A napokban vettem észre, hogy a Vadász étterem melletti körforgalomnál a város irányába tartó sávban beszakadt az aszfalt az egyik csatorna lefolyónyílásnál, egy óriási kátyút hagyva maga mögött. Először engem is váratlanul ért, majdnem belementem - aztán tegnap egy előttem haladónak sikerült is belehajtani. Akkorát zökkent, csodálkoztam is, hogy a futóműnek nem esett semmi baja. Ma reggelre legalább egy bója kikerült. Reméljük, jövő héten azért kezdenek ezzel valamit a szakemberek.
Számtalan színházi előadás, workshop és koncert várja az érdeklődőket, de lesz macskakiállítás, és madármegfigyelés is.
A Ferencváros az NB II-es Békéscsabával játszik.
Ezzel vajon tényleg megoldotta a problémát, vagy csak áthelyezte máshova?
A Magyar Orvosi Kamara közleményben reagált az egészségügyi államtitkár kijelentésére.
A polgármester előző hivatali autója mindössze 6 éves volt.
Nem jött be a James Bond húzás, bíróság elé kell állnia.
Szeptember 16-án elrajtolt a 2025/26-os Bajnokok Ligája, amely idén sem csak a pályán ígér izgalmakat: az UEFA a szezonban több mint 5,2 milliárd eurós bevétellel számol. Ebből önmagában a BL hoz 3,9 milliárdot – többet, mint sok európai ország teljes éves költségvetése.
Újra, megint, ismét meg kell hosszabbítani a háborús veszélyhelyzetet. Majdnem lemaradtunk róla.
Az akut légúti tünetekkel járó megbetegedések számának emelkedése indokolta a döntést.
Novemberben érkezhet a korrekció, miközben a hanyatló nyugaton állítólag a pénzhiány miatt szívják a fogukat. Korszakos bejelentés, közpénzből.
A neves régész életművét a Borsos Miklós Időszaki Kiállítótérben lehet megtekinteni.
Továbbra is tart a 80 nap alatt Magyarország körül program.
A jelöltekre vasárnapig lehet szavazni.
A Nyíregyházi Állatpark, a Fővárosi Állat- és Növénykert, az Egri vár és a Gyulai Várfürdő, is ott van az élbolyban.
Novemberben a finneket, februárban az olimpiai és Európa-bajnoki ezüstérmes franciákat fogadják Perlék.
Kövér László jogtalanul bűntette meg őket.
Egy hamarosan életbe lépő kormányrendelethez csatlakozik a város.