Négy Haladás-játékossal készül a futsalválogatott a jövő heti felkészülési tornán

Vágvölgyi Bálint 2019-09-20 15:26:00
Ez lesz a válogatottnak az októberi, olaszországi vb-selejtező előtti utolsó felkészülési tesztje.

Az idei Visegrádi Négyek Tornát Lengyelország rendezi, a magyar férfi futsalválogatott számára ez a három mérkőzés lesz az októberi, olaszországi vb-selejtező előtti utolsó felkészülési teszt. A Turzó József vezette együttes április óta először lép pályára nemzetközi mérkőzésen: a jövő heti Visegrádi Négyek tornán a házigazda lengyel, a szlovák és a cseh válogatott lesz a mieink három ellenfele. A dél-lengyelországi Krosnóban sorra kerülő viadal a csapat főpróbájának is felfogható az októberi, olaszországi vb-selejtezők előtt, ahol majd a házigazda, valamint a fehérorosz és az angol csapat ellen mérkőzik együttesünk - olvasható az mlsz.hu-n.

Turzó József négy szombathelyi futsalos is meghívott a keretbe: Dróth Zoltán, Hajmási Milán, Vas Ádám és Alasztics Marcell is utazik Lengyelországba.

A keret:

Alasztics Marcell (Haladás VSE)
Varsányi Áron (Rubeola FC Csömör)

Dróth Zoltán (Haladás VSE)
Hajmási Milán (Haladás VSE)
Vas Ádám (Haladás VSE)

Dávid Richárd (MFK Prodeksim)
Komáromi Péter (Futsal Veszprém)
Horváth Szabolcs (Rubeola FC Csömör)
Horváth Norbert (Rubeola FC Csömör)
Sánta Attila (Nyírgyulaj KSE)
Siska Gergely (Nyírgyulaj KSE)
Pál Patrik (Dunaferr DUE Dutrade FC)
Nagy Imre (MVFC Berettyóújfalu)
Rábl János (MVFC Berettyóújfalu)

A Visegrádi Négyek Torna programja:

Szeptember 23.: Csehország-Magyarország, 16.00
Szeptember 24.: Lengyelország-Magyarország, 14.00
Szeptember 25.: Szlovákia-Magyarország, 16.00

Szólj hozzá!

Tóth Péter lett Győr harmadik alpolgármestere

Három a magyar és a győri igazság: harmadszori nekifutásra lett a polgármester harmadik jobbkeze a korábbi kabinetvezető. 

NER cégkapcsolatok számokban: 1866 cég, a teljes hazai gazdaság profitjának 10%-a és több, mint 8400 milliárd forint közbeszerzés

Az elmúlt 16 évben felépült Magyarország egyik legdurvább üzleti-politikai hálózata. A kérdés ma már nem csak az, hogyan jutott idáig, hanem az, hogy mi történik vele egy új korszakban.

Breaking: a 2024-es “bosszú-SZMSZ” után, új szervezeti és működési szabályzata van Győrnek

Lesz végre harmadik alpolgármester, több forrás fölött rendelkezhet az önkormányzat, és nagyobb beleszólása lesz a városi cégek ügyeibe.

A hőségben is odafigyel dolgozóira a GYHG

Ivóvízzel, hűtőládákkal, klimatizált pihenőhelyiségekkel és további munkavédelmi intézkedésekkel segíti munkatársait a nyári kánikulában a hulladékgazdálkodási társaság.

Szerelmet színlelt, és megpróbálta kiforgatni mindenéből áldozatát egy körmendi nő

A sértett férfi egy több mint 43 millió forint, és egy 27 millió forint értékű ingatlant ajándékozott a nőnek és a fiának.

Lovas felvonulással indulnak a Szent László Napok Győrben

Szombat délelőtt hetven lovas és százötven hagyományőrző idézi meg a lovagkirály korát, a felvonulás idején több belvárosi utcában forgalmi torlódásokra kell készülni.

Egymás után sérültek meg a fürdőzők a Sárvári Gyógyfürdő hétvégén átadott, 700 millió forintba kerülő csúszdáiban

A csúszdákat egy időre le is zárták. Most a gyártó és a kivitelező bevonásával vizsgálják át a szerkezeteket. A csúszdák jelenleg használhatóak, de felére csökkentették a súly terhelést.

Ezt is megértük: benyújtották az ügynökakták nyilvánosságra hozatalát előkészítő törvényjavaslatot

Az előterjesztés teljes körű iratfelülvizsgálatot, szakértői kontrollt és a titkosszolgálati múlt feltárásának felgyorsítását célozza.

Másfél hónapra lezárják a Zrínyi út egy szakaszát - nagy felújítás kezdődik a Győr-Nádorvárosban

Burkolatcsere és közműfelújítás miatt július 6. és augusztus 19. között jelentős forgalmi változásokra kell készülni a vidéki buszpályaudvar szomszédságában.

A modern mosdók gépi evolúciója

Az innováció korában a mosdók már nem csupán a higiénia kérdését szolgálják, hanem komplex élményt kínálnak. Ezt a trendet a nagy forgalmú létesítmények, mint például egy szálloda vagy bevásárlóközpont egyaránt magukénak érzik.

Meghosszabbították a hőségriasztást, szombattól pedig a III. fokú figyelmeztetés lép életbe

Az országos tisztifőorvos június 30-ig hosszabbította meg a másodfokú hőségriasztást, a hétvégétől pedig már a legmagasabb fokozat lesz érvényben az ország egész területén.

Fontos: menetrendváltozás lesz a győri vasútvonalakon

Június 27. és július 3. között több távolsági és regionális járat közlekedése módosul karbantartási munkák miatt.

Lovagok, solymászok és tüzes bemutatók – hétvégén Szent László Napokat tartanak Győrben

Június 27. és 28. között ismét benépesül az Aranypart, ahol két napon át a középkor világa elevenedik meg. 

Megosztva lettek gólkirályok, a Sárvár FC játékosa mégsem kapott serleget

A Király SE játékosa azonban kapott trófeát. Frissítve.

Az Országgyűlés elfogadta a hatósági üzemanyagár megszüntetéséről szóló törvényt

Ugyanakkor rendkívüli helyzetben a kormány később ismét beavatkozhat a piaci árakba.

Lézeres szemműtét kockázatok és mellékhatások: mire számíthatsz a felépülési idő alatt?

Egyre többen döntenek a lézeres szemműtét mellett, hiszen a modern technológiáknak köszönhetően a beavatkozások gyorsak, biztonságosak és rendkívül hatékonyak.

Az időtálló cseréptető: klasszikus megoldás modern igényekre

A cseréptetőt évtizedek óta az egyik legismertebb opcióként tartják számon, és ennek megvannak a jó okai.