Nem nyert meccset az NB1-ben a Diósgyőr, eddig!

Farkas Bazsi 2018-08-18 21:45:00
Hát nem pont a Haladást győzte le elsőként.

Az ötödik fordulót rendezik a hétvégén a labdarúgó NB1-ben. A fordulóban a Szombathelyi Haladás Miskolcon a DVTK otthonában lépett pályára. Nem volt egy túlságosan gólgazdag találkozó, a házigazdáknak elég volt egyetlen találat ahhoz, hogy legyőzzék a zöld-fehéreket. Az egyetlen nagy gólhelyzetet Vernes Richárd szabadrúgása után Tóth Barnabás váltotta gólra. A második játékrészben Tóth Barnabás kiharcolt egy kiállítást is, de újabb gól már nem esett. Ezzel megszületett a DVTK idei első győzelme - írja a hazaiak hivatalos oldala.

Fernando Fernandez, a DVTK vezetőedzője: - Bízom benne, hogy a DVTK ismét a PAFC elleni arcát mutatja, mert akkor megérdemeltük volna a három pontot. Egész héten kiválóan dolgoztak a játékosok, most az a feladat, hogy a pályán is bemutassák, mit gyakoroltunk, és megszerezzük a lélektani szempontból mindig rendkívül fontos első győzelmet.

Michal Hipp, a Haladás vezetőedzője: - Nagyon fontos volt számunkra a legutóbbi fordulóban a Puskás Akadémia ellen aratott 2-1-es siker, főleg a második félidőben nyújtott teljesítményünkre építhetünk. Ez a három pont azért is fontos volt, mert így nyugodtabban készülhettünk a mai bajnokira. Ami a diósgyőri mérkőzést illeti, tisztában vagyunk vele, hogy nehéz mérkőzés vár ránk és tudjuk, hogy vannak gondjai és eddig nem szerepelt jól a hazai együttes. Tiszteljük, elismerjük ellenfelünket, de természetesen szeretnénk pontot, pontokat szerezni.

Információk

Diósgyőri VTK - Szombathelyi Haladás 1-0 (1-0)
Miskolc, Diósgyőri Stadion, 3023 néző. Játékvezető:  Andó-Szabó Sándor (Szécsényi István, Horváth Róbert; Molnár Attila, Takács János)
DVTK: Antal - Shestakov, Brković, Karan, Tamás M. - Tajti M., Tóth Ba., Hasani - Vernes, Mihajlović, Forgács. Vezetőedző: Fernando Fernandez.
Haladás: Király - Schimmer, Kolčák, Tamás L., Bosnjak - Grumić, Németh Mi. - Gabovda, Kovács L., K. Mészáros - Rabušic. Vezetőedző: Michal Hipp

Csere: Mihajlović helyett Bacsa az 50., Kovács L. helyett Bambgoye az 58, Vernes helyett Ioannidis a 67., Rabušic helyett Rácz B. a 79., Hasani helyett Lipták a 81. percben.
Sárga lap: Tóth Ba. a 43.Király a 81. percben.
Piros lap: Grumić a 69. percben.
Gólszerző: Tóth Ba. (1-0) a 36. percben.

További eredmények:

OTP Bank Liga, 5. forduló:


Ferencvárosi TC-Paksi FC 1-1
Puskás Akadémia FC-Kisvárda Master Good 1-1
Újpest FC-Mezőkövesd Zsóry FC 1-1
Budapest Honvéd-MOL Vidi FC 0-3
 

pénteken játszották:
Debreceni VSC-MTK Budapest 3-3 (1-2)

A tabella:


 1. Ferencváros 5  4   1   -     14- 4  13 pont
 2. Budapest Honvéd  5  4   -   1      9- 5  12
 3. MTK Budapest  5  3   1   1      9- 8  10
 4. Debreceni VSC 5  2   3   -      8- 5   9
 5. MOL Vidi FC 4  2   2   -      9- 2   8
 6. Újpest FC  5  1   3   1      5- 6   6
 7. Mezőkövesd Zsóry FC  4  1   2   1      5- 4   5
 8. Szombathelyi Haladás   5  1   1   3      7-10   4
 9. Diósgyőri VTK  5  1   1   3      4- 9   4
10. Paksi FC   5  -   3   2      4- 7   3
11. Puskás Akadémia  5  -   2   3      5- 8   2
12. Kisvárda Master Good  5  -   1   4      1-12   1


A 3. fordulóból a MOL Vidi FC-Mezőkövesd Zsóry FC mérkőzést a székesfehérváriak Bajnokok Ligája-selejtezője miatt elhalasztották.

Szólj hozzá!

Ismét karácsonyi ajándékként tálalja a kormány, a januári családi pótlék decemberi kifizetését

Előrehozott családtámogatások valódi plusz nélkül, régi üzenettel.

„A nap végén csak a szeretet és az emberség számít” - karácsonyi üzenetet küldött Magyar Péter

A TISZA elnöke szerint miközben a kormány az ünnepek alatt is uszít és kampányol, addig ők valódi segítséget visznek ahz embereknek. 

Változik a győri hulladékudvarok nyitvatartása 2026-tól

Egyes napokon később nyitnak és tovább tartanak nyitva az udvarok, a hungarocell leadás szabályai is módosulnak.

Egy meghitt ünnep Győrben ami mindenkiről és mindenkinek szólt 

A Vaskakas Bábszínházban közösen tették szebbé az ünnepet azok számára is, akiknek a karácsony sokszor nehezebben érkezik meg.

Rendszeresen zaklatta volt barátnőjét egy szombathelyi férfi

10 nap alatt több mint 300 alkalommal hívta.

Drog hatása alatt és a vezetéstől eltiltva okozott halálos balesetet egy férfi egy Győr melletti településen

A rendőrök elől menekült, úgy ütötte el a sértett biciklist, aki a helyszínen meghalt. 

Versenyt szerveznek Szombathelyen Mészáros Tibor emlékére

December 27-én az Arena Savariában emelik meg az irdatlan súlyokat.

Egy friss felmérés szerint komoly politikai mélyütés a Szőlő utcai botrány a kormánynak

A 21 Kutatóközpont szerint a gyermekvédelmi ügy példátlan társadalmi figyelmet kapott, és érdemben rontotta a kormány megítélését.

Ma délután érkezik Győrben a kivilágított kukásautó

A GYHG egy kis extra fényt visz az ünnepekbe.

30 millió forintot költenek el a kőszegi Óház kilátó tetőcseréjére

Sem Ágh Péter, parlamenti képviselő, sem Básthy Béla, polgármester nem tartotta fontosnak közölni az összeget.

161 embert vert át egy kőszegi netes csaló

Nem is létező árukat kínált eladásra. Több mint 5 millió forintot csalt ki így.

Felemelte és a szemetes kukába tette ismerősét egy férfi Pannonhalmán

Egy pizzéria teraszán szabadultak el az indulatok.

Nagy esély van a fehér karácsonyra

De azért még ne kiabáljuk el!

Kommentben reagált Strompová Viktóriának Lázár János

Bocsánatot is kért, meg nem is a miniszter.

Elég imádkozni, vagy dolgozni is kellene? - merült fel a kérdés a győri temetők kapcsán

Riogatás, hangulatkeltés, vagy valós probléma? Maratoni vita széksértésekkel.