Mégis bemutatják augusztusban Christopher Nolan legújabb filmjét

Varga Mátyás 2020-07-28 14:07:52
Vajon ezúttal tényleg láthatjuk a Tenetet, vagy a koronavírus ezúttal is közbeszól?

Kétéves az Ugytudjuk.hu, hogy megajándékozhassunk, olvasd el figyelmesen a cikket! 

Bár egy hete még azt írtuk, hogy augusztusban már biztos nem mutatják be a Tenetet, tegnap mégis egy lehetséges dátumról szóló hír röppent fel. Örömhír ez a hozzám hasonló hardcore Nolan-fanok számára, ugyanis az eredetileg július 17-i premiert kétszer is csúsztatták. Egy hete pedig a Warner Bros. úgy döntött, hogy nem játszanak tovább a rajongók idegeivel, és inkább határozatlan időre eltolják a bemutatót. 

Augusztusban sem mutatják be Christopher Nolan új filmjét

Tovább csúszik Christopher Nolan Tenet című új filmjének a bemutatója a világjárvány miatt. A 200 millió dollárból készült film július 17-én debütált volna a mozikban, amit először július 31-re, majd augusztus 12-re tolt el a Warner Bros.

Tegnap viszont felcsillant a reménysugár. Több filmekkel foglalkozó oldal is arról számolt be, hogy elég nagy a valószínűsége, hogy augusztus 26-án összesen 70 országban mutatják be Christopher Nolan legújabb filmjét. A szerencsések között pedig ott van Magyarország is, szóval nagyon úgy néz ki, hogy a Tenet tökéletes zárása lesz, egy mozis szempontból tökéletlen nyárnak. 

Tenet - magyar előzetes #2

Megérkezett a #Tenet második, szinkronizált előzetese. Hazai bemutató: hamarosan. #IGNHungary a világhálón: * Weboldal: https://hu.ign.com/ * Webshop: https:...

Valami oda nem illőt olvastál a cikkben? Ez csakis EZÉRT lehetett.

 

Szólj hozzá!

Fűtés és hűtés hatékonysága: kötelező energetikai ellenőrzések 

Az energiafogyasztás optimalizálása kulcsfontosságú a modern intézmények számára. Ehhez kapcsolódóan a 70 kW feletti teljesítményű fűtési és hűtési rendszerek esetében kötelezővé vált az energetikai felülvizsgálat elvégzése.

Elérhetővé váltak az online rezsistop nyilatkozatok az MVM-nél

Az egyszeri, 30 százalékos mennyiségi kedvezmény igényléséhez az árammal fűtőknek április végéig kell nyilatkozniuk.

Azbeszttel szennyezett az Oladi-Plató egyik utcája

Egy külső mérés mutatta ki a súlyosan egészségkárosító anyagot. Egyelőre a kezelőt hiába kerestük, nem értük el.

Éjszaka megkezdte a síkosságmentesítést a Győr-Szol Győrben

A szolgáltató a hidakon, felüljárókon és főbb útvonalakon dolgozik, de a beavatkozások ellenére is csúszós utakra kell számítani.

Elismerte bűnösségét a győri ámokfutó

Őszinte részvétét fejezte ki a családnak a sofőr, akinek négy hónapra elrendelték a bűnügyi felügyeletét.

Hőlégballonos élmény: az ég csodáinak élvezete

A hőlégballonozás olyan élményt nyújt, amely kortól függetlenül emlékezetes lehet.

Február második felében is sűrű programkínálattal vár a győri Rómer Múzeum

A mézeskalácstól Toszkánáig, a cserépkályháktól a kávéig. 

Irodát nyitott Szombathelyen a Mi Hazánk

Az Apáczai-házban működő helyiséget, Danka Lajos országgyűlési képviselőjelölt hozzájárulásából bérli a párt.

Megjelent a Fidesz-KDNP 2026-os országos listája

A lista élén Orbán Viktor, őt Semjén Zsolt követi. Kara Ákos a 67., Ágh Péter a 79. Sem Fekete Dávid, sem Szeles Szabolcs, sem Vámos Zoltán, és V.Németh Zsolt sincs a névsorban.

Az erdő sokkal több, mint fa

Mit adhat nekünk egy természetközelibb erdőkezelés?

A kávé izgalmas múltja és jelenkori forradalma

A kávé, amit ma már világszerte kortyolgatunk, kalandos úton jutott el hozzánk. Kezdetben Etiópia magas hegyei között élvezhették az emberek a kávécserje bogyóit, és ez az egyszerű bogyó hamarosan egy egész kultúra részévé vált.