Orális szexre kényszerített egy fideszes polgármester egy segítséget kérő asszonyt

ugytudjuk.hu 2019-04-09 11:58:00
Ráadásul a végén cserben is hagyta a kétségbeesett nőt.

Megrázó sztorit közölt le a Népszava ma reggel. A történet szerint egy alföldi faluban élő nő a helyi fideszes polgármesterhez fordult segítségért, konkrétan hogy beteg gyermeke gyógyszeréhez anyagi támogatást kaphasson.

Elza egyedül neveli két gyermekét, a cikk szerint a család szociális segítségből s közmunkából él. Kislánya egy neurológiai betegségben szenved, nemrég pedig bakteriális fertőzéssel kellett orvoshoz vinni, de mivel a gyógyszer nagyon drága, ezért a falu polgármesterétől kért segítséget. 

"Kétezer forintot akartam kérni, de azt mondta, most nem tud adni, menjek majd el este a kocsmájába, s akkor ad." - nyilatkozta az asszony.

Mikor Elza bement a kocsmába, a fideszes polgármester egyszerűen közölte vele, hogy akkor ad neki pénzt, ha orálisan kielégíti.

A nő mivel beteg kislánya érdekeit nézte, ezért belement a dologba. Mikor bement a mellékhelységbe, a polgármester két másik embert küldött utána maga helyett, hogy őket elégítse ki a pénzért, ráadásul titokban videót is készíttetett az egészről, amit utána a kocsmabelieknek mutogatott.

"El nem tudom képzelni, hogy vették fel, nem láttam ott semmilyen kamerát, s azt hittem, menten elájulok." - nyilatkozta Elza a történtekről.

A polgármester a megígért összegből végül egy fillért sem adott az asszonynak és még a kocsmából is kidobták. Annyira megalázva érezte magát, hogy a rendőrséghez fordult, akik meg is kezdték a nyomozást. Elza azt mondja, nem érdekli, ha kurvának nézik a falubeliek, ő csak a gyermeke épségéért tette, amit tett.

"Majd biztosan elterjesztik rólam a faluban, hogy prostituált vagyok, de erre felkészültem. Még ha az lennék, akkor se alázhatnak így meg, és egy polgármester nem élhet így vissza a hatalmával. Nem akarok attól rettegni egész életemben, hogy mikor kerül fel a videó az internetre, nem akarok újra meg újra megalázkodni mások előtt."

A fideszes polgármester telefonját a rendőrség lefoglalta, nem kívánt nyilatkozni az üggyel kapcsolatban, de annyit elmondott, hogy állítólag nem tudott róla, hogy a család a szegénysoron él.

Szólj hozzá!

A hétvégén jön, a Szentivánéji Vigasságok!

Több ezer látogatót várnak Szombathelyre. Mihályfi Luca, L. L. JUNIOR, Tolvai Reni, és BYEALEX ad koncertet.

Újabb lapok és szerkesztőségek kerültek komoly bajba a Mediaworksnél - vajon meddig tart ki a Kisalföld?

Tömeges elbocsátásokról és lapbezárásokról szólnak a hírek, miközben továbbra sem tudni, milyen jövő vár a megyei napilapokra.

Vasárnap újra megtelik kincsekkel a Tarcsay utcai piactér Győrben

Régiségek, könyvek, porcelánok és különleges gyűjtői darabok várják az érdeklődőket a havi régiségvásáron.

Szúnyoglárva-gyérítés kezdődik Győrben és a környező településeken

A szakemberek a következő napokban biológiai módszerrel védekeznek a szúnyogok elszaporodása ellen, de hangsúlyozzák, hogy a lakosság segítségére is szükség van.

Exkluzív koktélélmények baráti összejövetelekhez

Sokszor hallhattad már, milyen emlékezetes lehet egy baráti összejövetel, amikor minden a kikapcsolódásról és a könnyed szórakozásról szól.

Olcsóbb lesz az üzemanyag

Még a védett ár alá is benézhet a nafta ára.

Három új értékkel bővült a Győri Értéktár

A Czuczor Gergely Bencés Gimnázium és Kollégium, a Hazánk folyóirat és a Rába vállalat is bekerült a város hivatalos értéktárába.

Eddig 35 és fél millió forintot költött el Szombathely az azbeszt helyzet kezelésére

A költségek 90%-át térítheti meg az állam. Az önkormányzat újabb finanszírozási kérvényt nyújt be.

Több buszjárat menetrendje is változik Győrben, egy megálló végleg megszűnik

Az Ipari Park térségében felújítás miatt terelik a járatokat, a Fehérvári úton pedig új közlekedési rend lépett életbe.

Hirdetésben keres gyermek háziorvost Kőszeg

Legalább 4 év szolgálat esetén ingyen kap egy lakást a leendő doktor.

Mészáros Lőrinc a leggazdagabb magyar az idei százas listán is

A második Csányi Sándor, a harmadik Felcsuti Zsolt.

Az okos sütés lehetőségei: modern konyhai megoldások

Elgondolkodtál már valaha azon, hogy a modern konyhai technológiák milyen változásokat hoznak a mindennapi életbe? Az energiahatékonyság és az innováció tökéletes párosának tűnnek, különösen, amikor mai sütőkről van szó.

Mondja meg ön, hogy mire lenne szüksége Győrnek - lakossági kérdőívvel tervezik a város jövőjét

Június végéig várják a városlakók javaslatait a következő évek fejlesztéseiről.

A kínai agyagkatonáktól a Múzeumok Éjszakájáig – mozgalmas hét várja a látogatókat a Rómer Múzeumban

Tárlatvezetések, kiállítások és a Múzeumok Éjszakája programjai is szerepelnek a következő napok kínálatában.

Balesetet okozott, elhajtott, majd a rendszámokat is leszerelte egy sofőr Győr mellett - az ügyészség most vádat emelt ellene

A rendőrök a kocsiban felejtett személyi igazolványa alapján azonosították a cserbenhagyó férfit.

Feloszlatta magát a gersekaráti képviselő-testület 

Időközi választás jön a településen.

Napóleon ismét bevonult Győrbe

Több mint száz hagyományőrző idézte fel a város 1809-es ostromának eseményeit.

Megvannak Győr-Moson-Sopron vármegye kedvenc tesitanárai

Három pedagógus kapta meg a K&H mozdulj! az év kedvenc tesitanára elismerést a vármegyei szavazás után.