Másfél éves szabit vesz ki Ed Sheeran

Fehér Buda 2019-08-28 09:45:00
Sok volt neki az a 260 koncert, amit két év alatt lenyomott.

Ed Sheeran nemrég bejelentette, hogy 18 hónapra visszavonul, miután befejezi a Divided albumát promózó világturnéját. Az énekes azt mondja, már két éve megállás nélkül utazik egyik koncertről a másikra, és ez iszonyúan kimerítette. Sheeran azt is megosztotta a rajongóival, hogy a szabadságát a családjával, és a feleségével szeretné tölteni, akit 2018 decemberében vett el.

Sheeran 2017 márciusában indult világ körüli turnéra, azóta már lenyomott majdnem 260 show-t. Az utolsó koncertjét tegnap este, Ipswich-ben adta, akkor a több ezres tömegnek könnyek között mesélt arról, hogy mennyire kimerítette az elmúlt két év. Azt is elmondta, hogy tényleg bejárta az egész világot, az Antarktiszon kívül az összes kontinensen megfordult, a múlt hónapban még a Sziget fesztiválon is fellépett.

Az énekes a turnéján néhány rekordot is megdöntött, magának tudhatja az angol Wembley Stadium legnagyobb koncertjét, és azt is elmondhatja, hogy kilencmillió embert szórakoztatott élőben. Ez a bevételeken is meglátszik, Sheeran koncertjei közel 800 millió dolláros bevételt kaszáltak, ami átszámolva több mint 200 milliárd forint. Az énekes ezzel olyan nagy sikerű előadókat utasított maga mögé mint a U2, a Coldplay, a Guns N' Roses, a Rolling Stones, vagy Madonna.

Sheeran egyébként nem először beszélt arról, hogy visszavonulna, nemrég egy interjúban bevallotta, hogy akár 10 évre is felakasztaná a gitárját, ha a feleségével családot alapítanak.

(Metro)

Szólj hozzá!

Az MNB megszüntette a Magyar Péter ellen indított eljárásokat

Újabb fideszes hazugság dőlt meg: a Tisza elnöke sem bennfentes kereskedelmet, sem piacbefolyásolást nem követett el. 

Matthias Zollner az Egis Körmend régi/új vezetőedzője

Kocsis Tamás és Érsek Marcell segítik Zollner munkáját.

Kamionja ajtajával mattolta a kerékpárost a külföldi sofőr Győrben

A figyelmetlen mozdulat során a sértett nyolc napon túl gyógyuló sérüléseket szenvedett. 

Mosonmagyaróváron Kapolka Judit és Porpáczy Krisztina folytathatja a Tisza előválasztás következő fordulójában

Molnár Ferenc ugyan nem jutott tovább, de a szerepvállalásáért jár a köszönet. 

Hallerné Nagy Anikó és Szabó Éva léphet tovább a Tisza előválasztás második, soproni körébe

Varga Szabolcs Gábor részvételét is köszöni a közösség, munkájára továbbra is számítanak. 

Németh Martin és Strompová Viktória jutott tovább a Tisza Vas02-es választókerületi előválasztásán

A második fordulóban már mindenki szavazhat, aki ebben a kerületben lakik.

Nyakunkon a Black Friday - erre figyeljünk, hogy ne verjenek át!

Az őrült akciók időszakában a tudatosság a legjobb védelem a csalódások ellen.

Advent első vasárnapján Székesfehérváron tart gyűlést a Tisza, a polgármester nyugalomra int

Cser-Palkovics András és Magyar Péter nyílt levelezéssel hangolódott a vasárnapra. 

Advent Győrben - fények, zene és ünnepi hangulat a belvárosban

Idén is varázslatos programokkal készül a város az adventi időszakra.

Miért fontos a matracvédő használata?

Akadnak olyan dolgok az otthonunkban, amik kezdetben jelentéktelennek tűnhetnek, de valójában mégis fontosak. Tudtad, hogy alvás közben akár egy liter izzadság is beleivódhat a matracba?

Pornográf képeket csalt ki kiskorú lányoktól egy győri férfi

Az ügyészség gyermekpornográfia bűntette és más bűncselekmények elkövetése miatt vádolja.