Megható üzenettel búcsúznak a Prodigy énekesétől a VOLT Fesztivál szervezői

Vágvölgyi Bálint 2019-03-04 16:50:00

Az ország egyik legnépszerűbb fesztiváljának, a VOLT Fesztiválnak a szervezői közösségi oldalukon búcsúznak a The Prodigy énekesétől, a 49 éves korában elhunyt Keith Flinttől. A szervezők sokat köszönhetnek a zenekarnak, mivel először 2007-ben - ekkor járt a banda először Sopronban - kellett kirakniuk a teltház táblát.

2007 volt az első év, amikor ki kellett tennünk a "teltház" táblát a VOLT kapujára. Túlzás nélkül leálltak a programok, nem volt vendég, nem volt fellépő, aki ne akart volna a nagyszínpad előtt gyülekezni, aki ne lett volna kíváncsi rájuk.
2007-ben lépett fel először a The Prodigy a VOLTon, aztán később még kétszer. Barátsággal, jó kedvűen, tele energiával jöttek Sopronba és mindig imádtuk őket! Legutóbb egy széket is kaptak tőlünk a fiúk, amelyet a Csillagok Városában, a Lővér körúton állítottunk fel, hogy örökké emlékezzünk arra a sok-sok boldog pillanatra, amit kaptunk tőlük.

Nem hisszük el, ami történt....
Isten Veled, Keith Flint!

- írják a szervezők.

VOLT Fesztivál Official

2007 volt az első év, amikor ki kellett tennünk a "teltház" táblát a VOLT kapujára. Túlzás nélkül leálltak a programok, nem volt vendég, nem volt fellépő, aki ne akart volna a nagyszínpad előtt...


Szólj hozzá!

Reggel 6 és 9 között lezárják az Árpád parkolóház bejáratait Győrben

Burkolatfestési munkák miatt pénteken reggel három órán át nem lehet majd behajtani a létesítménybe.

Kiegyezett az ellenzék és a hivatal - elfogadták Körmend 2025-ös zárszámadását

Újabb ügyet sikerült kompromisszumos megoldással rendezni.

Hétéves csúcson a használt autók importja Magyarországon

A JóAutók.hu szerint az erős forintnak köszönhetően idén akár 150 ezer külföldről behozott használt autó is gazdára találhat Magyarországon.

Koncertek, sport, társasjátékok és közös ETO-buzdítás – ingyenes programok várják a győrieket ezen a hétvégén is

Családi rendezvényektől a koncerteken át a sportprogramokig számos ingyenes esemény közül válogathatnak az érdeklődők.

Éjszakába nyúló sportolás várja a győrieket az Olimpiai Sportparkban

Több mint húsz ingyenes programmal, vízi sportokkal, futással, jógával és csapatsportokkal érkezik június 12-én a Mozgás Éjszakája.

Elhunyt Gerencsér Tibor

A szombathelyi sportszervező, a Vas Megyei Labdarúgó Szövetség tagja 78 éves volt.

„Történelmi megállapodás született” – új fejezet nyílhat a TISZA-kormány a kárpátaljai magyarság jogainak ügyében

Magyar Péter szerint Ukrajna vállalta, hogy törvényi szinten is garantálja a magyar kisebbség nyelvhasználati, oktatási és kulturális jogait.

Biológiai szúnyoglárva-gyérítés kezdődik Győrben és a környező településeken

A következő napokban célzott kezelésekkel próbálják visszaszorítani a szúnyogok szaporodását, a védekezéshez a lakosság segítségét is kérik.

Cser-Palkovics András Székesfehérvár fideszes polgármestere lett a Megyei Jogú Városok Szövetségének új elnöke

Nemény András társelnöknek választották. Pintér Bence pedig jelezte, Győr felfüggeszti tagságát a fideszes elnök megválaszása miatt.

A kínai agyagkatonáktól az ukrán gyerekrajzokig – izgalmas kiállítások várják a látogatókat Győrben a Rómer Múzeumban

Több helyszínen is különleges időszaki és állandó tárlatokkal készünekl a nyári hónapokra.

Több mint 170 millió forintért újítják fel a szombathelyi Arena Savaria parkettjét

Nagyrészt TAO támogatásból fedezik a költségeket, de a SZOVA is beszáll 30 millió forinttal.

A klímaváltozás már a magyar borospoharakban is érezhető

Az alföldi borászok szerint az egyre gyakoribb aszály és új kártevők már most átírják a szőlőtermesztés szabályait.

Megszüntetné a Szuverenitásvédelmi Hivatalt a TISZA Párt

A párt szerint a hivatal nem a szuverenitást védte, hanem politikai nyomásgyakorlásra szolgált.

Futás, csapatszellem és emlékezés – pénteken rendezik a XXIII. Győri Stafétát

Ötfős középiskolás csapatok mérik össze erejüket a Bem téren, miközben a verseny a nemzet hősei előtt is tiszteleg.

Hétvégén nyit a szombathelyi termálfürdő

DJ szórakoztatja a vendégeket a nyitónapon.

Japán és Győr jövőbeli együttműködéséről tárgyaltak a Városházán

Gazdasági, kulturális és oktatási fúziókról egyeztetett a városvezetés Japán magyarországi nagykövetével.

Augusztus 30-án tartják a sárvári időközi választást

Strompová Viktória parlamentbe kerülésével üresedett meg a 4-es számú egyéni választókerület képviselői széke.

Lakossági fórumon mutatják be a győri Bisinger sétány megújításának terveit

A 625 millió forintos uniós támogatásból megvalósuló beruházás a park teljes zöldfelületi rekonstrukcióját célozza.