Egy ausztrál nő véletlenül kimosta a macskáját, de a négylábú túlélte a kímélő programot

Fehér Buda 2020-07-07 08:29:07
A macska hosszú percekig a mosógépben ragadt.

Kalandos időszakon van túl Oscar, az ausztrál burma macska. A két éves macska ugyanis elhatározta, hogy a gazdái mosógépében alszik egyet, miután azok bedobták az ágyneműhuzatokat egy körre. A szőrös gazdája, Amanda azután hallotta meg, hogy valahol nyávog a kedvence, hogy elindította a mosást, de egy ideig meg sem találta. A nő végül rájött, hogy a kedvence a mosógépben pörög, a gép ajtaján keresztül látta is, ahogy Oscar kétségbeesetten próbál kijutni a szorult helyzetből.

Amanda gyorsan kikapcsolta a gépet, ám a biztonsági zár miatt még két hosszú percig nem tudta kinyitni az ajtaját. Oscar végül kiszabadult, Amanda szerint kész csoda, hogy a kedvence túlélte a forró vizet és a mosószert is. 

Oscarnak azonban még itt nem ért véget a kaland, a nő és a párja azonnal állatorvoshoz siettek vele. Az orvos szerint a macska addigra már élet halál között lebegett, hat órán keresztül küzdöttek érte. Végül sikerrel jártak, Oscart még 24 órán keresztül megfigyelést alatt tartották. A négylábú ugyan elég csúnya zúzódásokat szedett össze a mosógép dobjától, de hazamehetett, a gazdái szerint a következő hetet szinte teljesen átaludta a kemény megpróbáltatásokon keresztülment kedvencük.

Az állatorvos a helyi médiának elmondta, hogy nem ritka, hogy ilyen esetekkel találkozik. Ausztráliában éppen most fordult hidegebbre az időjárás, ilyenkor a macskák megpróbálnak meleg bújóhelyeket találni, hogy ott aludjanak. 

Oscarnak azonban szerencséje volt, habár Amanda azt mondja, hogy a macska azóta is a távolból figyeli a mosógépet, ha elindítanak egy új programot.

Forrás: Mirror

Szólj hozzá!

A Herényi Temetőben helyezik örök nyugalomra Mészáros Tibort

A család azt kéri, hogy a virágra, koszorúra költött pénzt valamelyik, az általuk megjelölt állatvédő szervezetnek adományozzák a gyászolók.

Antal Imre támadásként élte meg Pintér Bence kritikáját

A fideszes képviselő szerint nem gond, hogy frakciótársa cége újította fel a Bóbita Óvodában a falat. 

Pintér Bence - Tehetős embereket a város ne támogasson szociális alapon! 

Világnézeti vita bontakozott ki a megvásárolható bérlakások kapcsán.

A polgármester vállalta, hogy a január végi határidőre tető alá hozzák a győri Rába Quelle új közbeszerzésének kiírását

A fürdő sztorija már nem csak hosszában, hanem stílusában is kezd a dél-amerikai szappanoperákra hasonlítani. 

Borsi Róbert javaslatára bizottság alakult a győri parkolási botrány kivizsgálására

Pintér Bence polgármester szerint a TSZV áll a vizsgálat elé, mert az “igazság náluk van!”

Leköpték Bódis Krisztát

Magyar Péter szerint ide vezet Orbán Viktor gyűlöletkeltése.

Megugrott a Rába Nyrt. adózott eredménye az év első három negyedévében

Ingatlanértékesítések nélkül viszont 615 millió forintos mínuszban lenne a cég. 

Elkészült az új szombathelyi egyházmegyei bölcsőde

720 millió forintba került. Az unió és az állam felesben fizette a költségeket.

Néher András Marcalvárosból Londonig jutott, de visszahozta magával a tenni akarást a győri régióba

A TISZA jelölt saját családján keresztül is érzi a térség minden problémáját, és azt, hogy itt az ideje a változásnak.

Diószegi Judit évtizedek óta a gyerekekért, a közösségekért és Győrért dolgozik

Elhivatott lokálpatriótaként javítaná ki a rendszerváltás hibáit. 

„A szeretet nem fáj” – Borsi Róbert a nők elleni erőszakról posztolt

Vannak alkalmak amikor a képviselő minden szavával egyet lehet érteni. 

Újabb öreg harcost küld nyugdíjba Orbán - Vigh László helyett Szilasi Gábort indítja a Fidesz Zalaegerszegen

Vigh 3 cikluson keresztül volt a Zala 01-es választókerület parlamenti képviselője.

Jogtalanul végzett ügyvédi tevékenységet egy nő Győrben

Ruhaneműk értékesítésével csalást is elkövetett.

Légimentő-bázist hoznak létre Nyugat-Magyarországon

A Parlament Népjóléti Bizottsága egyhangúlag szavazta meg.

Az MNB megszüntette a Magyar Péter ellen indított eljárásokat

Újabb fideszes hazugság dőlt meg: a Tisza elnöke sem bennfentes kereskedelmet, sem piacbefolyásolást nem követett el.