Nyakunkon a felmelegedés, vasárnap már 15 fok is lehet

Fehér Buda 2019-02-05 19:02:00
Déli szél hoz majd meleget.

Szerdán az éjszaka képződött ködfoltok feloszlását országszerte derült, napos idő követi. Csapadék nem lesz. Több helyen megélénkül, a Tiszántúlon helyenként meg is erősödik az északi, északkeleti szél. A legalacsonyabb éjszakai hőmérséklet többnyire 0 és -5 fok között alakul, de az Északi-középhegység derült, szélvédett völgyeiben ennél hidegebb is lehet. A legmagasabb nappali hőmérséklet 5 és 9 fok között várható.
 

Csütörtök éjszaka nagy területen alacsonyszintű rétegfelhőzet, illetve köd képződik, amely északkeleten egész nap tartósan megmaradhat, másutt ugyanakkor többnyire kitisztul az idő, kiderül az ég. Csapadék nem várható. A délkeleti, déli szél északnyugaton megélénkül. A legalacsonyabb éjszakai hőmérséklet -1 és -7, a legmagasabb nappali hőmérséklet általában 3 és 6, a tartósan felhős északkeleti tájakon 0 és +3 fok között alakul.

Pénteken kezdetben többnyire felhős lesz az ég, majd hosszabb-rövidebb időre kisüt a nap. Reggel délen és keleten átmeneti ködfoltok lehetnek. Csapadék nem valószínű. Mérsékelt marad a változó irányú szél. A legalacsonyabb éjszakai hőmérséklet -1 és -6, a legmagasabb nappali hőmérséklet 2 és 9 fok között alakul, nyugaton lesz napközben az enyhébb idő.

Szombaton fátyolfelhős, napos idő ígérkezik, a reggeli ködfoltok feloszlanak, csapadék nem várható. A délnyugati, déli szél többfelé megélénkül. A legalacsonyabb éjszakai hőmérséklet +1 és -4, a legmagasabb nappali hőmérséklet 6 és 12 fok között alakul, nyugaton lesz napközben az enyhébb idő.

Vasárnap gyengén vagy közepesen felhős, nagyrészt napos idő várható. Csapadék nem valószínű. A délnyugati, déli szél többfelé megerősödik, a Dunántúlon helyenként viharossá fokozódik. A legalacsonyabb éjszakai hőmérséklet -3 és +3 fok között alakul. A legmagasabb nappali hőmérséklet többnyire 10 és 15 ok között, északkeleten kevéssel 10 fok alatt várható.

Forrás: met.hu

Szólj hozzá!

Illés Károly nem veszi fel Hende Csaba parlamenti mandátumát

A Fidesz vezetésének hamarosan döntenie kell, hogy ki ül be a Vas01-es választókerület megüresedett képviselői székébe.

Kövér László Tápszentmiklóson "hazaárulózott"!

Az Országgyűlés elnöke Fekete Dáviddal karöltve kampányolt Ukrajna ellen. (Véleménycikk következik.)

A celldömölki nyomozók befejezték abban az ügyben a nyomozást, amelyben egy osztrák nő méltatlan és veszélyes körülmények között tartott állatokat

A hatóságok és a civil állatvédő szervezetek 102 kutyát és 32 további állatot mentettek ki két csöngei ingatlanról.

Szikével rabolta ki a dohányboltot egy férfi Mosonmagyaróváron

Roller, ruha, dohánybolt: az óvári férfi nem tudott leállni. 

Útlezárások, forgalmi változások Győrben a Tour de Hongrie idején

A 100 éves verseny páratlan élményt, és komoly lezárásokat hoz szerda délután. 

Ende - Elérhetetlen lett Hende Csaba Facebook-oldala

Szombathely parlamenti képviselőjének hivatalos közösségi oldala februárban frissült utoljára.

Letöltendő börtönre is ítélhetik a szombathelyi csalót

Majd’ 10 milliót kért kölcsönt de esze ágában sem volt visszadni.

Király Gábor: A kapus a legintelligensebb ember a pályán

Interjút adott a Szombathely díszpolgára.

Angol házi döntőt rendeznek az Európa Ligában

A hazai bajnokságban vergődő csapatok vívnak a második számú európai trófeáért.

Titkos kalandozás a hálószobában

Szigorúan felnőtteknek szóló tartalom!

Pintér Sándor nem segít Pintér Bencének

Segítséget nem, de vállveregetést kapott a győri rendőrség a Belügyminisztériumtól. 

Áprilisban a tavalyihoz képest 4,2%-val nőttek az árak

Márciushoz képest viszont már csak 0,2% volt az infláció.

Iskolabusz létesítésének kérdésével szondázzák a sárvári szülőket

A városvezetés szerint ez lehet a megoldás a dugók megszüntetésére.

Fideszes lobbierő: kikosarazta a Magyar Közút Antal Imrét

A győri önkormányzati képviselő a Széchenyi híd zajvédő falának meghosszabbítását szerette volna elérni.