a terembérletet, bár most tartozásuk van

Az ELTE és a kézilabda klub viszonya annyira megromlott, hogy a kézisek sportterem, és iroda használatát is felmondta az egyetem.

Ha nem tudod, hogy mit csinálj a hétvégén - mutatjuk az összes győri programot

Ünnepi könyvhét, Mozgás Éjszakája, gólyagyűrűzés, hadijáték, kiváló koncertek, miegymás. 

Elítélték a volt győri rendőrkapitány fiát – a letartóztatott Váczi Attila még a börtönben is lebukott

Hamis fegyverátírás miatt született jogerős ítélet, miközben a korrupciós perben milliárdos megrendelések, luxusautó és bizalmas rendőrségi iratok is előkerültek.

Pár hónap alatt közel 50 millió forinttal nőtt Ágh Péter vagyona

Ingatlanja, autója azonban továbbra sincs a parlamenti képviselőnek.

Kitette az egyetem az SZKKA-t a sportcsarnokból

A kézilabda csapat szerződése június 16-án lejár, új szerződést pedig nem kíván az egyetem kötni. Már a " D" épületben bérelt irodákban sem maradhatnak sokáig.

Bezárt a Győr-Szol ügyfélszolgálata az ETO Parkban

Az ügyintézés ezentúl kizárólag az Orgona utcai és a Jókai utcai irodákban érhető el.

Gólyák, állatbemutatók és családi programok várják a látogatókat Győrszentivánon és Szanyban

Június 12-én és 13-án testközelből ismerkedhetnek meg az érdeklődők a fehér gólyákkal, miközben egész napos programokkal készülnek a szervezők.

Hódot fogtak a szombathelyi Tófürdőn

Áttelepítik a szokatlan strandolót.

Az energiabiztonságra, a migrációra és a klímaváltozásra is hatással lehet az iráni válság

A háború következményei Európáig érhetnek, nemcsak a Közel-Keletet érinti a konfliktus.

Ingyenes lisztérzékenység-szűrés indul a győri gyerekek számára

Megérkeztek a cöliákia-tesztek, a szűrést a hatéves státuszvizsgálatokhoz kapcsolják.

Emelkedhet az Öreg-Duna vízszintje a következő napokban

Fokozott óvatosságra figyelmeztetik a vízparton tartózkodókat és a vízi sportok kedvelőit.

Több mint 50 új parkoló épül a Kígyó utcában Győrben

Egy hónapon belül elkészülhet a fejlesztés, amely a környék parkolási gondjain enyhíthet.

Felszólította a Változást a Városért Egyesület Tóth Juditot, hogy adja vissza listás mandátumát

A körmendi önkormányzati képviselő korábban úgy nyilatkozott, hogy visszaadja képviselői jogosultságait, majd nem történt semmi.

3 év börtönt kapott a férfi, aki megverte Horváth Ákos, szombathelyi színészt

Az elkövető társának 240 óra közérdekű munkát kell teljesítenie.

Jön a 97. Ünnepi Könyvhét és 25. Gyermekkönyvnapok: három napra Győr lesz az olvasás fővárosa 

A könyvbemutatók mellett családi programok és ingyenes vásár is várja az érdeklődőket.

Megöléssel fenyegettek közterület-felügyelőket Szombathelyen

Hivatalos személy elleni erőszak bűntette miatt kell bíróság elé állniuk.

Sztrókot kapott Simon Ádám, a szombathelyi H+ Média egyesület elnöke

A szervezet közleménye szerint a vezető állapota jelenleg stabil.