A Merkantil Bank Liga 21. fordulójában vasárnap 17 órakor a Szombathelyi Haladás a Gyirmót FC Győrt fogadta. A mérkőzés előtt a Mikulás is benézett a stadionba, szaloncukrokat osztogatva a gyerekeknek.

A vendég Gyirmót hamar magához vette az irányítást, a tizedik percben Heffler bal oldali beadását Vogyicska fejelte a kapu fölé. A Hali sem maradt adós a támadásokkal, de a túloldalon ismét egy veszélyes fejes jelezte, hogy a Gyirmót nyerni jött: Szarka közeli fejese ment el a kapu felett.
A vendégek továbbra is nyomtak, aminek a 38. percben meg is lett az eredménye: Heffler nagy erejű lövése a kaputól hét méterre álló Szarkát találta fejen, a labda pedig a léc alá vágódott (0-1). Az első félidő utolsó percében még Németh Milán próbálkozott, 25 méteres lövése nem sokkal ment el a jobb sarok mellett.

A szünet után nagyon mentek előre a hazaiak, ám a kapu előtt nem sikerült jó megoldásokat találni. Desits Szilárd igyekezett cserékkel fellendíteni a csapatot, de ez sem segített igazán.

Több gól nem esett a mérkőzésen, így maradt az egy gólos vereség a zöld-fehérek számára.
SZOMBATHELYI HALADÁS-GYIRMÓT FC GYŐR 0-1 (0-1).
Szombathely, játékvezető: Radványi
Haladás: Gyurján - Habovda, Jancsó, Németh Milán, Tóth D. - Holdampf, Kiss B., Szekér - Tóth-Gábor, Gaál, Medgyes
Gyirmót: Rusák - Villám, Széles, Hudák, Zeke - Vass P., Nagy P. - Heffler, Májer, Vogyicska - Szarka.
A Haladás továbbra is marad a tabella 18. helyén.



Augusztus 20-án ingyenesen látogathatók a Rómer Múzeum kiállításai, az Esterházy-palotában pedig kiemelt szakvezetést is tartanak a kínai agyagkatonák tárlatán.
A helyszín a szokásos Szent István-szobor lesz.
A fehérjék olyan elengedhetetlen tápanyagok, amelyek biztosítják az emberi szervezet működését, az izomépítéstől kezdve az immunrendszer megerősítéséig.
A boltok többsége bezár, a hulladékszállítás viszont változatlan marad - összegyűjtöttük az egészségügyi ügyeletekkel és a legfontosabb győri szolgáltatásokkal kapcsolatos tudnivalókat is.
A Körmend Székesfehérváron kezdi a szezont.
Az ország fele már most egy melegebb klímaövbe került, 2040 után pedig Magyarország kétharmadán a mainál szárazabb éghajlat lehet jellemző.
Egyre több férfi kutat megbízható megoldások után, amelyek támogatják a teljesítményüket a mindennapok során.
Összesen 30 ember kellett ellátniuk a mentőknek.
A három férfi közül ketten fiatalkorúak, az ügyészség javítóintézeti nevelést indítványozott velük szemben.
Egy, a lezárt területen bekövetkezett közlekedési balesetnél azért kellett helyszínelniük.
Drága egy igazolás volt anno Liviu-Ion Antal.
A vádlott még egy hamis jogosítvánnyal is megpróbálta meggyőzni az eladót, végül egy 290 ezer forint értékű telefont és fülhallgatót vitt el.
Hat ismert alkotó érkezik a Győri Filharmonikus Zenekar irodalmi-zenei sorozatába, amely szeptemberben indul újra a Zichy-palotában.
A fém kerti tárolók alapvetően átalakíthatják a kertünkben uralkodó rendetlenséget.
Bárkákat süllyesztenek a Dunába, fenékküszöb épül, és a Ráckevei-Soroksári Duna-ágból is vizet engednek a folyóba – a miniszterelnök szerint a kedd és a szerda lesz a legnehezebb.
Pintér Bence kezdeményezte az ideiglenes hűsítőpontok további működtetését, közben több mint 1300 palack vizet szállítottak ki a város szociális intézményeibe.
A kert, a terasz vagy akár egy nagyobb erkély is könnyen az otthon egyik legkedveltebb részévé válhat, ha megfelelően alakítjuk ki.
