Nagyon megijedhetett a balesetet szenvedett sofőr Győr közelében

Nagy Donát 2019-12-19 07:59:00
Hiszen miután szalagkorlátnak csapódott, gyorsan el is futott a helyszínről.

Személyi sérüléssel járó közúti közlekedési baleset történt 2019. december 18-án 19 óra 30 perckor, az M1-es autópálya 129 kilométerszelvényében, a Hegyeshalom felé vezető oldalon - adta hírül a Győr-Moson-Sopron Megyei Rendőr-főkapitányság.

Egy Komárom felől, Győr irányába haladó személygépkocsi sofőrje az autópálya lehajtóhoz érve – eddig tisztázatlan körülmények között – elvesztette uralmát járműve felett, és a szalagkorlátnak csapódott.

Az ütközés következtében az autó bal oldalára borult, a sofőr kiszállt és elfutott.

A rendőrök a helyszíntől kissé távolabb - a 85-ös számú főút melletti területen - felfigyeltek egy sérült férfire, aki tagadta, ugyan hogy ő vezette a járművet, azonban személyi iratait a gépkocsi átvizsgálásakor megtalálták a járőrök. A 25 éves abdai lakossal szemben az egyenruhások alkoholtesztert alkalmaztak, amely pozitív értéket mutatott. A sérültet a mentők kórházba vitték, ahol vele szemben további mintavételről intézkedtek a rendőrök.

A baleset körülményeit a Győri Rendőrkapitányság vizsgálja.

Szólj hozzá!

Átformált szemöldökök: a laminálás új trendje

Emlékszel arra az időre, amikor a laminálás csupán a dokumentumok megóvását szolgálta?

A mezőgazdasági naplóvezetés jelentősége és kihívásai

A mezőgazdasági gazdálkodás bonyolult és folyamatosan változó terepén a gazdálkodási napló vezetése szinte elkerülhetetlen tevékenység.

Hőségriadó – vizet oszt és párakapukat telepít a GYSEV

A vasúttársaság Szombathelyen, Zalaegerszegen és Sopronban az utascsarnokban elhelyezett szódaautomatákból biztosít hűtött vizet az utasok részére naponta 10 és 18 óra között.

Fitten időskorban is: így őrizhetjük meg egészségünket

Ahogy egyre több évet számítunk, elkerülhetetlenül felmerül a kérdés: hogyan maradhatunk fizikailag és mentálisan is frissek, hogy a későbbi életszakaszokat is aktívan tölthessük? Az egészség fogalma gyakran félreértett, hiszen nem pusztán a betegségek hiányáról van szó.

Többet internetezünk, de több pénzt is kell költünk rá mostantól – árat emelnek a mobilszolgáltatók

339 milliárd forintos bevételt termelt a távközlési szektor az év első negyedévében, miközben júliustól a Telekom és a Yettel, szeptembertől pedig a One is emeli a havidíjakat.

Új ipari parkot építene? Cserébe állítsa helyre a természetet!

Egy brit modell szerint a beruházásoknak nemcsak csökkenteniük kell a környezeti károkat, hanem mérhetően javítaniuk is kell a természet állapotát.

A hőség miatt módosul a kutyasétáltatás rendje a Győri Állatmenhelyen

Hétvégén csak a délelőtti órákban lehet sétálni a menhely kutyáival, a gondozók a négylábúak védelme érdekében kérik a szabályok betartását.

Fokozott katonai jelenlétre és hanghatásokra kell számítani Győrben a légvédelmi rakétaezred gyakorló terének környezetében

Vaklőszeres kiképzést tart a Magyar Honvédség a hétvégén, a környéken élők erősebb zajokra és katonai járművek mozgására számíthatnak.

Magyar Péter kezdeményezésére kikerült az ukrán csatlakozás gyorsítására utaló rész az EU-csúcs záródokumentumából

Az Európai Tanács ülésén négyórás vita után született meg az a nyilatkozat, amelyet valamennyi tagállam támogatni tudott.

A Győri Ítélőtábla öt év börtönre ítélte a férfit, aki meg akarta fojtani a segítségére siető ismerősét

Az elsőfokú, felfüggesztett büntetést túl enyhének találta az ügyészség, a másodfokú bíróság végrehajtandó szabadságvesztésre súlyosbította az ítéletet.

Mától ismét locsolni kezdték a kalcium-kloridot a szombathelyi azbeszttel szennyezett utakon

A Greenpeace azonban ma arról beszélt, hogy ez az ideiglenes megoldás újabb problémákat hozhat magával.

Ingyenes hétvégi programok Győrben: táncfesztivál, koncertek, városi séták és családi események

Június 19. és 21. között ismét színes programkínálat várja a győrieket, a legtöbb esemény ráadásul ingyenesen látogatható.

130 milliárd forintos elektromos beruházást indított el Győrben az Audi - az eseményen Kapitány István gazdasági és energetikai miniszter is részt vett

Az Audi Hungaria megkezdte az új MEBeco elektromos hajtás sorozatgyártását, ami 260 munkahely megőrzését biztosítja.

Megérkeztek a cöliákia gyorstesztek Győrbe, indulhat az ingyenes gyermekszűrés

Összesen 1500 tesztet osztanak ki a gyermekorvosoknak, a vizsgálat a 6 évesek státuszvizsgálatához kapcsolódik.

A Győri Fellebbviteli Főügyészség elérte a büntetés súlyosítását az életveszélyes kutyatámadás ügyében

Az ítélőtábla helyt adott az ügyészi fellebbezésnek, és három évre emelte a próbaidő tartamát.

Megduplázódott az alpolgármesterek száma Győrben, így újraosztotta a hatásköröket és a feladatokat Pintér Bence

Az új munkamegosztás szerint Balog-Farkas Renáta többek között a városüzemeltetésért és a sportért, Kósa Roland pedig továbbra is a fejlesztésekért és a kultúráért felel.