Napi cuki: a kutya, aki birtokba vette a trambulint gazdája elől

Ugytudjuk.hu

2020-04-02 10:25:00
Egy kis ugrálás négylábú barátainknak sem árt.

Nem árt, ha van egy kis vidámság is a napunkban, hiszen így sokkal elviselhetőbb a jelenleg kialakult helyzet. Ehhez kapunk segítséget az alábbi 29 másodperces videóban, amiben egy labrador szó szerint ellopja a showt fiatal gazdája elől. A kutyus ugyanis annyira élvezi a trambulint, hogy eszeveszett pörgésbe kezd az egyik, majd a másik irányba. Jól hallhatjuk, hogy az esetet a videó készítője se tudja megállni nevetés nélkül, de teljesen együttérzünk vele, hiszen egyszerre mulatságos és aranyos a házikedvenc akciója. 

Humor And Animals on Twitter

ever since we got this trampoline, the dog spends more time on it than the kids (viralhog) https://t.co/Vh0uy8ZW1B

Aki esetleg nem elégszik meg ennyivel, azoknnak mutatok egy hosszabb videót, amiben szintén cuki kutyusok ugrálnak.

Dogs on Trampolines Compilation

https://www.facebook.com/ilovedogsdoyou2 - I Love Dogs and Canine Capers on Facebook. If you love dogs then come on over and like us. The Song in the video i...

Szólj hozzá!

Mínusz 13 milliárdra, 705 millió plusz jutott Győrnek

Mindezt széles mosollyal jelentette be Fekete Dávid - egy posztban.

Romániába igazolt Pődör Rebeka

A Craiova együttesénél folytatja pályafutását.

Megszűnik Szombathelyen a Guri

Soroljuk az okokat, meg fogsz lepődni!

Elhunyt Babos Ágnes, győri festőművész

78 éves volt - művészi és pedagógusi életműve maradandó része a magyar kulturális örökségnek.

Keresik a győri Barokk Esküvő idei szerelmespárját

Aki különleges módon mondaná ki a boldogító igent, jelentkezzen!

Újabb levél érkezett Washingtonból - Orbán Viktor alapítótag lett a gázai Béketanácsban

Trump szerint ez „a valaha összeállított legnyűgözőbb és legjelentősebb testület" - az 1 milliárd dolláros tagdíjról persze nem beszélt egyikük sem. 

Februári tervezett áramszünetek Győrben

Karbantart és hálózatot fejleszt az E.ON.

Nyomoz a rendőrség a sárvári volt hegyközségi szeméttelepen engedély nélkül tárolt hulladék miatt

A területet Varga Jenő fideszes önkormányzati képviselő cége őrizte, majd telepként üzemeltette a város tudta nélkül.

A próbaidő jogi jelentősége a munkaviszony kezdetén

A munkajogi szabályozás időről időre a hírek fókuszába kerül és a próbaidő intézménye tipikusan ilyen terület. Bár sokak számára ismert fogalom, mégis számos félreértés övezi a gyakorlati alkalmazását, különösen a munkaviszony megszüntetésének és a jogosultságok kérdésében.

Nem elég, hogy megverte a gyereket, még meg is fenyegette élettársát egy sárvári férfi, hogyha elmondja a bántalmazást, akkor megöli

Majd a feleségét is megfenyegette, hogyha terhelőt vall rá, akkor nem kapják vissza a hatóság által nevelésbe vett gyermekeiket.

Gyermek- és fiatalkorú sértettje is volt egy rolleres balesetnek egy Sopron melletti kisvárosban

Túl gyorsan mentek, autónak ütköztek, és csak az egyikőjük viselt sisakot. 

Az etikett címke jelentősége a termékek piacán

A termékek címkézése talán sokak számára egyszerű és rutinszerű feladatnak tűnhet, de valójában jóval mélyebb jelentőséggel bír ez a tevékenység.

Bíróság mondta ki: jogsértő volt Magyar Péter „lepoloskázása”

A Mediaworks-nek bocsánatot kell kérnie a TISZA elnökétől.

Rekord adatforgalom az ünnepek alatt a magyar mobilhálózatokon

A karácsonyi és újévi időszakban ugrásszerűen nőtt az internetezés és a tévézés, több szolgáltatónál történelmi csúcsokat mértek.

Fegyverrel fenyegetőzött két férfi az Ifjúság körúton Győrben

Kivonult a TEK, lövések végül nem dördültek.

Szombathely egy új parkkal, és tisztább levegővel is gazdagodott a JUSTNature projekt által

A helyi önkormányzat zöld projektje a végéhez ért, de hamarosan még nagyobb zöld felület kaphat teljesen új kinézetet a városban.

A magyar kultúra napja Győrben - ünnepi esemény a Városházán

Díjátadóval és kulturális műsorral emlékezik meg a város január 22-én a magyar kultúra napjáról.