Puskás bácsi meséi: Soros és a pénz hatalma

Farkas Bazsi 2018-11-22 21:19:00
Mindenkinek szép álmokat!

Szuper kis könyvet mutatott be szerdán Puskás Tivadar szombathelyi polgármester az Őrvidékházban. Nemre, korosztályra tekintet nélkül ajánlható mindenkinek Puskás Imre "A pénz hatalma, avagy a vagyonszerzés politikája" című könyve.


Nézzük máris a kötet bemutatószövegét:


Puskás Imre az amerikai élet és gondolkodás jó ismerőjeként vizsgálja meg George Soros gondolkodásmódját és tetteit. Elsősorban a milliárdos magyarul is hozzáférhető saját megnyilatkozásaiból, a józan észre támaszkodva vonja le következtetéseit. Jól körüljárt hipotézisének lényege: a spekuláns – hogy elkerülje a korábbi törvényszegésekért rá várható esetleges bírósági vádakat – összejátszhatott a nyugati politika több vezetőjével a kölcsönös személyes haszon elérésére, európai migrációs bonanza megrendezésének fedezéke mögött.

Puskás Tivadar

Ezúton is ajánlom figyelmükbe Puskás Imre "A pénz hatalma, avagy a vagyonszerzés politikája" című könyvét.


Pont olyan olvasmánynak tűnik, amit az ember lefekvés előtt szeret olvasgatni. Mindenkinek jó szórakozást.


Mára én is befejezem a hírgyártást, holnap reggel jövök, addig is: Jó éjt! 

Szólj hozzá!

Év végi programajánló Győrben

Nem kell otthon ülni Szilveszterkor sem.

Figyeljünk a négylábú kedvencekre szilveszterkor!

Ami nekünk ünnep, sok állatnak az év legfélelmetesebb éjszakája.

Eladó a szombathelyi Cabana Garden épülete

198 és félmillió forint az ára.

„Börtönökbe vinnék a Szőlő utcai gyerekeket” - újabb súlyos állítások a gyermekvédelmi botrányban

Dobrev Klára szerint a kormány a tanúk eltüntetésével próbálhatja lezárni az ügyet, miközben egyre több a megválaszolatlan kérdés.

Magyar Péter: Orbán Viktor miatt két év alatt több mint 800 milliárd forinttól esett el Magyarország

A TISZA elnöke szerint a kormány hitelekkel pótolja az elvesztett uniós forrásokat, amit még az unokáink is fizetni fognak. 

Rápli Róbert üzent Czeglédynek: “Derkovitsi gyerek vagyok, és büszke szombathelyi!”

A DK támogatta független jelölt kommentekben provokálta tovább a TISZA jelöltjét.

Konzorciumban marad, és felsőkategóriás támogatást kap Győr 3 nagy sportklubja

A Győri Atlétikai Clubot, az UNI Győri Úszó Sportegyesületet és a Győri Vízisport Egyesületet több száz millió forinttal dotálja az állam.

A hazai haderő fejlesztését ünnepli közleményében a békeharcos kormány

Miközben Európát ekézik a sorkötelezettség miatt, itthon sikertörténetként adják el a fegyverkezést.

A Haladásnál esélyt sem kapott Keresztes Krisztián, aki most a skót élvonalban futballozik

A karácsonyig lejátszott 18 fordulóból a magyar légiós 17 bajnokin tagja volt a Dundee United kezdőcsapatának, azt az egy mérkőzést pedig sárga lapok miatt volt kénytelen kihagyni.

Hova vigyük a karácsonyfát az ünnepek után Győrben?

A Győr-Szol idén is több megoldást kínál a fenyők környezetbarát elhelyezésére.

260 millió forintért eladó a szombathelyi Romkert

Már az egykori szórakozóhely, nem az ókori kiállítótér.

Adókedvezménnyel csábítják Győrbe a háziorvosokat

A város kiszélesítette a praxisok adómentességét, a cél a betöltetlen helyek számának csökkentése.

Rápli Róbert egészen biztosan nem fog visszalépni Czeglédy Csaba javára

A TISZA hivatalosan is megerősítette, hogy jelöltjei sehol nem lépnek vissza senki javára.

Ismét karácsonyi ajándékként tálalja a kormány, a januári családi pótlék decemberi kifizetését

Előrehozott családtámogatások valódi plusz nélkül, régi üzenettel.