Március 15-ig lehet jelentkezni még a Savaria Filmszemlére

ugytudjuk.hu 2019-02-08 10:33:00
Diákfilmesek pályaműveit is várják.

A dokumentumfilmek, játékfilmek és filmetűdök mellett az idei évben a diákfilmesek pályaműveit is várják - műfaji megkötés nélkül - a VI. Savaria Filmszemlére, amelyet május 22. és 24. között rendeznek meg Szombathelyen - közölte az MTI-vel pénteken a filmszemle főszervezője.

Lovas Tibor elmondta: nevezni a savariafilmszemle.hu online felületen lehet a megfelelő űrlap kitöltésével. A jelentkezéseket március 15-ig fogadják.

Hozzáfűzte: a zsűri tagjai András Ferenc, Halmy György és Koltay Gábor filmrendezők. Szólt arról is, hogy a filmszemlén háromnapos szakmai konferenciát is szerveznek, amelynek programját a savariafilmszemle.hu oldalon közlik.

Szólj hozzá!

Felülvizsgálják a szombathelyi Bartók Béla körúti hidat

Ráfér az átvizsgálás az 1969-ben épült hídra.

Egy 5 éves óvodást fenyegetett meg egy férfi Körmenden

Azt mondta neki, hogy a családjával együtt fellógatja.

A 41.Vasi Vasember triatlonversenyt rendezik szombaton Szombathelyen

59 váltó és 414 egyéni induló áll rajthoz.

Letartóztatásba került a szombathelyi Paragvári utcai késelő

„Gyere ki! Megöllek!”, „Megölök mindenkit!” - ezt kiabálta a támadó.

További félmilliárdos csontvázak esnek ki a győri önkormányzati cégek szekrényeiből

A Győr+ mínusz 210 milliója mellett, a Győr Projekt 600 millió forintos adósságot halmozott fel, míg a Győr-Szol napok alatt 600 millió forintos mínuszba tette a folyószámla-hitelkeretét.

Bezár a répcelaki sajtgyár

A vállalat azt ígéri, nem kell búcsúznunk a Medve sajttól.

40-es sebességkorlátozást vezettek be a szombathelyi Öntő utcában

Megtiltották a parkolást a Váci Mihály utca egy szakaszán, és egyirányúsították a Garai János utcát.

2 millió forintra nőtt a kőszegi polgármester, Básthy Béla fizetése 

Törvényi kötelesség a városvezetők bérét emelni. Az alpolgármester tiszteletdíja is nőtt.

Drágább lesz házasodni Kőszegen

2019 óta nem emelt árat az önkormányzat. Eddig.

A MOHU MOL 18 új kukásautót adott át Győrben

Az átadott új Mercedes típusú kukásautók modern, EURO 6E környezetvédelmi besorolásúak, használatukkal csökkenni fog a károsanyag-kibocsátás és a környezet terhelése.