Minden sofőrt várni fog pénteken a Vas megyei rendőrség

ugytudjuk.hu 2019-11-27 12:07:00
A közlekedésrendészeti szakemberek 2019. november 29-én, a Vas Megyei Rendőr-főkapitányság Söptei úti objektumába várják a közlekedőket.

Az Országos Rendőr-főkapitányság Országos Baleset-megelőzési Bizottsága 2019. október 22. és december 15. között – immár hetedik alkalommal – hirdette meg a „Látni és látszani 2019” elnevezésű közlekedésbiztonsági kampányt.

Az országos kampány mellett a Vas Megyei Rendőr-főkapitányság is felhívja a figyelmet a látás és láthatóság kiemelt fontosságára és az egyén szerepére a baleset-megelőzésben. A Vas Megyei Baleset-megelőzési Bizottság a kampányban résztvevő szervizekkel és optikusokkal együttműködve – a kampány ideje alatt – hetente kétszer, Szombathelyen, az OMV benzinkúton (Szombathely, Körmendi út 92.) adnak lehetőséget az oda érkezőknek arra, hogy térítésmentesen átvizsgáltassák gépjárművük világítását, gumiabroncsát és szélvédőjét, valamint ellenőriztessék látásukat.

A közlekedésrendészeti szakemberek legközelebb 2019. november 29-én, Szombathelyen, a Főkapitányság Söptei úti objektumában (Szombathely, Söptei út 85.) várják a gépjárművezetőket. Az akció keretében pénteken, 08.00 órától 16.00 óráig ingyenesen, korlátozott számban, láthatóságot elősegítő közlekedésbiztonsági kiegészítőket adnak a közlekedőknek.

A részleteket az Országos Baleset-megelőzési Bizottság közösségi oldalán olvashatják.

Szólj hozzá!

Útlezárásokkal jön Szombathelyre a hétvégén a Spartan Race

A belváros, a Kárpáti Kelemen utca környéke és a Dolgozók útja is érintett.

Indul a szombathelyi ebösszírás

Azok is kötelesek ismét bejelenteni kutyájukat, akik ezt már korábban megtették.

Lefejezték a MÁV vezetőségét

Az új Igazgatóság kinevezéséről a Közlekedési és Beruházási Minisztérium fog intézkedni.

Az építőipari szerszámok jelentősége és választása

Az építőipar mindig is az emberiség egyik fő alappillére volt. Az új technológiák és módszerek mellett vannak dolgok, amelyek változatlanul fontos szerepet töltenek be.

Az eredeti költségvetés egyharmadából lesz lebonyolítva az augusztus 20-i rendezvénysorozat

A költségcsökkentés nem érinti az ünnep méltóságát, a résztvevők biztonságát, valamint a kiemelt családi, kulturális, zenei és esti látványelemek megfelelő színvonalú megvalósítását.

Gulyás Gergely lemond Fidesz frakcióvezetői posztjáról

A Fidesz és a KDNP bojkottálja az Országgyűlés hétfői ülését.

Emberrablás Győrben

Tartozás miatt tartott fogva egy férfit négy másik.

Volt válogatott sportolóra kér súlyosabb büntetést a győri ügyészség

Elsőfokon a Szombathelyi Törvényszék a vádlottat életveszélyt okozó testi sértés bűntette miatt 2 év börtönbüntetésre és 2 év közügyektől eltiltásra ítélte.

Művelődési házaktól közösségi hubokig – Mit olvashatunk ki a TISZA programjaiból? 2. rész

A közművelődésről szóló cikksorozat második része azt vizsgálja, hogy a művelődési házak jövője nemcsak az épületek felújításán, hanem a helyi közösségi szerepük újragondolásán is múlik.

Jöhetnek az uniós ezermilliárdok

Magyarország uniós újjáépítési terve megkapta az EU-s pénzügyminiszterek egyhangú jóváhagyását.

Popa Gergely helyettes államtitkári kinevezése miatt jövő héten összeül a szombathelyi közgyűlés

Összeférhetetlenség miatt közös megegyezéssel bont szerződést az önkormányzat a Savaria Szimfonikus Zenekar igazgatójával. Új pályázatot írnak ki.

Hivatalosan is Takács Tibort szánja az országos rendőrfőkapitány Vas megye elsőszámú rendőrének

A megyei közgyűlés egyhangúlag támogatta a megyei rendőr-főkapitány kinevezését.

Megváltozott a parkolók kiosztása a győri kórházban

Dézsi Csaba András fix helye is áldozatul esett.