Nálunk Sorossal, a svédeknél Orbán Viktorral riogatják az embereket

Nagy Donát 2020-11-16 08:01:12
Orbán 2034-es választási győzelmével kampányol egy svéd jogvédő szervezet.

Egy digitálisan megöregített Orbán Viktorral kampányol a Civil Rights Defenders (CRD), egy svéd emberi jogi szervezet - adta híról a Telex. A lap olvasója küldött egy képet a plakátról, amin Orbán 2034-es választási győzelméhez gratulálnak. A fénykép a malmöi vasútállomáson készült.

Támogassa őket, és segítsen egy olyan jövő létrehozásában, ahol az elnyomók nem vehetik természetesnek a hatalmukat

 - áll a plakáton.

Egy megöregített Orbán 2034-es választási győzelmével kampányol egy svéd jogvédő szervezet

Egy digitálisan megöregített Orbán Viktorral kampányol a Civil Rights Defenders (CRD), egy svéd emberi jogi szervezet. Egy olvasónk küldött egy képet a plakátról, amin Orbán 2034-es választási győzelméhez gratulálnak. A fénykép a malmöi vasútállomáson készült. Azt írják, hogy egyre több választást csalnak el korrupt kormányok, de mindenhol vannak emberek, akik hajlandóak felszólalni ez ellen.

Azt írják, hogy egyre több választást csalnak el korrupt kormányok, de mindenhol vannak emberek, akik hajlandóak felszólalni ez ellen.

A CRD pénteken kiadott egy közleményt, amiben elítélték, hogy a magyar kormány a válsághelyzet alatt ellehetetleníti az LMBTQ+ emberek örökbe fogadását. 

Ugyanis egy fideszes törvénymódosítás értelmében a Polgári Törvénykönyv módosítása azt mondaná ki, hogy gyermeket - a rokonok és a szülő házastársa általi örökbefogadás kivételével - csak házastársak fogadhatnak örökbe.

Szólj hozzá!

Orbán Viktor a Facebook-on toborozza a harcosokat

A miniszterelnök kiküldte a digitális behívót, egyre alacsonyabban van a léc.

Változnak a rendelési idők Győrben

Ne megszokásból menjünk orvoshoz.

204 centis, angol centert igazolt a Falco

Jubrile Belo, a francia élvonalból érkezik.

Lemond a Momentum elnöki posztjáról Tompos Márton

A távozó elnök Rózsa Andrást, Zugló polgármesterét kérte fel a politikai közösség új elnökének.

Zsebe Ferenc a körmendi kosárlabda klub ügyvezetője

Július 1-től, 5 évre nevezték ki a kosárlabda legendát.

Online átutalások és kifizetések biztonsága 2025-ben

Az online pénzügyi tranzakciók rohamos fejlődése új lehetőségeket és kényelmet hozott a magánszemélyek, valamint a vállalkozások számára.

Lemondta a válogatottságot Lukács Norbert

Reagált a kosárlabda szövetség.

Villámgyors netet hozna Győrbe a Telekom

Ne ijedjünk meg, ha „idegenek” méricskélnek a ház körül.

Nyári időutazás

Így változott meg a strandélmény az elmúlt 30 évben.

Újra zavartalan a forgalom az 1-es főúton

Frontális ütközés miatt volt korábban teljes útzár

Felújítják a szombathelyi Székely Bertalan utcát

Jövő héten szerdától péntekig lehet munkagépekre számítani.

Mindneki nyugodjon meg! Nem igaz, hogy magzatkárosító a szúnyogirtás

Hivatalos közlemény adott ki a szúnyogirtást végző szakmai szervezet.

Százhúsznál több újonc vonult be Győrben a légvédelmi rakétaezredhez

Ez az "Embert a vasra!" toborzókampánynak köszönhető.