Műanyag babákkal akarják feldobni a kihalt éttermeket Amerikában

Fehér Buda 2020-05-16 10:57:00
A legrosszabb horrorfilmekben látni ilyet.

A Sziklák szemére hajazó megoldással akarják feldobni a koronavírus járvány idején az éttermeket Dél-Karolinában. Az egyik étterem vezetője, Starr Melehes ugyanis úgy érezte, hogy a kijárási tilalom enyhítésével visszaszivárgó vendégeket megijesztheti az üres étterem látványa, ezért gondolt egyet, és próbababákat ültetett az üres asztalok mellé. A babák ruhákat is kaptak, amivel Melehes a közösség érzetét akarja elérni.

Melehes azt mondja, hogy az amerikai államban egyelőre hat láb távolságot kell tartania a vendéglőbe érkezőknek, ezért a legtöbb étterem csak feleannyi embert tud fogadni, mint a járvány előtt. Ettől viszont maradt néhány üres asztal, de ahelyett, hogy eltették volna őket, inkább bábukat ültettek melléjük.

A nő azt mondja, hogy a felfújható babákat az Amazonról kellett beszereznie, de direkt olyan bábukat keresett, amelyek gyerekbarátok, tehát még véletlenül sem szexuális töltetűek. Az étterem dolgozói emellett fertőtlenítette az egész épületet, valamint a kiszolgáláskor is maszkot viselnek. Sőt, még az étlapot is eldobható fajtára cserélték, hogy csökkentsék a vírus terjedésének kockázatát.

Melehes szerint a próbababás ötlete még a családját is meglepte, a fiát például teljesen megrémítették az élettelen bábuk. A nő szerint azonban még ez is jobb, mint a semmi, főleg ha azt veszik figyelembe, hogy az ő munkahelye, ha még ijesztő formában is, de megmaradt. Több millió amerikai azonban nem mondhatja ezt el, eddig 36 millióan vesztették el az állásukat az országban.

Szólj hozzá!

Plakátkészítés: hogyan legyél hatékony és jogszerű?

Gondoltál már arra, hogy a plakátkészítés mennyire kreatív és technikai kihívás lehet?

Jövő héten Körmendre érkezik Magyar Péter

Országjárára indul a TISZA-párt elnöke.

Vámos Zoltán beleszállt Rápli Róbertbe

A fideszes képviselőjelölt szerint ugyanis a tiszás jelölt hiába állítja, a Fidesz nem akar Szombathelyre akkugyárat létesíteni. 2023-ban a szombathelyi Fidesz-KDNP frakció nem szavazta meg, hogy Szombathely elutasítja az akkugyárakat.

Toscana és a Dolomitok képeken és történeteken keresztül Győrben

Diavetítéssel egybekötött útiélmény-beszámolóra várják az érdeklődőket február végén a Rómer Házban.

Buszmegállóban verekedett össze két férfi Szombathelyen

A verekedést kezdő férfi a rendőri intézkedés során más személynek adta ki magát.

„Partnerséget és válaszokat kértünk” - Kósa Roland a győri Lázárinfón több fronton szembesítette a minisztert

Vasútállomás, zajvédelem, szolidaritási hozzájárulás és átláthatóság - az alpolgármester szerint Győrben túl sok a kérdés és túl kevés a konkrét válasz.

Programajánló a hétvégére Győr környékén

Valentin nap, kolbásztöltés, koncert hegyek, zsibvásár, és még rengeteg minden más. 

Kósa Roland: Szeles Szabolcs nem mondott igazat

Az alpolgármester szerint a Fidesz korábbi megszorításai után most épp azok beszélnek támogatáshiányról, akik elvették a pénzt a győri sporttól.

2026 év lepkéje - a nagy tűzlepke

A faj három alfajából egy kipusztult, egyet pedig a kipusztulás veszélye fenyegeti.

Tanúként hallgatták ki Pintér Bencét a Győr-Szol-nál eltűnt 1milliárd 700 millió forint ügyében

A polgármester szerint nem könyvvizsgálatra, hanem végre konkrét pénzügyi adatokra lenne szükség.

A NAV a gépjárműadó-mentesség bejelentésére figyelmezteti a jogosultakat

Egyszerűen, online intézhető - a 2026-os díjat be sem kell már fizetni.

„Két éve ott álltam a Partizán stúdiója előtt” - Magyar Péter szerint ma már a győzelem kapujában állnak

Hatvan nap van hátra a választásokig, a TISZA elnöke szerint most már nem elképzelhetetlen a kormányváltás.

Mézes élet - fűszerezve: morzsák a mézeskalács történetéből a győri Esterházy-palotában

Időszaki kiállítás, tárlatvezetések és húsvéti mézesbábos programok várják az érdeklődőket 2026. május 3-ig Győr belvárosában.

Újrakezdés a randizásban: 6 praktikus tanács

A hosszú szünet utáni visszatérés a randizás világába izgalommal és némi aggódással is járhat. Sokunk kerül abba a helyzetbe, hogy évek múltán újra próbálkozik a párkereséssel.