Megrongálták L.L. Junior kisfiának sírját

ugytudjuk.hu 2020-07-21 15:05:03
Egy részeg férfi törte össze az énekes elhunyt kisfiának sírhelyét.

Kétéves az Ugytudjuk.hu, hogy megajándékozhassunk, olvasd el figyelmesen a cikket! 

A tavaly szeptemberben tragikusan elhunyt kisfiú, Dávidka sírhelye a budapesti Fiumei úti sírkert egyik békés szegletében áll. L.L. Junior és családja tavaly temették el a kisfiút, akit azóta is mély fájdalommal gyászolna. A hófehér márvány sírkő májusban készült el, ahová azóta is gyakran járnak ki gyertyát gyújtani a rajongók.

Minden bizonnyal azt a férfit is a jó szándék vezette a kegyhelyhez, aki a hétvégén összetört néhány vázát, illetve ledöntötte a márványtömböt, amelyen Dávidka arcképe látható - írja cinikusan a Blikk.

Fotó: Facebook

A lap szerint a sírkert biztonsági őrei vették észre, hogy mit művel a férfi, ezért értesítették a rendőrséget.

Szinte naponta járok ki a Fiumei úti sírkertbe, ahol az utam éppen a kisfiú sírja előtt vezet el. Mindig megállok ott egy pillanatra, mert számomra ez a márványsír jelképezi az élet igazságtalanságát. Többek mesélték ott, hogy a fickó tört-zúzott a sírnál. Imbolygott, néha meg is kapaszkodott a sírban. Állítólag egy fényképet akart csinálni a sírkőről, de amikor elővette a telefonját, megbotlott és ráesett Dávidka sírjára. Törtek a díszek, letört a sír teteje, majd a pasas szentségelni kezdett és megpróbált feltápászkodni 

- számolt be a szemtanú. Úgy tudni, ekkor érkeztek meg a biztonsági szolgálat emberei.

A biztonságiak pillanatok alatt ott termettek. Szakszerűen felsegítették a pasast, majd egyikük telefonált, vélhetően a rendőrséget hívta, hiszen hamar megjelent egy rendőrautó is. Hétfőre már részben helyreállították a sírkövet, csupán néhány törött cserép jelzi, hogy mi is történhetett a hétvégén.

Valami oda nem illőt olvastál a cikkben? Ez csakis EZÉRT lehetett.

Forrás: Blikk

Szólj hozzá!

A Vasvári Rendőrkapitányság vezetője fokozott ellenőrzést rendelt el

Jogsértő cselekmények elkövetésének megelőzése a cél.

Hivatalosak az augusztus 20-i győri programok 

Egy kvízjáték már ma elkezdődött. 

Továbbra sem tud drága használt autót venni a magyar

A piac 40%-a 2,5 millió forint alatt cserél gazdát. 

Vádat emeltek egy sofőr ellen Szombathelyen, aki halálos közlekedési balesetet okozott

Mindkét fél hibázott, de a motoros sajnos a helyszínen életét vesztette. 

Orbánék az internet helyett az Arénában gyűlnek össze szeptemberben

Új fideszes találmány a digitális honfoglalás offline.

Ákos zárja a nyarat Győrben 

A város a szokásos ingyenes koncerttel búcsúzik a vakációtól.

Akár 39 fok is lehet a héten

Tiszta erőből nyár.

10 külügyi vizsga vár Bebes Istvánra ahhoz, hogy főkonzul lehessen

Szeptembertől Düsseldorfban látja el a feladatot.

El akarta hallgattatni a molesztált diáklányokat az igazgató, most mégis újra kinevezhetik a Soproni Tankerület egyik általános iskolájában

A direktor bevédte volna az első fokon szeméremsértésért elítélt néptánctanárt, őt pedig a tankerület.

V.Németh Zsolt Szentpéterfán beszélt arról, hogy árvizek tekintetében Magyarország az egyik legveszélyeztetettebb Európában

Vas vármegyében az árvíz utáni helyreállításra összesen több mint 560 millió forintot fordítanak.