Régen gúnyolták a külseje miatt, ma már milliókat keres

Székely Zoárd 2020-03-08 17:15:00
Hiába szekálták, így is modell lett belőle.

A 20 éves Apollonia Llewellyn ma már a szépségével keresi a kenyerét, holott régen csúnyának és dagadtnak csúfolták az iskolatársai. Most havonta mintegy 10 ezer fontot, azaz csaknem 4 millió forintot keres az OnlyFans nevű előfizetéses oldalra feltöltött pikáns, fehérneműs képeivel - írja a Mirror.

Good morning ???? wearing @_bblingerie ✨ #bblingerie #lingerie #model #ad

Llewellyn minden egyes feliratkozás után 25 fontot (10 ezer forintot) kap, emellett azzal is pénzt keres, ha a követőivel csetel vagy ha fürdőruhás, fehérneműs képeket tölt fel magáról. Plusz bevételt jelentenek neki a merchandise termékek is, mint például a naptárai, valamint az eladott bikinik, alsóneműk és cipők.

The cutest set though ???? @prettylittlething #pltbabes #pltstyle #prettylittlething ad

Így havonta durván 10 ezer fontot tud összehozni, és büszkén állítja, hogy ezért még félmeztelenül sem kell pózoljon. Ezen kívül még modellként és influenszerként keres havi 40 ezer fontot, szóval mondhatni nincsenek anyagi gondjai.

Never looking back unless it's my ass in the mirror ???? @hooters #hooters

Apollonia ennek ellenére azt állítja, sokáig hezitált, hogy regisztráljon-e az oldalra, de végül nem bánta meg döntését. Azóta teljesen megváltozott az élete, az elmúlt évben minden hónapra jutott egy nyaralás, karácsonykor pedig hatezer fontot, vagyis 2,3 millió forintot költött csak a családjára.

Szólj hozzá!

Az Országgyűlés elfogadta a hatósági üzemanyagár megszüntetéséről szóló törvényt

Ugyanakkor rendkívüli helyzetben a kormány később ismét beavatkozhat a piaci árakba.

Lézeres szemműtét kockázatok és mellékhatások: mire számíthatsz a felépülési idő alatt?

Egyre többen döntenek a lézeres szemműtét mellett, hiszen a modern technológiáknak köszönhetően a beavatkozások gyorsak, biztonságosak és rendkívül hatékonyak.

Az időtálló cseréptető: klasszikus megoldás modern igényekre

A cseréptetőt évtizedek óta az egyik legismertebb opcióként tartják számon, és ennek megvannak a jó okai.

Csak kapkodjuk a fejünket: teljesen átalakítja a közmédiát az Országgyűlés - nem meglepő módon a Fidesz-KDNP nem támogatta a törvénycsomagot

Új intézmények jönnek létre, önálló lesz az MTI, megszűnik az MTVA jelenlegi formája, és új felügyeleti rendszert kap a közszolgálati média.

Újra kihallgatták Pintér Bencét a feljelentett Győr+ ügyében, ezúttal a városházán

Folytatódik a nyomozás a csődbe ment médiavállalat szerződései miatt indított büntetőeljárásban, a polgármestert ismét tanúként hallgatták meg.

76 millió forinttal lépett meg egy nő, aki azért vette fel a pénz, hogy egy kőszegi és egy szombathelyi házat megszerezzen

Bár engesztelésül végül a saját háza tulajdonjogát ruházta át a sértettre, így is bíróság elé kell állnia.

Két napra lezárják a héten Győrben, a Révfalusi híd kerékpárútját 

Dilatációs elemek cseréje miatt június 23-án és 24-én nem használhatják a bringások a Kossuth-híd kerékpársávját.

A kínai agyagkatonáktól az ukrán gyerekrajzokig – különleges kiállítások várják a látogatókat Győrben a Rómer Múzeum

Tárlatvezetések, nemzetközi jelentőségű kiállítások és kortárs művészeti tárlatok közül válogathatnak a látogatók.

Nyomoz a rendőrség a Győr+ ügyében

Tömeges fiktív foglalkoztatásra gyanakodnak. Volt, amikor 93 alkalmazott volt a cégnél.

Vannak dolgok amik nem változnak: rongyoknak nevezte a szivárványos zászlókat Novák Előd, aki szerint a másság gyógyítani való deviancia 

Az LMBTQ-közösséget sértő kijelentésekkel és a Pride betiltásának követelésével jelentkezett a Mi Hazánk alelnöke.

„A hatalmat a magyar néptől csak kölcsönkapjuk, nem örökbe” - legfeljebb 12 évig lehetnek hivatalban az országgyűlési képviselők Magyar Péter javaslata szerint

Az új szabály célja, hogy a jövőben ne alakulhasson ki ismét olyan politikai hatalmi rendszer, mint amilyet a TISZA Párt szerint az elmúlt évtizedekben kiépítettek.

A nemrég a mentőszolgálattól menesztett Győrfi Pál lesz a szombathelyi MCC vendége

Nézzünk a jövőbe! Egészség 2.0 címmel tartanak beszélgetést a volt Takáts-házban.

Július első hétvégéjén ismét a gyerekeké lesz a város - idén 19. alkalommal rendezik meg a Győrkőc Fesztivált

A rendezvény mára az ország egyik legnagyobb összművészeti gyermekfesztiváljává nőtte ki magát.

Innovatív megoldások az építészetben

Az építőipar és a digitális technológiák találkozása az utóbbi években új lehetőségeket nyitott meg a szakemberek számára.

Borneói kormányzati delegáció járt Győrben

Sarawak miniszterelnök-helyettese vezetésével érkezett 27 fős küldöttség a városba, hogy a térségfejlesztés és a nemzetközi együttműködések tapasztalatait tanulmányozza.