Öt győri játékos is helyet kapott a magyar női kosárlabda-válogatottban

Farkas Bazsi 2020-10-30 14:35:00
Dombai Réka, Dubei Debóra, Török Ágnes, Weninger Virág és Barnai Judit is a csapat tagja.

A Nemzetközi Kosárlabda Szövetség (FIBA) döntésének értelmében úgynevezett buborékban, azaz járványügyi szempontból védett helyen rendezik meg az Európa-bajnoki selejtezők novemberi mérkőzéseit. Magyarország Eb-hetedik válogatottja Hollandiába utazik, ahol a házigazda ellen lép pályára november 14-én.

Székely Norbert szövetségi kapitány kijelölte bő 18-as keretét, mellyel november 6-án vonul edzőtáborba Székesfehérváron. A csapat a járványhelyzet miatt már az edzőtáborban is szigorú egészségügyi előírások szerint készül a fontos csoportmérkőzésre. Magyarország Hollandiával és Szlovákiával szerepel egy csoportban, eddig egy győzelem (Szlovákia ellen) és egy vereség (Hollandia ellen) a mérlege.

Fotó: m4sport.hu

Keret:

Pusztai Petra (DVTK), Kiss Virág (PEAC), Dombai Réka (Győr), Dubei Debóra (Győr), Raksányi Krisztina (klub nélkül), Kányási Veronika (DVTK), Goree Cyesha (Szekszárd), Studer Ágnes (Szekszárd), Aho Daniela (DVTK), Török Ágnes (Győr), Lelik Réka (Csata), Horváth Bernadett (Csata), Weninger Virág (Győr), Kiss Angelika (DVTK), Bálint Réka (Szekszárd), Határ Bernadett (Sopron), Zele Dorina (Szekszárd), Barnai Judit (Győr).

Szólj hozzá!

Újabb letartóztatások történtek a Szőlő utcai bántalmazási ügyben

A bíróság három gyanúsított előzetesét rendelte el - a hatóságok szerint a bizonyítást veszélyeztetné, ha szabadon maradnának.

Bebes István főkonzulként már Németországban képviseli a magyarokat

Ősszel vette át a hivatalt, és a magyar-német műanyagipari szektorral kapcsolatos meglátásait is megosztotta Körmend korábbi polgármestere.

Magyar Péter: „nem leszünk cinkosok, nem fogjuk magukra hagyni ezeket a gyerekeket”

A TISZA Párt elnöke szerint rendszerszintű kudarc áll a bántalmazási botrányok mögött, és nem csak a javítóintézetekben van jelen a probléma.

Elindult Győrben az idei ebösszeírás

Oltásnak, chipnek lennie kell, és be kell jelenteni minden, a kutyát érintő változást.

Győr környéki programok a hétvégére

Advent harmadik hétvégéjén sem kell otthon kuksolni.

Több lépcsőben emelkedik az alanyi adómentesség bevételi határa

2026-tól évről-évre nő a keret, egyszerűbbé válhat a kisvállalkozások adózása.

Hogyan váljék gördülékeny folyamattá a vállalkozásod vezetése?

Manapság a sikeres vállalkozások számára a hatékonyság és az ügyfélkapcsolatok minősége kulcsfontosságú. A modern technológiai megoldások révén a cégek könnyebben kezelhetik napi feladataikat, és több időt fordíthatnak a stratégiai tervezésre.

Kiterjesztette a kormány a 3 százalékos lakáshitelt: zártkerti ingatlanok tízezrei válhatnak elérhetővé, amennyiben lakóház besorolásúak

A „belterületi” szó törlésével jelentős változás lépett életbe az Otthon Start szabályaiban.

Elkészült a talajvíz-monitoring rendszer első üteme Győrben

Bácsán, Kertvárosban és Győrszentivánon már működnek az új kutak, amelyek a város talajvíz helyzetét figyelik.

Íme a győri vásárcsarnok ünnepi nyitvatartása

Még szenteste napján délelőtt is vásárolhat, aki csak az utolsó pillanatban ér rá. 

Gyakorlatban ismerkedtek a hulladékgazdálkodással a Széchenyi István Egyetem hallgatói

A GYHG szakmai központja idén is tárt kapukkal várta a jövő környezetmérnökeit.

Gulyás Gergely a Szőlő utcai visszaélésekről: a rendőrség veszi át a javítóintézeteket

Bűncselekmények, elmaradt ellenőrzések és egy későn felismert rendszerhiba árnyékában keresi a felelősöket a kormány.

A szombati szabályok lesznek érvényesek az áthelyezett munkanapon Győrben

December 13-án módosul a parkolási rend a felszíni zónákban.

Vonatpótló busz jár Győr és Csorna között december 12-én

Egynapos vágányzár miatt módosul a közlekedés a GYSEV vonalán.

Elhunyt Balázs Péter

A Kossuth- és Jászai Mari-díjas színművész, rendező 82 éves volt. 

Az ellenállhatatlan gyémánt és arany csillogása

A gyémánt az örök vonzalom jelképeként ismeretes.