Óvatlan volt egy sárvári edzőterem zsebtolvaja

Nagy Donát 2020-10-30 18:58:23
Lebukása után mindent megtett, hogy egérutat nyerjen.

A Sárvári Járási Ügyészség nemesfémre elkövetett lopás és garázdaság miatt emelt vádat egy budapesti nővel szemben, aki a vád szerint az egyik sárvári edzőteremből lopta el a sértett 225.000 forint értékű fehérarany gyűrűjét, majd az őt a helyszínen visszatartó személyeket meglökte, illetve megütötte - írja a Vas Megyei Főügyészség.

A vád szerint a vádlott 2019 februárjában ellopta a sértett aranygyűrűjét, amit a sértett az egyik sárvári edzőterem öltözőjében felakasztott kabátja zsebébe tett.

Miután a sértett észlelte a lopást és keresni kezdte a gyűrűt a vádlott sietősen távozni akart az edzőteremből.

A vádlottat azonban az edzőteremben tartózkodó tanúk az udvaron a rendőrség kiérkezéséig visszatartották.

A vádlott az ellopott gyűrűt a csatornába dobta és az őt visszatartó személyekkel kiabált, őket szidalmazta azért, hogy a helyszínről távozhasson, valamint a rendőrség kiérkezéséig többször meglökte és megütötte a távozását megakadályozó személyeket.

A sértett gyűrűjét a csatornában megtalálták.

Szólj hozzá!

Teljes körű adventi élelmiszer-ellenőrzés indul – jönek a fokozott vizsgálatok a karácsonyi vásárokban

Az NKFH országos razziát rendelt el a szezonális árusoknál, vendéglátóknál és boltokban.

A Bajnokok Ligájába repítené a Haladást a DSM Football!

Na nem most, hanem egy éveken át tartó építkezés eredményeképpen. 2031-re célozták meg az NB 1-et.

Mától megszűnt a Szabad Európa magyar kiadása

A szabadeuropa.hu sem frissül már.

Ingyenes hétvégi programok Győrben

Koncertek, filmklub, mosolyhajtás, lesz itt minden!

Két szombathelyi parkolóőrt támadtak meg

Nem tetszett az autó tulajdonosainak, hogy pótdíjazzák a kocsit.

Forró teával indulnak útnak a győri kukások

A GYHG igyekszik komfortossá tenni a munkavégzést kollégáinak. 

Magyar Péter - Túl sok év telt el az életünkből kishitűséggel, keserűségben

A Tisza vezére közös rendszerváltásra készül, aki változást szeretne, most regisztrálhat és dönthet a párt jelöltjeiről. 

10 millió forintra bírságolta az NMHH Balázsékat

A rádióműsorral szemben egy újabb eljárást is indítottak.

Uniós és hazai forrásból, 170 millió forintból fejlesztette telephelyeit a Velekey Kft. Szombathelyen

Európai uniós és hazai költségvetési támogatásból fejlesztette telephelyeit a lemeztermékek lézervágásával, élhajlításával és szerelvények gyártásával foglalkozó Velekey Kft. Szombathelyen. .

Spanyol, lengyel és német ellenféllel találkozik a Falco

A “K” jelű csoportban folytatják a sárga-feketék.

A DK nyerte a családi pótlék-emelés licitversenyét

Dobrev Klára drasztikus emelést ígér. 

Kormánydöntés született a szombathelyi Oladi Iskola felújításáról

Elsőként azt vizsgálják meg, hogy mennyibe is kerülne ez a mutatvány.

A kollagénről egyre többet hallani, és ez nem véletlen

Az elmúlt években a kollagén igazi hívószóvá vált az egészségtudatos életmód világában. Egyre gyakrabban találkozhatunk vele a hírekben, szakmai cikkekben és a táplálékkiegészítők kínálatában is – de miért ekkora az érdeklődés iránta?

Közös döntések születtek a győri GYHG és a szakszervezetek egyeztetésén

A béren kívüli juttatások emelésében, a 2026-os bérrendezés keretrendszerében és több szakmai kérdésben is egyhangú megállapodás született.

Nem nyúlt az alapkamathoz az MNB Monetáris Tanácsa

Marad a szigorú pénzügyi politika, az inflációs kockázatok miatt továbbra is óvatosságra int a jegybank.