Nem hajlandó kiplakátolni az Ugytudjuk.hu-t a szombathelyi cég, mert fél a városvezetés megtorlásától

Farkas Bazsi 2018-08-16 19:35:00
Szerinte politikai jellegű hirdetésről van szó.

A héten indult el Szombathely és ezzel együtt az ország legfrissebb hírportálja az Ugytudjuk.hu. A lapot újságírók és az LMP parlamenti képviselője Ungár Péter alapította, ennek egyébként a nyilvános cégtárnak hála, két klikkel mindenki utána is tud nézni. Már a beköszönő írásunkban tisztáztuk a céljainkat és azt, hogy kormányfüggetlen újságként szeretnénk dolgozni. 

Lapunk hírét gyorsan felkapta az országos sajtó is, és, ahogy az lenni szokott egy kezdő vállalkozásnál megpróbáltunk hagyományos eszközökkel is az újságunk hóna alá nyúlni, így plakátot nyomtatunk és meg is egyeztünk a Szombathelyen monopolhelyzetben lévő vállalkozóval, hogy azokat kiragasztja.

Tegnap este azonban felhívott, hogy mégsem fog menni a dolog, ugyanis megnézte az újságunkat és arra a döntésre juttott, hogy nem akarja megütni a bokáját, ahogy ő fogalmazott sem Hende Csabánál, sem pedig Puskás Tivadarnál, így a korábban leegyeztetett munkát inkább visszamondaná.

Szerinte ugyanis ez politikai kérdés. Mondta ezt annak dacára, hogy plakátjainkon a logónkon kívűl semmi egyéb nem szerepel. Helyzetünk hasonlatos az egykori Magyar Nemzet szerkesztői által létrehozott Magyar Hanggal, aminek nyomását egyetlen magyar nyomda sem vállalta, jelenleg Pozsonyban nyomtatják.

@@fábryplakát_0.jpg@@

Megítélésünk szerint ilyen plakátok mellett a mieink is tökéletesen megférnének. Sajnos most van pár száz plakátunk, amit nem tudunk hova kihelyezni.

Ha te, kedves olvasó rendelkezel olyan felülettel, amin elfér az Ugytudjuk.hu reklámja, akkor jelentkezz nálunk Facebook-on vagy emailben az ezittaz kukac ugytujduk pont hu-n és máris helybe visszük az egyébként csodálatos minimalisa dizájnnal készült posztereket!

Szólj hozzá!

Hullik a márvány a homlokzatról, körbe kell kordonozni a győri színházat

Pintér Bence polgármester szerint mostohagyerek volt eddig az épület.

Saját autó nélkül fejezte be politikai karrierjét Hende Csaba

Viszont szombathelyi, budapesti, és balatoni ingatlannal is büszkélkedhet.

Felülvizsgálják a szombathelyi Bartók Béla körúti hidat

Ráfér az átvizsgálás az 1969-ben épült hídra.

Egy 5 éves óvodást fenyegetett meg egy férfi Körmenden

Azt mondta neki, hogy a családjával együtt fellógatja.

A 41.Vasi Vasember triatlonversenyt rendezik szombaton Szombathelyen

59 váltó és 414 egyéni induló áll rajthoz.

Letartóztatásba került a szombathelyi Paragvári utcai késelő

„Gyere ki! Megöllek!”, „Megölök mindenkit!” - ezt kiabálta a támadó.

További félmilliárdos csontvázak esnek ki a győri önkormányzati cégek szekrényeiből

A Győr+ mínusz 210 milliója mellett, a Győr Projekt 600 millió forintos adósságot halmozott fel, míg a Győr-Szol napok alatt 600 millió forintos mínuszba tette a folyószámla-hitelkeretét.

Bezár a répcelaki sajtgyár

A vállalat azt ígéri, nem kell búcsúznunk a Medve sajttól.

40-es sebességkorlátozást vezettek be a szombathelyi Öntő utcában

Megtiltották a parkolást a Váci Mihály utca egy szakaszán, és egyirányúsították a Garai János utcát.