Nagyon úgy tűnik, hogy már idén bemutatják a Marvel Studios első streaming sorozatát

Fehér Buda 2020-09-21 16:20:05
Agyrobbantó sztorit ígér a legújabb kedvcsináló.

A koronavírus-járvány miatt rengeteg produkció, köztük a Marvel Studios sorozatainak a jövője is kétségessé vált. Azt már egy ideje tudni, hogy a Falcon and the Winter Soldier forgatását félbe kellett hagyni, amikor terjedni kezdett a vírus, a produkció ebben a hónapban kezdett újra forogni. Hosszú ideig a Marvel másik sorozatáról, a WandaVision-ről sem lehetett sokat tudni, a Marvel és a Disney+ most viszont kiadott egy új előzetest a szériához, ami azt ígéri, hamarosan a képernyőkre kerülhet a Skarlát Boszorkány és Vízió agyrobbantó új kalandja.

 

WandaVision | Official Trailer | Disney+

Welcome to WandaVision. Coming soon to Disney+. Marvel Studios' captivating new series "WandaVision" stars Elizabeth Olsen and Paul Bettany, and marks the fi...

 

Akik ismerik a Marvel filmjeit, azok tudják, hogy a Bosszúállók: Végtelen Háború végén Víziót a túlvilágra küldte Thanos, a karaktert végül a Végjátékban sem tudták megmenteni a hősök. A sorozatban azonban mégis főszereplő lesz, ami a Skarlát Boszorkánynak lesz köszönhető. A Marvel annyit még elárult, hogy a sorozatban látható alternatív világok a Boszorkány agyszüleményei, amiket azért teremt, hogy valahogy feldolgozza Vízió halálát.

Pontos dátumot egyelőre még nem kapott a WandaVision, de a hollywoodi bennfentesek szerint rögtön a Mandalorian második évadának fináléja után, késő ősszel, vagy kora télen kezdheti el vetíteni a Disney+ a sorozatot.

Szólj hozzá!

Megint feljelentették a Bűnvadászokat

Ezúttal Kőszegen jártak el a rendőrök.

Ha csak egy videót nézel ma meg az este Győrbe érkező Orbán Viktorról, akkor ez legyen az!

18 percben gyönyörködhetsz vagy épp szörnyülködhetsz, hogy a miniszterelnök hányszor hasonult meg az elmúlt évtizedekben. 

Szombat este egy órára elsötétül Győr több ikonikus helyszíne - a Föld órája miatt

A város is csatlakozik a világméretű klímavédelmi akcióhoz, amelynek célja, hogy emlékeztessen: a környezetvédelem a mindennapi döntéseknél kezdődik.

Mit érdemes tudni a lézeres szemműtétek áráról?

A modern orvostudomány egyik érdekes területe a lézeres szemműtét, amely lehetővé teszi az emberek számára, hogy véglegesen megszabaduljanak szemüvegüktől vagy kontaktlencséjüktől. De vajon mennyibe kerülhet egy ilyen beavatkozás, és mik befolyásolják az árakat?

Eredményvárót szervez a TSZV a választás estéjére Győrben

Pintér Bence szerint a győriek számára sem mindegy, milyen összetételű parlament alakul az április 12-i országgyűlési választás után.

Az FBI és a magyar rendőrség közösen fogott el egy Amerikában körözött férfit Győrben

Gyermekpornográf felvételek birtoklása miatt körözték, kiadatási eljárás indult ellene.

Júniusban újra jön a győri éjszakai futás

Elindult a nevezés a XXIV. Büchl Félmaratonra.

Kerékpárutak, körforgalmak, új tervek – így alakítaná át Győr kétkerekű közlekedését a városvezetés

A polgármesteri hivatalban tartott egyeztetésen több, már előkészített bringás fejlesztést is bemutattak, a kivitelezések egy része 2027 elején indulhat.

A víz világnapját ünnepelték a Győri Városházán

Helyi diákok alkotásait díjazták az ÉDUVÍZIG pályázatán.

2043-ban lenne Európa Kulturális fővárosa Szombathely

Így ünnepelnék a város alapításának 2000. évfordulóját.

Illés Károly kollégája lett Tóth Gabi

Igaz az énekesnő ugyanazzal a munkával majdnem két és félszer annyit keres, mint a Fidesz városi elnöke.

Horváth Gábor, fideszes szombathelyi önkormányzati képviselő hiányolta a közgyűlési teremből Rápli Róbertet, a TISZA helyi parlamenti képviselőjelöltjét

Hende Csaba megválasztott képviselőként 2019 óta nem tette tiszteletét egyetlen közgyűlésen sem. Őt Horváth sosem hiányolta.

Több mint 68 millió forintos távhő hátralékot halmoztak fel a szombathelyi önkormányzati lakásban élők

Ezt leginkább a Paragvári utca 86., a Károly Róbert 1., és a Dr Szabolcs Zoltán 1-ben élők hozták össze.

Levette a napirendről a Fidesz a környezetvédelmi javaslatot Győrben

Balog-Farkas Renáta szerint személyeskedés történt a szakmai vita helyett.

Fekete Dávid hirtelen megszerette a 444-et 

A fideszes frakcióvezetőnek szemlátomást akkor nincs baja a lappal, amikor az épp azt mondja, amit hallani szeretne.

Hogyan biztosítsunk hosszú életet a fa szerkezeteknek?

A faanyag védelme mindig fontos feladat, hiszen a természetes szépsége és tartóssága gyorsan veszélybe kerülhet a különféle időjárási hatások miatt. A vastaglazúr ebben jelentős szerepet játszhat, különösen, ha minőségi és esztétikus védelemről van szó.