Megszerezte első győzelmét a Haladás

ugytudjuk.hu 2019-08-18 20:54:00
Simán ment.
Szombathelyi Haladás - Szolnoki MÁV FC 3-0 (2-0)
Szombathely, Haladás Sportkomplexum, 2340 néző
Vezette: Zám.
Szombathelyi Haladás: Gyurján – Jancsó, Jagodics, Németh Milán – Holdampf – Németh Márió, Medgyes, Kiss B., Füleki – Gaál, Novák.
Szolnoki MÁV FC: Molnár-Farkas - Rokszin, Bárdosi, Horgosi, Tisza - Csirmaz, Tóth B., Kovács O., Annus - Vólent (Simon, 60.), Földi.

Tulajdonképpen már az első tíz percben eldőlt a mérkőzés, előbb Medgyes (3.p.), góljával szerzett vezetést a hazai csapat, majd Novák fejesét követően (8.p.) tovább növelte előnyét.

A félidőig nem változott az állás, de továbbra is a Haladás játszott fölényben, a 2-0-ás előny nem igazán volt veszélyben.

A második félidőben sem változott a játékkép: a Haladás támadott, a Szolnok pedig védte, amit tudott, többször is csak a szerencsén múlt, hogy nem született újabb hazai gól. A 76. percben aztán Németh Márió kipattanó lövését Eszlátyi értékesítette, ezzel kialakult a 3-0-ás végeredmény.

A Haladás mai játékával megszerezte első győzelmét a 2019/2020-as NB II-es szezonban. Négy forduló után 6 ponttal a középmezőnyben foglal helyet.

Szólj hozzá!

Cikkünk nyomán feljelentést tett Kósa Roland, Győr alpolgármestere

A fidelitasos Juhász Balázshoz köthető 4 egyesület NKA támogatása vetette fel bűncselekmény gyanúját. 115 millió forintról van szó.

Ingyenes szűrésekkel és egészségnappal várják az érdeklődőket Győr-Újvárosban

Szombaton ismét megrendezik az Egészség-Piac Plusz programot, ahol tanácsadásokkal, vizsgálatokkal és családi programokkal készülnek.

Már a pesszimista forgatókönyvek felé közelít a klímaváltozás – megjelent az új nemzetközi éghajlati jelentés

A kutatók szerint az elmúlt öt évben szinte minden fontos mutató romlott, miközben a másfél fokos cél elérése gyakorlatilag elúszni látszik.

21 Kutatóközpont: tovább nőtt a TISZA Párt előnye, a Fidesz mindössze 20 százalék körül áll

A felmérés szerint a választások óta tovább erősödött Magyar Péter pártja, miközben a társadalom nagy része elszámoltatást vár.

Új fix traffipaxok jönnek Győrbe - védik a gyalogosokat és visszaszorítanák a gyorshajtást

Három új helyszínen telepítenek sebességmérő eszközöket, miközben óvodásoknak osztottak láthatósági mellényeket és megújul az Erzsébet ligeti KRESZ-park is.

Programdömping vár a hétvégén Győrben 

Szakmai eseményektől a családi programokon át a koncertekig és sporteseményekig számos ingyenesen látogatható rendezvény közül válogathatnak az érdeklődők.

Illés Károly: “Senkit nem állt szándékomban megbántani.”

A szombathelyi Fidesz-KDNP önkormányzati képviselője azt mondja, hogy nem emlékszik már, hogy milyen környezet kommentelte azt emberekre, hogy korcsok.

A háborús vészhelyzet végetértével Homlok Zsolt ismét követelheti a pénzét a Haladás VSE-től

Nem a focicsapatról, hanem a 14 szakosztályt tömörítő egyesülettől van szó.

Ez a nap más, mint a többi - hat év után véget ért a veszélyhelyzet Magyarországon

A koronavírus-járvány, majd az orosz–ukrán háború miatt bevezetett különleges jogrend lezárult, de több intézkedés tovább él törvényi formában.

Illés Károly korcsoknak minősített embereket

Tóth Norbert szombathelyi, tiszás parlamenti képviselő bocsánatkérésre szólította fel a szombathelyi Fidesz elnökét.

Pintér Bence: rendőrnyomozók jelentek ma meg a Győr-Szolnál – tovább gyűrűzik a lakáskassza-ügy

A súlyos pénzügyi gondokkal küzdő városi holdingnál adatgyűjtést végeztek a hatóságok, miközben továbbra is rengeteg a kérdés az eltűnt milliárdok körül.

Visszavonul Ferencz Csaba

A szezon végével szögre akasztja cipőjét az Egis Körmend játékosa.