Figyelmetlen sofőr miatt sérült meg egy kisgyermek Velemnél

ugytudjuk.hu 2019-07-31 10:54:00
Sok volt a baleset tegnap a megyében.

A Vas Megyei Rendőr-főkapitányság illetékességi területén munkatársaink az elmúlt 24 órában kettő súlyos, egy könnyű sérüléssel járó, illetve hat személyi sérülés nélküli, anyagi kárral járó közlekedési baleset helyszínén intézkedtek.   

Arról már beszámoltunk, hogy szintén tegnap Celldömölknél egy autós megelőzött két segédmotorost, majd kiszállt és az egyiket belelökte az árokba. A rendőrség 24 órás összesítéséből most kiderült, július 31-én nem csak ők jártak pórul .

Szombathelyen egy helyi férfi segédmotor-kerékpárral közlekedett a Kassák Lajos utcában, a Bakó József utca felől a Dolgozók útja irányába. Mivel nem tartotta a megfelelő követési távolságot az előtte forgalmi okok miatt lassító, majd megálló személygépkocsi mögött, ezért sikerült a hátuljának ütköznie. A motoros súlyos sérüléseket szenvedett.

Szintén súlyos sérüléssel járó közlekedési baleset történt Sárváron is. Egy káldi lakos az általa vezetett segédmotorral közlekedett Sárvár, Vadkert körúton, mikor egy balkanyarban megcsúszott az úton, és a jobb oldali útpadkának ütközött, amelynek következtében az aszfaltra esett és ő is súlyos sérülést szenvedett. 

Ezen kívül baleset történt még Kőszegszerdahely belterületén is tegnap. Egy velemi lakos közlekedett Velemből Kőszegszerdahely felé, ahol figyelmetlensége miatt nekiütközött az előtte forgalmi okokból álló személygépkocsi hátuljának. A baleset során az álló gépkocsiban utazó gyermek könnyű sérüléseket szenvedett.

Mindhárom baleset körülményeit az illetékes rendőrkapitányság szabálysértési eljárás keretében vizsgálja.

Szólj hozzá!

Bíróság mondta ki: jogsértő volt Magyar Péter „lepoloskázása”

A Mediaworks-nek bocsánatot kell kérnie a TISZA elnökétől.

Rekord adatforgalom az ünnepek alatt a magyar mobilhálózatokon

A karácsonyi és újévi időszakban ugrásszerűen nőtt az internetezés és a tévézés, több szolgáltatónál történelmi csúcsokat mértek.

Fegyverrel fenyegetőzött két férfi az Ifjúság körúton Győrben

Kivonult a TEK, lövések végül nem dördültek.

Szombathely egy új parkkal, és tisztább levegővel is gazdagodott a Just Nature projekt által

A helyi önkormányzat zöld projektje a végéhez ért, de hamarosan még nagyobb zöld felület kaphat teljesen új kinézetet a városban.

A magyar kultúra napja Győrben - ünnepi esemény a Városházán

Díjátadóval és kulturális műsorral emlékezik meg a város január 22-én a magyar kultúra napjáról.

Íme a hétvégi programok Győrben és a környéken

Sóterápia, éjszakai bevetés, Ványa bácsi, székely fonó és egy csomó minden más. 

Lejárt számláik kifizetésére nyert pályázaton pénz Kőszeg, és Csepreg

Ágh Péter nem felejtett el pózolni egyik település polgármesterével sem.

Ha kimozdulnál a hétvégén Győrből, mutatjuk mit csinálj!

Lemezbörze, power-jóga, mini disco, újjászületés - hogy csak a legjobbakat említsük. 

Magyar Péternek sikerült, amit Orbán meg sem próbált - szóra bírta Robert Ficot a Beneš-dekrétumok ügyében

A szlovák elnök nyíltan magyarellenes választ adott, a magyar kormányfő pedig hallgat.

Megölte és feldarabolta a saját édesapját egy férfi, maradványait pedig lehúzta a vécén

Röviddel az apa halála után a házaspár a közös gyermekükkel együtt beköltözött az elhunyt házába, a tulajdonában lévő tárgyakat pedig értékesíteni kezdte, zálogba adta és a személygépkocsiját is használatba vette.

Nemzeti Petíciót indít a kormány

A téma az EU Ukrajnának adott támogatása.

Hólapát volt, szakmai vita alig - Pintér Bence elmondta, miről kellett volna szólnia a bizottsági ülésnek a győri városházán

A polgármester szerint a hóhelyzet valódi tanulságai elsikkadtak a politikai akciózásban.

Számlagyárat számoltak fel Szombathelyen

Üzletszerűen elkövetett költségvetési csalás bűntette és hamis magánokirat felhasználásának vétsége miatt emeltek vádat két férfival és egy nővel szemben.

Számoljuk együtt a fülesbaglyokat!

Tavaly 1300 példányt számoltak össze megyénkben az önkéntesek.