Megjött az esze a TV2-csoportnak, a hétvégén ismét láthatóak lesznek a spanyol bajnokik

Vágvölgyi Bálint 2018-09-14 16:56:00
A Barca és a Real is a Spíler1-en.

Szeptember 14-én, 15-én és 16-án a Spíler1 nézői is ízelítőt kapnak a spanyol bajnokságból, négy összecsapást is élőben követhetnek a nézők a csatornán.

Elsőként péntek este 20:55-től a Huesca-Rayo Vallecano találkozót láthatják a La Liga rajongók, 15-én, szombaton 16:10-től a Real Sociedad-Barcelona, míg 20:40-től az Athletic Bilbao-Real Madrid összecsapást szurkolhatják végig élőben a Spíler1 nézői. Előbbi egyidőben zajlik majd a Newcastle United-Arsenal mérkőzéssel, de az angol foci szerelmeseinek sem kell aggódni, ez a mérkőzés is élőben lesz látható szombaton a SuperTV2-n, 15:55-től. Vasárnapra is marad még izgalom, szeptember 16-án 20:40-től a Sevilla-Getafe mérkőzést közvetíti a csatorna.

Reméljük, ez nem csak egyszeri alkalom lesz, és amíg nem oldódik meg az elég kacifántos Spíler2-ügy, addig az ország nagyobb részében elérhető Spíler1-en is láthatóak lesznek a világ legerősebb bajnokságának mérkőzései.

Szólj hozzá!

Danny Van Poppel nyerte a Tour de Hongrie győri befutóját

A 100 éves verseny első szakasza az ETO Parkban ért célba, Pelikán János a legjobb magyar.

Kitüntették a mentők Ágh Pétert

Az indoklás szerint a képviselő példaértékűen támogatta a mentők munkáját és fejlesztéseit.

Győrszentiváni siker! Újra nyitva a Lakossági Információs Iroda

Hat hónapnyi herce-hurca után újra lehet helyben intézni egy csomó mindent. 

Mennyire ismerjük a testünk működését?

Időről időre helyet kapnak a hírekben olyan betegségek, állapotok, amelyek az adott ország lakosságának jelentős részét érintik.

Veréssel fenyegettek meg egy szombathelyi önkormányzati képviselőt

A képviselő kitiltotta a férfit a szociális bérlakásokból, emiatt akart rá kezet emelni.

Illés Károly nem veszi fel Hende Csaba parlamenti mandátumát

A Fidesz vezetésének hamarosan döntenie kell, hogy ki ül be a Vas01-es választókerület megüresedett képviselői székébe.

Kövér László Tápszentmiklóson "hazaárulózott"!

Az Országgyűlés elnöke Fekete Dáviddal karöltve kampányolt Ukrajna ellen. (Véleménycikk következik.)

A celldömölki nyomozók befejezték abban az ügyben a nyomozást, amelyben egy osztrák nő méltatlan és veszélyes körülmények között tartott állatokat

A hatóságok és a civil állatvédő szervezetek 102 kutyát és 32 további állatot mentettek ki két csöngei ingatlanról.

Szikével rabolta ki a dohányboltot egy férfi Mosonmagyaróváron

Roller, ruha, dohánybolt: az óvári férfi nem tudott leállni. 

Útlezárások, forgalmi változások Győrben a Tour de Hongrie idején

A 100 éves verseny páratlan élményt, és komoly lezárásokat hoz szerda délután. 

Ende - Elérhetetlen lett Hende Csaba Facebook-oldala

Szombathely parlamenti képviselőjének hivatalos közösségi oldala februárban frissült utoljára.

Letöltendő börtönre is ítélhetik a szombathelyi csalót

Majd’ 10 milliót kért kölcsönt de esze ágában sem volt visszadni.

Király Gábor: A kapus a legintelligensebb ember a pályán

Interjút adott a Szombathely díszpolgára.

Angol házi döntőt rendeznek az Európa Ligában

A hazai bajnokságban vergődő csapatok vívnak a második számú európai trófeáért.