Megható üzenetet küldött Halász Judit a szombathelyi szülőknek és gyermekeiknek

Fehér Buda 2020-05-11 20:02:00
"Eljön majd a nap, és reméljük nem túl soká, amikor újra együtt lehetünk..."

Halász Judit már hosszú ideje rendszeres vendége a szombathelyi AGORA Kulturális Központnak. A művésznő évente többször is ellátogat a megyeszékhelyre, ám a jelenlegi vírushelyzet miatt, egy ideig most nem láthatják a szülők és a csemetéik a kedvencüket a városban. Halász Judit éppen ezért az Agora Savaria Facebook-oldalán üzent a szombathelyieknek:

"Drága Gyerekek, Anyukák, Apukák, Nagymamák, Nagypapák!
 
Hosszú-hosszú ideje minden évben egyszer, vagy kétszer ellátogatok hozzátok Szombathelyre az AGORA Kulturális Központba. Nekem mindig öröm sok nevető, mosolygósarcú, felnőttel és gyerekkel találkoznom, akik együtt énekelnek velem. Mindig jókedvem támad tőle!
 
Arra nem gondoltam, hogy jöhet egy gonosz, ismeretlen betegség, amely mindannyiunkat arra kényszerít, hogy maradjunk otthon, ne találkozzunk egymással.
 
De tudjátok, a mesében is a JÓ mindig legyőzi a GONOSZT! Eljön majd a nap, és reméljük nem túl soká, amikor újra együtt lehetünk, és nem kell félnünk a betegségtől.
Én már csomagolom a dalaimat, természetesen magammal viszem Micimackót, Bóbitát, meg a többieket. Hogy gyorsabban odaérjek, szervízbe viszem a Helikofferemet is. Ti addig, ha láttok egy szitakötőt, ne felejtsétek el megnézni, hogy milyen gyönyörűen táncol!
 
Addig olvassatok sok jó történetet, tanuljatok szép verseket, és játszatok minél többet!
 
Kívánok Nektek szép, napfényes nyarat
 
A viszontlátásig sok szeretettel
 
HALÁSZ JUDIT"
 

Agora Savaria

színárvány „- Vallj színt! rivallják. - Szivárvány... suttogom." F... odor Ákos Kedves #kulturkaranten követők! Most a fotózás szerelmeseihez szólunk! A veszélyhelyzet elmúltával, az AGORA - Művelődési és Sportház megnyitja kapuit, de sajnos még nem látjuk előre, hogy pontosan mikor lesz erre lehetőség... Mi azonban már most készülünk erre a pillanatra!

 

Szólj hozzá!

4 százalékkal kellett túlárazni a kivitelezőknek a Győr-Szollal kötött szerződéseket, amit aztán vissza kellett adni a cégnek 

Tegnapi cikkünkre reagálva, most névvel vállalta állításait egy volt társasházkezelő hozzátartozója, aki túlárazott munkákról és furcsa lomtalanításokról mesélt lapunknak.

A Győr-Szol Zrt. igazgatósága a Győr Plusz médiumok megszüntetése mellett döntött

A médiacég közleményben tudatta, hogy a megszűnés tényét.

A szombathelyi Dobó SE elnöke arra kérte a TISZÁ-ra szavazókat, hogy töröljék őt az ismerősei közül

Miközben a klub szövetségi alelnöke a TISZA-kormány alatt próbálja megújítani a magyar atlétika belső viszonyait. Furcsa együttállás ez.

Visszahívták a gyanús sárvári foglalkoztatásban érintett Lágler Pétert a Sportfólió Kft. felügyelőbizottságából

Gagyi Levente kikerült a Fürdő FEB-jéből, Klimits István lett a Humán Erőforrás Bizottság elnöke. Sárváron újraosztották a bizottsági és felügyelőbizottsági helyeket.

Terméskővel betört egy boltablakot, majd autót rongált Nyúlon egy férfi

A vádlott ugyanazon az estén több helyszínen is garázdálkodott, végül egy családi ház udvarára is bement jogtalanul, ahol megivott egy üveg italt. 

Konkrét lépéseket fogalmazott meg a kormány a Nyugat-Magyarországi azbeszt-üggyel kapcsolatban

Azonnali kockázatcsökkentő intézkedések, behozatal felfüggesztése, és a felelősök számonkérése.

Német testvérváros kórusa ad koncertet Győrben a Szentlélek-templomban

Ingyenes hangversennyel érkezik Sindelfingen nagy múltú együttese, a Cappella Nuova és a Stiftshoforchester.

Lakossági fórumot tartanak a győri zártkertekről a városházán

A városvezetés szerint fontos tisztázni, milyen szabályok és lehetőségek vonatkoznak a zártkerti ingatlanokra.

Újra tervezték a kőszegi történelmi belvárost övező Várárok és Várpark zöld területét

Az év junior tájépítésze pályázatra klímatudatos, fenntartható megoldásokat vártak, melyek érzékenyen viszonyulnak a műemléki környezethez, a meglévő zöldfelületi értékekhez és a terület közösségi használatához.

Már nem Kántás Zoltán a Magyar Fürdőszövetség elnöke

A Sárvári Gyógyfürdő ügyvezetője nem is indult újra a posztért.

Cikkünk nyomán feljelentést tett Kósa Roland, Győr alpolgármestere

A fidelitasos Juhász Balázshoz köthető 4 egyesület NKA támogatása vetette fel bűncselekmény gyanúját. 115 millió forintról van szó.

Ingyenes szűrésekkel és egészségnappal várják az érdeklődőket Győr-Újvárosban

Szombaton ismét megrendezik az Egészség-Piac Plusz programot, ahol tanácsadásokkal, vizsgálatokkal és családi programokkal készülnek.

Már a pesszimista forgatókönyvek felé közelít a klímaváltozás – megjelent az új nemzetközi éghajlati jelentés

A kutatók szerint az elmúlt öt évben szinte minden fontos mutató romlott, miközben a másfél fokos cél elérése gyakorlatilag elúszni látszik.

21 Kutatóközpont: tovább nőtt a TISZA Párt előnye, a Fidesz mindössze 20 százalék körül áll

A felmérés szerint a választások óta tovább erősödött Magyar Péter pártja, miközben a társadalom nagy része elszámoltatást vár.