Meghalt Jackie Stallone, Sylvester Stallone édesanyja

Fehér Buda 2020-09-22 11:42:48
98 éves volt.

98 éves korában elhunyt Jackie Stallone, Sylvester Stallone édesanyja. Jackie a 75 éves Sylvester mellett az énekes Frank Stallone-t, és a színésznő Toni D'Alto-t adta a szórakoztatóiparnak. A halálhírét Frank egy Facebook-üzenetben erősítette meg, írja a Metro.

Mint írja, az édesanyja az éjszaka folyamán, álmában halt meg. Az énekes szerint Jackie idős korában is energetikus személyiség volt, minden nap edzett, le sem lehetett állítani. Frank azt mondja, Jackie mindig is álmában akart meghalni, így beteljesülhetett az utolsó kívánsága.

Jackie Stallone 1921 november 29-én született Washingtonban. Élete első éveiben megtapasztalhatta az alkoholtilalmat, az ezt követő gazdasági válságot, majd a második Világháborút is. Frank azt mondja, Jackie az élete utolsó pontjáig éleselméjű volt, órákig tudott mesélni ezekről a megterhelő időszakokról. Az asszony emellett az élete végéig fittyet hányt a szabályokra, a koronavírus járvány alatt egyszer sem volt hajlandó maszkot viselni. 

Jackie az 1980-as években vált világhírűvé, amikor feltűnt a GLOW című tévésorozatban. A szériát nemrég a Netflix vette kezelése alá, a reboot pedig hatalmas sikernek örvend a streaming platformon. A színésznő a '90-es években aztán a fitnesznek élt, elindított egy sorozatot, ami kizárólag az edzésekre fókuszált, majd még egy konditermet is alapított, ahova csak nők léphettek be. 

Jackie itt nem állt le, asztrológusnak állt, és egy rakás könyvet is írt a jóslásról. Sőt, a telefonos jóslást is kipróbálta, a '90-es évek végén még saját emeltdíjas vonala is volt. 

Szólj hozzá!

Három új értékkel bővült a Győri Értéktár

A Czuczor Gergely Bencés Gimnázium és Kollégium, a Hazánk folyóirat és a Rába vállalat is bekerült a város hivatalos értéktárába.

Eddig 35 és fél millió forintot költött el Szombathely az azbeszt helyzet kezelésére

A költségek 90%-át térítheti meg az állam. Az önkormányzat újabb finanszírozási kérvényt nyújt be.

Több buszjárat menetrendje is változik Győrben, egy megálló végleg megszűnik

Az Ipari Park térségében felújítás miatt terelik a járatokat, a Fehérvári úton pedig új közlekedési rend lépett életbe.

Hirdetésben keres gyermek háziorvost Kőszeg

Legalább 4 év szolgálat esetén ingyen kap egy lakást a leendő doktor.

Mészáros Lőrinc a leggazdagabb magyar az idei százas listán is

A második Csányi Sándor, a harmadik Felcsuti Zsolt.

Az okos sütés lehetőségei: modern konyhai megoldások

Elgondolkodtál már valaha azon, hogy a modern konyhai technológiák milyen változásokat hoznak a mindennapi életbe? Az energiahatékonyság és az innováció tökéletes párosának tűnnek, különösen, amikor mai sütőkről van szó.

Mondja meg ön, hogy mire lenne szüksége Győrnek - lakossági kérdőívvel tervezik a város jövőjét

Június végéig várják a városlakók javaslatait a következő évek fejlesztéseiről.

A kínai agyagkatonáktól a Múzeumok Éjszakájáig – mozgalmas hét várja a látogatókat a Rómer Múzeumban

Tárlatvezetések, kiállítások és a Múzeumok Éjszakája programjai is szerepelnek a következő napok kínálatában.

Balesetet okozott, elhajtott, majd a rendszámokat is leszerelte egy sofőr Győr mellett - az ügyészség most vádat emelt ellene

A rendőrök a kocsiban felejtett személyi igazolványa alapján azonosították a cserbenhagyó férfit.

Feloszlatta magát a gersekaráti képviselő-testület 

Időközi választás jön a településen.

Napóleon ismét bevonult Győrbe

Több mint száz hagyományőrző idézte fel a város 1809-es ostromának eseményeit.

Megvannak Győr-Moson-Sopron vármegye kedvenc tesitanárai

Három pedagógus kapta meg a K&H mozdulj! az év kedvenc tesitanára elismerést a vármegyei szavazás után.

Media1: A Vas Népe és a Kisalföld is megmarad napilapnak

A Magyar Nemzet napilapként megszűnik, hetilapként üzemel tovább.

Milyen kép alakult ki az emberekben a kannabiszról?

A kannabiszról sok embernek még ma is elsősorban a bódulat, a tudatmódosító hatás és a jogszabályok által korlátozott használat jut eszébe.

Sétabottal ütötte meg utastársát egy győri buszon egy férfi - vádat emeltek ellene

Egy hátizsák miatti szóváltás fajult tettlegességig, az ügyészség felfüggesztett szabadságvesztést indítványozott.

Sporttal és kulturális programokkal erősítették az elfogadást az I. Combinated Leasures rendezvényen, Győrben

A közösség erejét ünnepelték ezzel a Városház téren - Balog Farkas Renáta szerint fontos, hogy az atipikus fejlődésű gyermekek minél láthatóbbá váljanak.

Új plébános kerül a szombathelyi Kálvária templom élére

Perger Gyula atya lesz a Herényi Plébánia plébánosa. Személyi változásokat jelentett be a Szombathelyi Egyházmegye.

Széchenyi Egyetem: oktatási célokat szolgál jelenleg a vitnyéd-csermajori ingatlan

A Belügyminisztérium és az Országos Idegenrendészeti Főigazgatóság arról tájékoztatta az egyetemet, hogy az ott 2022 óta ideiglenesen elhelyezett ukrajnai menekültek által okozott károk helyreállítása, valamint a további állagromlás megelőzése érdekében szükséges felújítási munkálatokat kíván végezni.

A japán minimalizmus és a skandináv dizájn találkozása

A lakberendezés egyik legérdekesebb stílusa jelenleg a Japandi, ami a japán és skandináv irányzatok tökéletes uniójaként ismert.