Egyre több színész fordít hátat a Mintaapáknak, sárdobálásba kezdett a TV2

Fehér Buda 2020-06-08 16:10:00
Az egyik színészt azzal gyanúsítják, hogy magatartásbeli problémák voltak vele, a színész jogi lépésekkel fenyeget.

Az utóbbi napokban a Mintaapák című sorozat miatt hangos a magyar sajtó egy része, vagyis pontosabban azért, mert a sorozat szereplői egymás után hagyják ott a szériát. A TV2 először azt jelentette be, hogy Fenyő Iván távozik a színészgárdából, a helyére Kamarás Iván kerül majd. De itt nem állt meg a lavina, a hétvégén Szabó Kimmel Tamás maga jelentette be, hogy nem tér vissza, majd Kovács Patrícia is egy posztban közölte, hogy otthagyja a sorozatot.

A hírekre reagálva a TV2 megosztott egy közleményt, amiben azt írják,

Szabó Kimmel Tamással és Klem Viktorral emberi és magatartásbeli problémák miatt nem dolgozik tovább a csatorna. 

A közleményből tehát az is kiderül, hogy egy negyedik színész, Klem Viktor is távozik, az ő szerepét Makranczi Zalán fogja átvenni a második évadban.

Itt azonban nem ért véget a történet, a közlemény megjelenése után Szabó Kimmel a Facebook-oldalán egy videóban jelentkezett be, amiben tagadta a csatorna állításait, sőt, rágalmazásnak hívta a közleményt. Szabó Kimmel elmondta, hogy teljesen jogszerűen, időben tájékoztatta a csatornát a döntéséről, amire válaszreakciót nem kapott, és a hét hónapos forgatás alatt senki sem jelezte felé, hogy nehéz lenne vele dolgozni. 

"Szeretném megkérni a TV2-t és a programigazgatóságot, hogy a jövőben legyenek szívesek a békés elválás, együttélés és a sorozat jövőben sikere miatt, illetve az én nyugodt lelki állapotom miatt tartózkodni az ilyen és ehhez fogható rágalmazásoktól és teljes mértékben igaztalan állításoktól, mert úgy jogi lépéseket fogok tenni és az senkinek nem lesz jó" - zárta le a videót Szabó Kimmel.

Forrás: Blikk

Szólj hozzá!

Kósa Roland a MÁV vezetőivel egyeztetett: több győri vasúti ügyben is előrelépést ígérnek

Az alpolgármester szerint az aluljáró takarításától az akadálymentesítésen át a zajvédelemig több konkrét kérdésben is sikerült eredményt elérni.

Több mint 100 millió forinttal támogatja Győr a civil szervezeteket

A városházán megkezdődött a támogatási szerződések aláírása, a 2026-os költségvetésben több fontos területre is jut pénz.

Magyar Péter reagált Szijjártó kijelentésére: „Magyarország helye Európában van” 

A TISZA elnöke szerint elfogadhatatlan, hogy bárki az EU-n kívül képzelje el az ország jövőjét.

Betondarabokkal dobálta meg apósát egy rábapordányi férfi

Szóváltásba keveredtek, most garázdaság és rongálás a vád. 

Kósa Roland a győri események után üzent a rendőrsének: bízik benne, hogy tanultak a 2006-os hibákból

Az alpolgármester szerint a múlt és a jelen ijesztően hasonlít egymásra.

A Savaria tér lesz Orbán Viktor szombathelyi látogatásának helyszíne

Csütörtökön 19 órakor mond beszédet a kormányfő.

700 millió forintos adózás előtti nyereséggel zárta 2025-öt a SZOVA

Csak a hulladékkezelés 2 milliárd foritnyi bevételt hozott.

Megint feljelentették a Bűnvadászokat

Ezúttal Kőszegen jártak el a rendőrök.

Ha csak egy videót nézel ma meg az este Győrbe érkező Orbán Viktorról, akkor ez legyen az!

18 percben gyönyörködhetsz vagy épp szörnyülködhetsz, hogy a miniszterelnök hányszor hasonult meg az elmúlt évtizedekben. 

Szombat este egy órára elsötétül Győr több ikonikus helyszíne - a Föld órája miatt

A város is csatlakozik a világméretű klímavédelmi akcióhoz, amelynek célja, hogy emlékeztessen: a környezetvédelem a mindennapi döntéseknél kezdődik.

Mit érdemes tudni a lézeres szemműtétek áráról?

A modern orvostudomány egyik érdekes területe a lézeres szemműtét, amely lehetővé teszi az emberek számára, hogy véglegesen megszabaduljanak szemüvegüktől vagy kontaktlencséjüktől. De vajon mennyibe kerülhet egy ilyen beavatkozás, és mik befolyásolják az árakat?

Eredményvárót szervez a TSZV a választás estéjére Győrben

Pintér Bence szerint a győriek számára sem mindegy, milyen összetételű parlament alakul az április 12-i országgyűlési választás után.

Az FBI és a magyar rendőrség közösen fogott el egy Amerikában körözött férfit Győrben

Gyermekpornográf felvételek birtoklása miatt körözték, kiadatási eljárás indult ellene.

Júniusban újra jön a győri éjszakai futás

Elindult a nevezés a XXIV. Büchl Félmaratonra.

Kerékpárutak, körforgalmak, új tervek – így alakítaná át Győr kétkerekű közlekedését a városvezetés

A polgármesteri hivatalban tartott egyeztetésen több, már előkészített bringás fejlesztést is bemutattak, a kivitelezések egy része 2027 elején indulhat.

A víz világnapját ünnepelték a Győri Városházán

Helyi diákok alkotásait díjazták az ÉDUVÍZIG pályázatán.