Mohl Dávid a Haladás ötödik téli igazolása

Vágvölgyi Bálint 2019-01-30 20:00:00
A volt újpesti hátvéd fél évre írt alá.

Holdampf Gergő, Saláta Kornél, Rui Pedro, Oleg Golodjuk után újabb játékos írt alá Szombathelyi Haladáshoz. A zöld-fehérek ötödik téli igazolása az eddig próbajátékon szereplő bal oldali védő, Mohl Dávid, aki fél évre írt alá Szombathelyre - tájékoztat a csapat hivatalos honlapja.

Bosnjak Predrag vállsérülése miatt kidőlt, így egyedül Németh Milán maradt balhátvédként a keretben.

Mohl múlt kedden csatlakozott a Törökországban edzőtáborozó vasiakhoz. A 33 esztendős székesfehérvári születésű labdarúgó a Videotonban nevelkedett, majd az osztrák élvonalbeli Admira Wackerhez került, ahol tíz meccsen egy gólt szerzett. Onnan visszatért Fehérvárra, azután Kecskeméten, Debrecenben és is Pécsett futballozott. 2015 nyár óta volt az Újpest játékosa, az őszi szezonban viszont csak három NB I-es bajnokin kapott lehetőséget a lila-fehéreknél.

"Kedves emlékeim vannak a Hali-szurkolókról" - mondta Mohl Dávid a klubhonlapnak. - "Amikor ugyanis legutóbb Szombathelyen, a gyönyörű stadionban játszottam az Újpesttel, félórányi játék után bokasérülést szenvedtem, de nagy öröm volt az ürömben, hogy amikor lebicegtem a pályáról, a szurkolók megtapsoltak. A Haladással mindig változatos meccseket játszottunk, hol a Hali, hol az Újpest nyert, de sokszor volt döntetlen is az eredmény. Tisztában vagyok vele, milyen nehéz helyzetben van a csapat, de van még 14 mérkőzés, amit meg lehet nyerni - legalábbis én valamennyi találkozónak úgy megyek neki, hogy három pontot szerzünk. A múlt héten Törökországban edzettem a csapattal és noha a héten főként a szerződésbontással, az átigazolással kapcsolatos ügyeimet intéztem, csütörtöktől teljes erővel a csapattal készülök.

Minden idegszálammal arra koncentrálok, hogy ősztől is NB I-es legyen a Haladás."

Szólj hozzá!

Baleset történt a tavalyi győri Szent László napon

Egy gyerek arcába repült egy buzogány feje.

Trametes versicolor: az immunrendszer titkos fegyvere

Bizonyára hallott már a különféle gyógyító gombákról, amelyek hozzájárulnak mind az emberek, mind az állatok egészségének javításához

Nem jelentek meg a fideszes képviselők a péntek esti győri közgyűlésen

Az ülést, mivel az nem volt határozatképes, a polgármester elnapolta.

Lezárták a bozsoki határátkelőt

Bucsu, és Kőszeg továbbra is nyitva.

Megjelent a Zaporozsec átalakulásáról szóló dal

Tagcserék történtek a zenekarban.

Gyerekcipő választási útmutató szülőknek

A gyermekcipők kiválasztása minden szülő számára komoly kihívást jelenthet. Ahogy csemetéink cseperednek, lábaik folyamatosan változnak, ezzel párhuzamosan pedig szükségük van arra, hogy a megfelelő lábbelit viseljék.

Február 27-én ismét Szombathelyre érkezik Magyar Péter

Azt még egyelőre nem lehet tudni, hogy melyik helyszínen várja majd az érdeklődőket.

Ha nem követed Vámos Zoltán Facebook-oldalát, akkor semmit sem fogsz tudni a hóhelyzetről

A Vas Vármegyei Kormányhivatal sem hivatalos weboldalán, sem Facebook-oldalán nem közölt eddig semmit a hóhelyzetről. A főispán privát oldalán tart one man showt.

A 7,5 tonnát meghaladó járművek 12 órától nem közlekedhetnek Vas vármegye útjain

A rendőrök pihenőhelyekre, parkolókba terelik az érintett járműveket!

Elárasztották a győri bíróságot azok a vélemények, amelyek szerint túlságosan kesztyűs kézzel bánnak a halálos gázolóval

A bíróság elnöke attól tart, hogy ezzel a közhangulat alkalmas lesz arra, hogy a bíróságba vetett közbizalmat megrendítse.

Változás a pénteki győri programban: TSZV tüntetés lesz, a közgyűlést viszont máshol lehet követni

Az időjárás átírta a terveket, de a részvétel lehetősége megmarad, több helyszínen is élő közvetítéssel.

A Jobbik megnevezte jelöltjét Győr-Moson-Sopron vármegye 2-es választókerületében

A párt önálló indulással készül a 2026-os országgyűlési választásra, a körzetben Pápai Petra lesz az egyéni jelölt.

Íme a legjobb programok erre a hétvégére Győrben

Mollywood, Rammstein Tribute, farsang, hangfürdő, és egy tüntetés.

Havazás és hófúvás várható pénteken - több vármegyére figyelmeztetést adtak ki

A Nyugat-Dunántúlon jelentős mennyiségű hó hullhat, viharos széllel és hótorlaszokkal kell számolni.

Közgyűlés helyett össz-bizottsági ülés lesz délelőtt 10 órakor a Győri Városházán

Dolgozni, vitázni tehát lehet munkaidőben, de érdemben dönteni valószínűleg csak este 6 után. 

Sárkány Péter nem mond le posztjáról, és jelen lesz a győri közgyűlésen - ha lesz közgyűlés

Az elnök-vezérigazgató újra elmondta, hogy megvan a győriek pénze, kiderült, hogy a Győr-Szol a nyár végére forrás nélkül maradhat, és, hogy feljelentette Pintér Bencét.